IV liga dolnośląska (wschód) sezon 2017/2018

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Foto-Higiena Gać 30 73 23 4 3 78 31 47
2 Śląsk II Wrocław 30 73 24 1 5 74 27 47
3 Bielawianka Bielawa 30 59 18 5 7 57 39 18
4 Sokół Marcinkowice 30 57 18 3 9 67 41 26
5 Górnik Wałbrzych 30 51 16 3 11 51 40 11
6 Piast Żerniki (Wrocław) 30 45 13 6 11 51 46 5
7 Unia Bardo 30 45 14 3 13 57 55 2
8 Sokół Wielka Lipa 30 44 12 8 10 51 45 6
9 Polonia-Stal Świdnica 30 38 11 5 14 42 39 3
10 Orzeł Ząbkowice Śląskie 30 38 10 8 12 55 56 -1
11 Polonia Trzebnica 30 37 10 7 13 45 49 -4
12 Nysa Kłodzko 30 36 11 3 16 50 67 -17
13 MKP Wołów 30 29 7 8 15 43 55 -12
14 Wiwa Goszcz 30 29 8 5 17 39 64 -25
15 Pogoń Oleśnica 30 16 4 4 22 30 66 -36
16 Karolina Jaworzyna Śląska 30 11 2 5 23 22 92 -70
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga dolnośląska (wschód) sezon 2017/2018

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Śląsk II Wrocław 15 42 14 0 1 39 11 28
2 Foto-Higiena Gać 15 38 12 2 1 44 14 30
3 Bielawianka Bielawa 15 33 10 3 2 33 16 17
4 Górnik Wałbrzych 15 31 10 1 4 29 17 12
5 Sokół Marcinkowice 15 29 9 2 4 38 25 13
6 Unia Bardo 15 29 9 2 4 30 19 11
7 Piast Żerniki (Wrocław) 15 26 8 2 5 27 18 9
8 Orzeł Ząbkowice Śląskie 15 26 7 5 3 37 26 11
9 Sokół Wielka Lipa 15 25 7 4 4 27 18 9
10 Polonia-Stal Świdnica 15 21 7 0 8 19 16 3
11 Nysa Kłodzko 15 20 6 2 7 33 33 0
12 Polonia Trzebnica 15 16 5 1 9 25 30 -5
13 MKP Wołów 15 13 2 7 6 19 24 -5
14 Wiwa Goszcz 15 13 4 1 10 21 35 -14
15 Pogoń Oleśnica 15 11 3 2 10 15 32 -17
16 Karolina Jaworzyna Śląska 15 8 1 5 9 9 33 -24
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga dolnośląska (wschód) sezon 2017/2018

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Foto-Higiena Gać 15 35 11 2 2 34 17 17
2 Śląsk II Wrocław 15 31 10 1 4 35 16 19
3 Sokół Marcinkowice 15 28 9 1 5 29 16 13
4 Bielawianka Bielawa 15 26 8 2 5 24 23 1
5 Polonia Trzebnica 15 21 5 6 4 20 19 1
6 Górnik Wałbrzych 15 20 6 2 7 22 23 -1
7 Piast Żerniki (Wrocław) 15 19 5 4 6 24 28 -4
8 Sokół Wielka Lipa 15 19 5 4 6 24 27 -3
9 Polonia-Stal Świdnica 15 17 4 5 6 23 23 0
10 Unia Bardo 15 16 5 1 9 27 36 -9
11 Nysa Kłodzko 15 16 5 1 9 17 34 -17
12 MKP Wołów 15 16 5 1 9 24 31 -7
13 Wiwa Goszcz 15 16 4 4 7 18 29 -11
14 Orzeł Ząbkowice Śląskie 15 12 3 3 9 18 30 -12
15 Pogoń Oleśnica 15 5 1 2 12 15 34 -19
16 Karolina Jaworzyna Śląska 15 3 1 0 14 13 59 -46
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Pogoń Pieszyce

Gospodarze Wynik Goście Data
Sokół Wielka Lipa 4 - 0 Pogoń Pieszyce 22 sierpnia 2020
Pogoń Pieszyce 0 - 3 Sokół Wielka Lipa 5 października 2019

IV liga dolnośląska (wschód) sezon 2017/2018

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Szymon Rusiecki Wiwa Goszcz 18
2 Rafał Rybiński Sokół Marcinkowice 17
3 Dominik Wejerowski Foto-Higiena Gać 16
4 Kamil Ramiączek MKP Wołów 15
5 Dawid Kuriata Orzeł Ząbkowice Śląskie 13
6 Janusz Gancarczyk Foto-Higiena Gać 12
7 Tarnov Iegor Foto-Higiena Gać 12
8 Kamil Pyzłowski Sokół Wielka Lipa 12
9 Tomasz Robak Unia Bardo 12
10 Tomasz Rudolf Sokół Marcinkowice 11
11 Kamil Szczygieł Polonia-Stal Świdnica 10
12 Krzysztof Czachor Unia Bardo 10
13 Michał Wróbel Sokół Wielka Lipa 10
14 Piotr Kotwa Pogoń Oleśnica 10
15 Dariusz Michalak Górnik Wałbrzych 9
16 Grzegorz Dereń Nysa Kłodzko 9
17 Maciej Kowalczyk Piast Żerniki (Wrocław) 9
18 Tomasz Piątkowski Orzeł Ząbkowice Śląskie 9
19 Piotr Prokop Bielawianka Bielawa 8
20 Adam Bońkowski Nysa Kłodzko 8
21 Jacek Cebulski Nysa Kłodzko 8
22 Marcos Pauli baumgarten Bielawianka Bielawa 8
23 Miłosz Rodziewicz Górnik Wałbrzych 7
24 Mirosław Włodarczyk Unia Bardo 7
25 Krystian Jajko Polonia Trzebnica 7
26 Bartłomiej Cegiełka Bielawianka Bielawa 7
27 Mateusz Magusiak Sokół Marcinkowice 7
28 Krzysztof Ostrowski Polonia Trzebnica 7
29 Robert Myrta Polonia-Stal Świdnica 7
30 Łukasz Kucyniak Foto-Higiena Gać 7
31 Mateusz Magusiak Piast Żerniki (Wrocław) 7
32 Wojciech Sowa Polonia-Stal Świdnica 6
33 Maciej Rakoczy Orzeł Ząbkowice Śląskie 6
34 Jakub Kulej Sokół Marcinkowice 6
35 Kamil Olejarnik Unia Bardo 6
36 Michał Gałaszewski Foto-Higiena Gać 6
37 Michał Szewczyk Piast Żerniki (Wrocław) 6
38 Grzegorz Ignatowicz Karolina Jaworzyna Śląska 6
39 Mateusz Sobiesierski Górnik Wałbrzych 6
40 Kamil Młodziński Górnik Wałbrzych 5
41 Jakub Budzowski Wiwa Goszcz 5
42 Łukasz Maciejewski Orzeł Ząbkowice Śląskie 5
43 Łukasz Orzechowski Foto-Higiena Gać 5
44 Rafał Miazgowski Polonia Trzebnica 5
45 Michał Sudoł Sokół Wielka Lipa 5
46 Mikołaj Kotfas Śląsk II Wrocław 5
47 Daniel Łuczak Śląsk II Wrocław 5
48 Mateusz Czerwiński Piast Żerniki (Wrocław) 5
49 Piotr Tylka Piast Żerniki (Wrocław) 5
50 Christian Tomyk Sokół Wielka Lipa 5
51 Robson Henrique Moreira Bielawianka Bielawa 5
52 Szymon Tragarz Polonia-Stal Świdnica 4
53 Maciej Michalski Orzeł Ząbkowice Śląskie 4
54 Mateusz Olikiewicz Polonia Trzebnica 4
55 Adrian Barański Piast Żerniki (Wrocław) 4
56 Karol Siódmiak Pogoń Oleśnica 4
57 Tomasz Pierzchalski Nysa Kłodzko 4
58 Adrian Dąbrowski Wiwa Goszcz 4
59 Piotr Możdrzech Polonia Trzebnica 4
60 Damian Chajewski Górnik Wałbrzych 4
61 Patryk Obiała Śląsk II Wrocław 4
62 Łukasz Kuczer Polonia Trzebnica 4
63 Bartosz Tomkiewicz Bielawianka Bielawa 4
64 Damian Okrojek Unia Bardo 4
65 Jan Rytko Górnik Wałbrzych 4
66 Mikołaj Łazarowicz Nysa Kłodzko 4
67 Kamil Kowalski Nysa Kłodzko 4
68 Igor Wargin Foto-Higiena Gać 4
69 Paweł Jaroszyński Śląsk II Wrocław 4
70 Adrian Miodek Pogoń Oleśnica 4
71 Remigiusz Kowerko Orzeł Ząbkowice Śląskie 4
72 Bartłomiej Skowroński Polonia-Stal Świdnica 3
73 Maksilian Fryczkowski Śląsk II Wrocław 3
74 Jarosław Wejerowski Sokół Marcinkowice 3
75 Murilo Koefender maia Bielawianka Bielawa 3
76 Dominik Maziarz MKP Wołów 3
77 Bartłomiej Płomiński Sokół Marcinkowice 3
78 Mateusz Janas Sokół Wielka Lipa 3
79 Krzysztof Cieśla Foto-Higiena Gać 3
80 Timur Pogranichny MKP Wołów 3
81 Mateusz Mróz Karolina Jaworzyna Śląska 3
82 Daniel Chęciński Unia Bardo 3
83 Artur Łuczkiewicz Piast Żerniki (Wrocław) 3
84 Konrad Kosik Sokół Marcinkowice 3
85 Ihor Nahornyi MKP Wołów 3
86 Igor Wargin Foto-Higiena Gać 3
87 Maciej Sepetowski Pogoń Oleśnica 3
88 Krzysztof Michalski Sokół Wielka Lipa 3
89 Denis Dec Górnik Wałbrzych 3
90 Tomasz Swaczeński Wiwa Goszcz 3
91 Mateusz Kuriata Bielawianka Bielawa 3
92 Bogdan Gul Sokół Marcinkowice 3
93 Mateusz Czerwiński Śląsk II Wrocław 3
94 Maciej Badel Wiwa Goszcz 2
95 Sławomir Kopek Pogoń Oleśnica 2
96 Szymon Radziszewski Orzeł Ząbkowice Śląskie 2
97 Miłosz Kubacki Foto-Higiena Gać 2
98 Oleksii Fatianov Nysa Kłodzko 2
99 Piotr Rojek Karolina Jaworzyna Śląska 2
100 Adrian Puchała Polonia Trzebnica 2
101 Kamil Konopski MKP Wołów 2
102 Damian Głęboki Piast Żerniki (Wrocław) 2
103 Jakub Myka Piast Żerniki (Wrocław) 2
104 Murilo Koefender maia Bielawianka Bielawa 2
105 Szymon Radziszewski Orzeł Ząbkowice Śląskie 2
106 Eryk Klimczak Wiwa Goszcz 2
107 Krystian Kolasa Śląsk II Wrocław 2
108 Łukasz Skrzypek Śląsk II Wrocław 2
109 Łukasz Beneka Unia Bardo 2
110 Marcin Wielgus Unia Bardo 2
111 Murilo Koefender maia Bielawianka Bielawa 2
112 Marcin Smoczyk Górnik Wałbrzych 2
113 Marcin Gerlach Unia Bardo 2
114 Kacper Rokicki Sokół Marcinkowice 2
115 Kacper Bielica Polonia Trzebnica 2
116 Dariusz Zalewski MKP Wołów 2
117 Adrian Morasz Bielawianka Bielawa 2
118 Paweł Kucharczyk Śląsk II Wrocław 2
119 Artur Kierat Sokół Wielka Lipa 2
120 Daniel Chęciński Unia Bardo 2
121 Marcin Musiał Foto-Higiena Gać 2
122 Kamil Żbik MKP Wołów 2
123 Kacper Korcik Pogoń Oleśnica 2
124 Sule Ayinla Nysa Kłodzko 2
125 Adam Miazgowski Polonia Trzebnica 2
126 Szymon Szewczyk Wiwa Goszcz 2
127 Jakub Kierkiewicz Śląsk II Wrocław 2
128 Hubert Górski Orzeł Ząbkowice Śląskie 2
129 Damian Bogacz Górnik Wałbrzych 2
130 Konrad Maciak Orzeł Ząbkowice Śląskie 2
131 Adam Samiec Piast Żerniki (Wrocław) 2
132 Michał Grochowski Foto-Higiena Gać 2
133 Krystian Pasternak Śląsk II Wrocław 2
134 Paweł Świerzawski Unia Bardo 2
135 Szymon Kuśnierz Śląsk II Wrocław 2
136 Mateusz Matković MKP Wołów 2
137 Patryk Kołodziński Sokół Marcinkowice 2
138 Michał Hałapacz Pogoń Oleśnica 2
139 Krystian Bagiński Sokół Wielka Lipa 2
140 Igor Janiuk Sokół Marcinkowice 2
141 Łukasz Wiącek Nysa Kłodzko 2
142 Sławomir Dutka Sokół Marcinkowice 2
143 Mateusz Grabowski Piast Żerniki (Wrocław) 2
144 Filip Bienkiewicz Sokół Wielka Lipa 2
145 Przemysław Stasiak Polonia Trzebnica 2
146 Miłosz Kubacki Śląsk II Wrocław 2
147 Jakub Małecki MKP Wołów 2
148 Robert Herdy Orzeł Ząbkowice Śląskie 2
149 Robson Henrique Bielawianka Bielawa 2
150 Paweł Janus MKP Wołów 2
151 Jakub Gucwa Bielawianka Bielawa 1
152 Wojciech Błażyński Górnik Wałbrzych 1
153 Aleksy Patianow Nysa Kłodzko 1
154 Filip Szczypkowski Pogoń Oleśnica 1
155 Mateusz Musiał Sokół Wielka Lipa 1
156 Konrad Poprawa Śląsk II Wrocław 1
157 Robert Pikulicki Piast Żerniki (Wrocław) 1
158 Łukasz Skowronek Unia Bardo 1
159 Adam Napieralski Piast Żerniki (Wrocław) 1
160 Karol Zalewski Orzeł Ząbkowice Śląskie 1
161 Marcos Pauli baumgarten Bielawianka Bielawa 1
162 Dawid Stanisławski Pogoń Oleśnica 1
163 Michał Wojtal Nysa Kłodzko 1
164 Bartłomiej Płomiński Sokół Marcinkowice 1
165 Kacper Kaczmarek Sokół Marcinkowice 1
166 Marcos Pauli baumgarten Bielawianka Bielawa 1
167 Marcin Traczykowski Polonia-Stal Świdnica 1
168 Dawid Januszewicz Bielawianka Bielawa 1
169 Paweł Kuśmierek Bielawianka Bielawa 1
170 Piotr Józefkiewicz Foto-Higiena Gać 1
171 Deiverson Correia de assis lima Karolina Jaworzyna Śląska 1
172 Vitalii Medvid Sokół Wielka Lipa 1
173 Piotr Godzwon Sokół Wielka Lipa 1
174 Igor Zdeb Sokół Wielka Lipa 1
175 Sebastian Drozdek Karolina Jaworzyna Śląska 1
176 Jakub Kierkiewicz Śląsk II Wrocław 1
177 Sebastian Kościuk MKP Wołów 1
178 Andrii Kozachenko Polonia-Stal Świdnica 1
179 Michał Laski Unia Bardo 1
180 Mateusz Ptak Karolina Jaworzyna Śląska 1
181 Dariusz Śląski Wiwa Goszcz 1
182 Marcin Koselski Pogoń Oleśnica 1
183 Jakub Filipczak Polonia-Stal Świdnica 1
184 Mateusz Wroczyński Górnik Wałbrzych 1
185 Łukasz Wiącek Bielawianka Bielawa 1
186 Patryk Caliński Śląsk II Wrocław 1
187 Sebastian Szefner Polonia Trzebnica 1
188 Bartosz Mróz Nysa Kłodzko 1
189 Bartosz Mróz Nysa Kłodzko 1
190 Murilo Koefender maia Bielawianka Bielawa 1
191 Murilo Koefender maia Bielawianka Bielawa 1
192 Mikołaj Łazarowicz Śląsk II Wrocław 1
193 Mikołaj Skowroński Piast Żerniki (Wrocław) 1
194 Adrian Tabaka Śląsk II Wrocław 1
195 Murilo Koefender maia Bielawianka Bielawa 1
196 Piotr Hryszkiewicz MKP Wołów 1
197 Murilo Koefender maia Bielawianka Bielawa 1
198 Rafał Kochut Sokół Marcinkowice 1
199 Bartłomiej Ożga Sokół Wielka Lipa 1
200 Mateusz Żak Wiwa Goszcz 1
201 Łukasz Piątek Karolina Jaworzyna Śląska 1
202 Ayinla Sule Nysa Kłodzko 1
203 Barros Machado Igor Maximo Foto-Higiena Gać 1
204 Łukasz Kucharek Orzeł Ząbkowice Śląskie 1
205 Łukasz Rakoczy Orzeł Ząbkowice Śląskie 1
206 Marcin Waliszczak Polonia Trzebnica 1
207 Seweryn Ślepecki Orzeł Ząbkowice Śląskie 1
208 Szymon Radziszewski Orzeł Ząbkowice Śląskie 1
209 Piotr Kotyla Polonia Trzebnica 1
210 Kamil Drąg Karolina Jaworzyna Śląska 1
211 Karol Danielik Śląsk II Wrocław 1
212 Maciej Jurkowski Wiwa Goszcz 1
213 Rafał Luber Karolina Jaworzyna Śląska 1
214 Kacper Korkosz Piast Żerniki (Wrocław) 1
215 Paweł Kubot Wiwa Goszcz 1
216 Paweł Kubot Wiwa Goszcz 1
217 Daniel Adamczak MKP Wołów 1
218 Sławomir Źrebiec Orzeł Ząbkowice Śląskie 1
219 Marcin Mazur Foto-Higiena Gać 1
220 Kacper Belica MKP Wołów 1
221 Patryk Lofek MKP Wołów 1
222 Bartosz Budny Foto-Higiena Gać 1
223 Mateusz Sobiesierski Górnik Wałbrzych 1
224 Mateusz Sobiesierski Górnik Wałbrzych 1
225 Krzysztog Ulatowski Polonia Trzebnica 1
226 Arkadiusz Synówka Sokół Marcinkowice 1
227 Kacper Matwiejko Karolina Jaworzyna Śląska 1
228 Wojciech Pyda Karolina Jaworzyna Śląska 1
229 Rafał Wilk Karolina Jaworzyna Śląska 1
230 Miłosz Kubacki Śląsk II Wrocław 1
231 Szymon Borowy Karolina Jaworzyna Śląska 1
232 Szymon Czyżowicz MKP Wołów 1
233 Patryk Rosiak Nysa Kłodzko 1
234 Hubert Miara Sokół Wielka Lipa 1
235 Piotr Czarnecki Polonia Trzebnica 1
236 Łukasz Grzywiński Bielawianka Bielawa 1
237 Miłosz Taranek Śląsk II Wrocław 1
238 Maciej Pałaszewski Śląsk II Wrocław 1
239 Jakub Wojciechowski Wiwa Goszcz 1
240 Dawid Wołkowski Wiwa Goszcz 1
241 Damian Migalski Górnik Wałbrzych 1
242 Michał Rosiak Karolina Jaworzyna Śląska 1