IV liga dolnośląska (zachód) sezon 2017/2018

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Apis Jędrzychowice 30 73 23 4 3 89 21 68
2 AKS Strzegom 30 73 23 4 3 86 25 61
3 Chrobry II Głogów 30 56 17 5 8 81 44 37
4 Orkan Szczedrzykowice 30 54 16 6 8 56 35 21
5 Stal Chocianów 30 48 14 6 10 57 47 10
6 Odra Ścinawa 30 47 14 5 11 57 53 4
7 Sudety Giebułtów 30 44 13 5 12 55 47 8
8 Karkonosze Jelenia Góra 30 43 12 7 11 55 49 6
9 Olimpia Kowary 30 43 13 4 13 66 66 0
10 Sparta Grębocice 30 36 9 9 12 58 52 6
11 Orla Wąsosz 30 36 9 9 12 36 42 -6
12 Włókniarz Mirsk 30 36 9 9 12 46 56 -10
13 Górnik Złotoryja 30 33 9 6 15 51 56 -5
14 Nysa Zgorzelec 30 20 5 5 20 27 91 -64
15 Górnik Boguszów-Gorce 30 18 4 6 20 25 79 -54
16 Olimpia Kamienna Góra 30 13 3 4 23 29 111 -82
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga dolnośląska (zachód) sezon 2017/2018

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 AKS Strzegom 15 42 14 0 1 56 14 42
2 Apis Jędrzychowice 15 41 13 2 0 55 7 48
3 Chrobry II Głogów 15 36 11 3 1 57 20 37
4 Orkan Szczedrzykowice 15 32 10 2 3 33 14 19
5 Karkonosze Jelenia Góra 15 30 9 3 3 35 19 16
6 Sudety Giebułtów 15 28 9 1 5 30 17 13
7 Górnik Złotoryja 15 26 8 2 5 36 19 17
8 Stal Chocianów 15 25 7 4 4 34 20 14
9 Odra Ścinawa 15 25 7 4 4 32 18 14
10 Olimpia Kowary 15 25 7 4 4 36 27 9
11 Sparta Grębocice 15 25 7 4 4 33 17 16
12 Orla Wąsosz 15 20 5 5 5 21 22 -1
13 Włókniarz Mirsk 15 20 5 5 5 23 21 2
14 Nysa Zgorzelec 15 17 5 2 8 16 34 -18
15 Górnik Boguszów-Gorce 15 12 3 3 9 13 32 -19
16 Olimpia Kamienna Góra 15 6 1 3 11 13 50 -37
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga dolnośląska (zachód) sezon 2017/2018

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Apis Jędrzychowice 15 32 10 2 3 34 14 20
2 AKS Strzegom 15 31 9 4 2 30 11 19
3 Stal Chocianów 15 23 7 2 6 23 27 -4
4 Orkan Szczedrzykowice 15 22 6 4 5 23 21 2
5 Odra Ścinawa 15 22 7 1 7 25 35 -10
6 Chrobry II Głogów 15 20 6 2 7 24 24 0
7 Olimpia Kowary 15 18 6 0 9 30 39 -9
8 Sudety Giebułtów 15 16 4 4 7 25 30 -5
9 Orla Wąsosz 15 16 4 4 7 15 20 -5
10 Włókniarz Mirsk 15 16 4 4 7 23 35 -12
11 Karkonosze Jelenia Góra 15 13 3 4 8 20 30 -10
12 Sparta Grębocice 15 11 2 5 8 25 35 -10
13 Górnik Złotoryja 15 7 1 4 10 15 37 -22
14 Olimpia Kamienna Góra 15 7 2 1 12 16 61 -45
15 Górnik Boguszów-Gorce 15 6 1 3 11 12 47 -35
16 Nysa Zgorzelec 15 3 0 3 12 11 57 -46
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Mewa Kunice

Gospodarze Wynik Goście Data
Mewa Kunice 1 - 3 Orla Wąsosz 15 maja 2021
Orla Wąsosz 1 - 1 Mewa Kunice 5 września 2020

IV liga dolnośląska (zachód) sezon 2017/2018

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Baszak Olimpia Kowary 27
2 Kamil Sadowski AKS Strzegom 20
3 Daniel Gałach Karkonosze Jelenia Góra 18
4 Mariusz Smoliński Sparta Grębocice 17
5 Bartosz Haniecki Górnik Złotoryja 16
6 Tomasz Kociszewski Orkan Szczedrzykowice 15
7 Jakub Chrzanowski Apis Jędrzychowice 15
8 Jarosław Wichowski Włókniarz Mirsk 13
9 Damian Górgul Włókniarz Mirsk 13
10 Damian Podziewski Stal Chocianów 12
11 Dominik Nawrot Chrobry II Głogów 11
12 Sebastian Andruchów Sudety Giebułtów 11
13 Robert Sobieraj Orla Wąsosz 11
14 Bartosz Machaj Chrobry II Głogów 11
15 Bartosz Poselężny Karkonosze Jelenia Góra 11
16 Damian Migalski Apis Jędrzychowice 10
17 Krzysztof Pieśkiewicz Apis Jędrzychowice 10
18 Sebastian Sochacki Olimpia Kamienna Góra 10
19 Łukasz Filipiak Orkan Szczedrzykowice 10
20 Roland Emeka AKS Strzegom 9
21 Damian Cichuta Odra Ścinawa 9
22 Maciej Machowski Nysa Zgorzelec 9
23 Marcel Wolan Stal Chocianów 9
24 Rafał Burda Stal Chocianów 8
25 Kamil Kurianowicz Sudety Giebułtów 8
26 Dawid Domaradzki AKS Strzegom 8
27 Patryk Bystryk Apis Jędrzychowice 8
28 Karol Nowosielski Górnik Złotoryja 8
29 Patryk Obiała Chrobry II Głogów 8
30 Bartosz Morzecki Włókniarz Mirsk 7
31 Krzysztof Kendzia Orla Wąsosz 7
32 Paul Filipowicz Chrobry II Głogów 7
33 Adrian Zieliński Olimpia Kowary 7
34 Mateusz Łodej Odra Ścinawa 7
35 Łukasz Szuszkiewicz Sparta Grębocice 7
36 Mariusz Chlabicz Sudety Giebułtów 6
37 Kamil Zieliński Apis Jędrzychowice 6
38 Hubert Krawczun Apis Jędrzychowice 6
39 Patryk Duda Sparta Grębocice 6
40 Ryszard Bejnarowicz Górnik Boguszów-Gorce 6
41 Tomasz Bielen Sparta Grębocice 6
42 Łukasz Wójcik Nysa Zgorzelec 6
43 Mateusz Bartuzel Stal Chocianów 6
44 Serhii Taran Sudety Giebułtów 6
45 Marcin Morawski AKS Strzegom 6
46 Grzegorz Lichwa Odra Ścinawa 6
47 Przemysław Powiertowski Olimpia Kamienna Góra 6
48 Konrad Węglarz Orla Wąsosz 6
49 Marcin Morawski AKS Strzegom 5
50 Sebastian Burda Stal Chocianów 5
51 Ronaldo cesar Germano filho Apis Jędrzychowice 5
52 Patryk Długosz Odra Ścinawa 5
53 Tomasz Dubowski Górnik Złotoryja 5
54 Marcin Kraśnicki Górnik Złotoryja 5
55 Sebastian Szujewski Olimpia Kowary 5
56 Robert Lekszycki Karkonosze Jelenia Góra 5
57 Patryk Kozak Stal Chocianów 5
58 Oskar Giziński Karkonosze Jelenia Góra 5
59 Jakub Kruk Orkan Szczedrzykowice 5
60 Mateusz Dudzic Górnik Złotoryja 5
61 Marcin Ogórek Orkan Szczedrzykowice 5
62 Daniel Piechno Nysa Zgorzelec 5
63 Konrad Kaczmarek Chrobry II Głogów 5
64 Adrian Wójcik Apis Jędrzychowice 5
65 Radosław Kurek Sudety Giebułtów 4
66 Łukasz Chodyga Apis Jędrzychowice 4
67 Oskar Januszewski Górnik Złotoryja 4
68 Michał Piechuta Odra Ścinawa 4
69 Dawid Boguń Odra Ścinawa 4
70 Mateusz Zatylny Olimpia Kowary 4
71 Konrad Domin Olimpia Kamienna Góra 4
72 Jevgenijs Kosmacovas Olimpia Kowary 4
73 Dawid Świdwa Chrobry II Głogów 4
74 Michał Bednarski Chrobry II Głogów 4
75 Andrzej Koryciński Sparta Grębocice 4
76 Marek Majka Sudety Giebułtów 4
77 Paweł Wyżga Orkan Szczedrzykowice 4
78 Paweł Niemienionek Włókniarz Mirsk 3
79 Adrian Schónung Sudety Giebułtów 3
80 Patryk Bębenek Karkonosze Jelenia Góra 3
81 Michał Staniszewski Karkonosze Jelenia Góra 3
82 Adam Kubik Sparta Grębocice 3
83 Damian Sobczak AKS Strzegom 3
84 Piotr Kasiński Stal Chocianów 3
85 Patryk Długosz Odra Ścinawa 3
86 Paweł Rosa Orkan Szczedrzykowice 3
87 Maciej Gargas Olimpia Kowary 3
88 Damian Buzała Nysa Zgorzelec 3
89 Damian Smolny Odra Ścinawa 3
90 Tomasz Wojciechowski Apis Jędrzychowice 3
91 Bogdan Buda Olimpia Kamienna Góra 3
92 Kamil Kurianowicz Sudety Giebułtów 3
93 Dawid Śliwiński Orkan Szczedrzykowice 3
94 Yurii Medvediev Apis Jędrzychowice 3
95 Jacek Bochnia Apis Jędrzychowice 3
96 Amadeusz Żak Chrobry II Głogów 3
97 Łukasz Żukowski Włókniarz Mirsk 3
98 Kamil Kaczmar Sparta Grębocice 3
99 Kacper Gęślak Karkonosze Jelenia Góra 3
100 Michał Skrypak AKS Strzegom 3
101 Konrad Zwolenik Górnik Boguszów-Gorce 3
102 Serhii Napolov Chrobry II Głogów 3
103 Michał Skrypak AKS Strzegom 3
104 Tadeusz Glinecki Chrobry II Głogów 2
105 Mieczysław Gniewosz Sparta Grębocice 2
106 Marcin Franczak Górnik Złotoryja 2
107 Aleksander Duda Olimpia Kamienna Góra 2
108 Jarosław Maliszewski Górnik Boguszów-Gorce 2
109 Raivis Vitolnieks Karkonosze Jelenia Góra 2
110 Mateusz Dobrakowski Chrobry II Głogów 2
111 Sebastian Szala Sparta Grębocice 2
112 Mariusz Krupnik AKS Strzegom 2
113 Paweł Mockało Sudety Giebułtów 2
114 Artur Paradowski Apis Jędrzychowice 2
115 Mateusz Tyszkowski Sudety Giebułtów 2
116 Oskar Januszewski Górnik Złotoryja 2
117 Mateusz Otocki Stal Chocianów 2
118 Marcin Kokoszka AKS Strzegom 2
119 Jarosław Pryk Górnik Boguszów-Gorce 2
120 Kacper Skotarczak Orkan Szczedrzykowice 2
121 Bartosz Szczęsny Sudety Giebułtów 2
122 Dariusz Wolski Sparta Grębocice 2
123 Bartosz Gancarski Sparta Grębocice 2
124 Łukasz Szczepaniak Chrobry II Głogów 2
125 Maciej Srebrniak Odra Ścinawa 2
126 Damian Szaciło Orla Wąsosz 2
127 Patryk Chrapek AKS Strzegom 2
128 Adam Kłak Orkan Szczedrzykowice 2
129 Marcin Hadała Olimpia Kamienna Góra 2
130 Dominik Wożniak Górnik Boguszów-Gorce 2
131 Dariusz Gęstwa Orla Wąsosz 2
132 Radosław Karpiński Odra Ścinawa 2
133 Kamil Moskwa Orla Wąsosz 2
134 Marcin Kiewra Apis Jędrzychowice 2
135 Przemysław Grosiak AKS Strzegom 2
136 Adam Wasilewski Orkan Szczedrzykowice 2
137 Vladislavs Kuzmins Olimpia Kowary 2
138 Paweł Jużwik Włókniarz Mirsk 2
139 Patryk Długosz Odra Ścinawa 2
140 Szymon Statkowski Karkonosze Jelenia Góra 2
141 Dariusz Bryjak Apis Jędrzychowice 2
142 Marek Sałata Stal Chocianów 2
143 Wojciech Glanc Apis Jędrzychowice 2
144 Kirils Grigorovs Olimpia Kowary 1
145 Adrian Maliszewski Górnik Boguszów-Gorce 1
146 Tomasz Łojewski Sparta Grębocice 1
147 Bartosz Jurga Orla Wąsosz 1
148 Dawid Kufel Górnik Złotoryja 1
149 Marek Gródecki Sparta Grębocice 1
150 Szymon Nowicki Chrobry II Głogów 1
151 Jakub Szymański Chrobry II Głogów 1
152 Yehor Yehorov Górnik Boguszów-Gorce 1
153 Dawid Świdwa Stal Chocianów 1
154 Łukasz Bednarz Stal Chocianów 1
155 Michał Pawlik Chrobry II Głogów 1
156 Damian Maślej Odra Ścinawa 1
157 Damian Ciunowicz Orkan Szczedrzykowice 1
158 Oskar Trojniarz Stal Chocianów 1
159 Seweryn Michalski Chrobry II Głogów 1
160 Mateusz Grajek Apis Jędrzychowice 1
161 Jakub Dominiak Chrobry II Głogów 1
162 Wojciech Klimek Górnik Boguszów-Gorce 1
163 Dawid Trawka Odra Ścinawa 1
164 Ronaldo cesar Germano filho Apis Jędrzychowice 1
165 Tomasz Serweta Chrobry II Głogów 1
166 Marcin Baszczak Górnik Złotoryja 1
167 Sebastian Monik Nysa Zgorzelec 1
168 Paweł Sułek Górnik Złotoryja 1
169 Fabio Proietti Karkonosze Jelenia Góra 1
170 Adrian Badura Włókniarz Mirsk 1
171 Radosław Szajwaj Sudety Giebułtów 1
172 Jakub Dasiak Włókniarz Mirsk 1
173 Serhij Odynets Olimpia Kowary 1
174 Przemysław Bobkiewicz Orla Wąsosz 1
175 Bartosz Światły Orkan Szczedrzykowice 1
176 Mikołaj Ptak Odra Ścinawa 1
177 Przemysław Klimek Górnik Boguszów-Gorce 1
178 Jakub Giełda Górnik Złotoryja 1
179 Łukasz Witowski Nysa Zgorzelec 1
180 Adam Kowalski Włókniarz Mirsk 1
181 Tomáš Částek Sudety Giebułtów 1
182 Marcin Kycej Odra Ścinawa 1
183 Adrian Iwańczak Stal Chocianów 1
184 Jarosław Gambal Orkan Szczedrzykowice 1
185 Michał Borecki Chrobry II Głogów 1
186 Tomasz Serweciński AKS Strzegom 1
187 Przemysław Trytko Chrobry II Głogów 1
188 Patryk Ostrowski Górnik Boguszów-Gorce 1
189 Andrzej Kauch Orla Wąsosz 1
190 Dawid Makieła Orla Wąsosz 1
191 Michał Gąsiorowski Orla Wąsosz 1
192 Vladislavs Kuzminis Olimpia Kowary 1
193 Jakub Zasada Olimpia Kamienna Góra 1
194 Michał Górski Sparta Grębocice 1
195 Marek Pryk Górnik Boguszów-Gorce 1
196 Kornel Dus Górnik Boguszów-Gorce 1
197 Zygmunt Bejnarowicz Górnik Boguszów-Gorce 1
198 Aleksejs Gilnics Olimpia Kowary 1
199 Jakub Wiśniewski Olimpia Kowary 1
200 Adrian Woźniczka Apis Jędrzychowice 1
201 Marcin Masiel Olimpia Kamienna Góra 1
202 Tobiasz Kuźniewski Karkonosze Jelenia Góra 1
203 Michał Rosiak AKS Strzegom 1
204 Wojciech Choiński Górnik Boguszów-Gorce 1
205 Oskar Rymer Sudety Giebułtów 1
206 Daniel Ziółkowski Sudety Giebułtów 1
207 Błażej Bojanowski Orla Wąsosz 1
208 Igor Dąbek Włókniarz Mirsk 1
209 Daniel Robacki Sparta Grębocice 1
210 Jinhwan Lee Olimpia Kowary 1
211 Damian Lic Górnik Boguszów-Gorce 1
212 Szymon Szymik Stal Chocianów 1
213 Damian Marciniak Olimpia Kowary 1
214 Marek Dudka Odra Ścinawa 1
215 Mariusz Maruciński Odra Ścinawa 1
216 Marcin Sowiecki Odra Ścinawa 1
217 Kordian Tański Orkan Szczedrzykowice 1
218 Jakub Lewandowski AKS Strzegom 1
219 Karol Pyzio Odra Ścinawa 1
220 Jakub Niemienionek Włókniarz Mirsk 1
221 Kacper Kloczkowski Olimpia Kowary 1
222 Wojciech Sabat AKS Strzegom 1
223 Damian Piechno Nysa Zgorzelec 1
224 Tomasz Woźniczka Karkonosze Jelenia Góra 1