IV liga dolnośląska (wschód) sezon 2016/2017

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Foto-Higiena Gać 30 72 23 3 4 78 30 48
2 MKP Wołów 30 58 18 4 8 68 43 25
3 Unia Bardo 30 58 17 7 6 66 42 24
4 Polonia-Stal Świdnica 30 58 18 4 8 55 34 21
5 Pogoń Oleśnica 30 49 14 7 9 55 43 12
6 Wiwa Goszcz 30 46 13 7 10 56 48 8
7 Bielawianka Bielawa 30 44 12 8 10 54 43 11
8 Orzeł Ząbkowice Śląskie 30 43 13 4 13 45 42 3
9 Karolina Jaworzyna Śląska 30 43 13 4 13 52 58 -6
10 Sokół Wielka Lipa 30 41 11 8 11 49 43 6
11 Sokół Marcinkowice 30 37 11 4 15 50 52 -2
12 Bystrzyca Kąty Wrocławskie 30 34 10 4 16 44 65 -21
13 GKS Kobierzyce 30 33 9 6 15 51 50 1
14 Victoria Świebodzice 30 26 7 5 18 39 79 -40
15 Piast Nowa Ruda 30 22 5 7 18 36 69 -33
16 Orzeł Sadowice 30 14 4 2 24 32 89 -57
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga dolnośląska (wschód) sezon 2016/2017

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Foto-Higiena Gać 15 37 12 1 2 38 13 25
2 Unia Bardo 15 35 11 2 2 34 16 18
3 Polonia-Stal Świdnica 15 33 10 3 2 24 12 12
4 Orzeł Ząbkowice Śląskie 15 31 10 1 4 28 17 11
5 Pogoń Oleśnica 15 28 8 4 3 34 20 14
6 Sokół Wielka Lipa 15 28 8 4 3 33 19 14
7 MKP Wołów 15 26 8 2 5 38 24 14
8 Karolina Jaworzyna Śląska 15 26 8 2 5 25 20 5
9 Bielawianka Bielawa 15 24 7 3 5 30 18 12
10 Sokół Marcinkowice 15 24 7 3 5 33 22 11
11 Wiwa Goszcz 15 23 6 5 4 30 25 5
12 Bystrzyca Kąty Wrocławskie 15 20 6 2 7 28 29 -1
13 GKS Kobierzyce 15 19 6 1 8 26 25 1
14 Victoria Świebodzice 15 15 4 3 8 21 32 -11
15 Piast Nowa Ruda 15 11 2 5 8 15 31 -16
16 Orzeł Sadowice 15 7 2 1 12 19 51 -32
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga dolnośląska (wschód) sezon 2016/2017

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Foto-Higiena Gać 15 35 11 2 2 40 17 23
2 MKP Wołów 15 32 10 2 3 30 19 11
3 Polonia-Stal Świdnica 15 25 8 1 6 31 22 9
4 Unia Bardo 15 23 6 5 4 32 26 6
5 Wiwa Goszcz 15 23 7 2 6 26 23 3
6 Pogoń Oleśnica 15 21 6 3 6 21 23 -2
7 Bielawianka Bielawa 15 20 5 5 5 24 25 -1
8 Karolina Jaworzyna Śląska 15 17 5 2 8 27 38 -11
9 Bystrzyca Kąty Wrocławskie 15 14 4 2 9 16 36 -20
10 GKS Kobierzyce 15 14 3 5 7 25 25 0
11 Sokół Wielka Lipa 15 13 3 4 8 16 24 -8
12 Sokół Marcinkowice 15 13 4 1 10 17 30 -13
13 Orzeł Ząbkowice Śląskie 15 12 3 3 9 17 25 -8
14 Victoria Świebodzice 15 11 3 2 10 18 47 -29
15 Piast Nowa Ruda 15 11 3 2 10 21 38 -17
16 Orzeł Sadowice 15 7 2 1 12 13 38 -25
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Pogoń Pieszyce

Gospodarze Wynik Goście Data

IV liga dolnośląska (wschód) sezon 2016/2017

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Dominik Wejerowski Foto-Higiena Gać 12
2 Szponar Mateusz Sokół Marcinkowice 10
3 Rybiński Rafał Sokół Marcinkowice 9
4 Wojciech Szuba Unia Bardo 8
5 Myrta Robert Polonia-Stal Świdnica 8
6 Matković Mateusz MKP Wołów 7
7 Jamrozowicz Marcel GKS Kobierzyce 7
8 Górski Hubert Orzeł Ząbkowice Śląskie 7
9 Mika Krzysztof Piast Nowa Ruda 7
10 Siódmiak Karol Pogoń Oleśnica 7
11 Reszka Alan Orzeł Sadowice 7
12 Ramiączek Kamil MKP Wołów 7
13 Kamil Ramiączek MKP Wołów 6
14 Marcinkowski Adrian MKP Wołów 6
15 Rusiecki Szymon Wiwa Goszcz 6
16 Michał Wróbel Foto-Higiena Gać 6
17 Sebastian Kościuk Bystrzyca Kąty Wrocławskie 5
18 Sebastian Zgoda GKS Kobierzyce 5
19 Włodarczyk Mirosław Unia Bardo 5
20 Matyja Bartłomiej Wiwa Goszcz 5
21 Łukasz Kucyniak Foto-Higiena Gać 5
22 Szabat Michał Unia Bardo 5
23 Oleksii Fatianov Piast Nowa Ruda 5
24 Rafał Rybiński Sokół Marcinkowice 4
25 Mróz Mateusz Karolina Jaworzyna Śląska 4
26 Piotr Prokop Bielawianka Bielawa 4
27 Ignatowicz Grzegorz Karolina Jaworzyna Śląska 4
28 Kamil Szczygieł Polonia-Stal Świdnica 4
29 Grzegorz Kazimierowicz MKP Wołów 4
30 Burzyński Rafał Pogoń Oleśnica 4
31 Kęska Dawid Piast Nowa Ruda 4
32 Joao Augusto Bielawianka Bielawa 4
33 Piątek Łukasz Karolina Jaworzyna Śląska 3
34 Igor Wargin Foto-Higiena Gać 3
35 Paweł Wolański Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3
36 Piotr Godzwon Sokół Wielka Lipa 3
37 Adam Andrusiak Sokół Wielka Lipa 3
38 Filip Szczypkowski Pogoń Oleśnica 3
39 Daniel Chęciński Bielawianka Bielawa 3
40 Maciej Żarski Sokół Marcinkowice 3
41 Czachor Krzysztof Unia Bardo 3
42 Ignatowicz Grzegorz Karolina Jaworzyna Śląska 3
43 Marcin Traczykowski Victoria Świebodzice 3
44 Patryk Salamon Polonia-Stal Świdnica 3
45 Kowerko Remigiusz Orzeł Ząbkowice Śląskie 3
46 Woźniak Dominik Victoria Świebodzice 3
47 Pyzłowski Kamil Sokół Wielka Lipa 3
48 Dutka Sławomir Sokół Marcinkowice 3
49 Siódmak Karol Pogoń Oleśnica 2
50 Mateusz Grudzień Unia Bardo 2
51 Krystian Bagiński Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2
52 Joao Augusto Bielawianka Bielawa 2
53 Janus Paweł MKP Wołów 2
54 Krzysztof Michalski Sokół Wielka Lipa 2
55 Rokicki Kacper Sokół Marcinkowice 2
56 Marcos Pauli Baumgarten Bielawianka Bielawa 2
57 Michał Ociesa GKS Kobierzyce 2
58 Bielski Maciej GKS Kobierzyce 2
59 Kamiński Łukasz Piast Nowa Ruda 2
60 Polak Ernest Piast Nowa Ruda 2
61 Maciej Sepetowski Pogoń Oleśnica 2
62 Tomasz Lisicki Orzeł Sadowice 2
63 Lucas Marques Ribas Bielawianka Bielawa 2
64 Parizotto Giovani Bielawianka Bielawa 2
65 Kątny Konrad Foto-Higiena Gać 2
66 Wróbel Michał Foto-Higiena Gać 2
67 Maciak Konrad Orzeł Ząbkowice Śląskie 2
68 Jagieła Krystian Polonia-Stal Świdnica 2
69 Bartłomiej Ożga Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2
70 Michał Borzymek Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2
71 Wejerowski Jarosław Sokół Marcinkowice 2
72 Tomasz Harwas MKP Wołów 2
73 Dąbrowski Adrian Wiwa Goszcz 2
74 Olejarnik Kamil Orzeł Ząbkowice Śląskie 2
75 Jarosław Matkowski Orzeł Sadowice 2
76 Schmidt Łukasz Karolina Jaworzyna Śląska 2
77 Radziszewski Szymon Orzeł Ząbkowice Śląskie 2
78 Brzeczek Mateusz Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2
79 Tabak Konrad MKP Wołów 2
80 Wolański Paweł Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2
81 Denka Łukasz Sokół Wielka Lipa 2
82 Sepetowski Maciej Pogoń Oleśnica 2
83 Gerlach Marcin Unia Bardo 2
84 Świtała Paweł Wiwa Goszcz 2
85 Swaczeński Tomasz Wiwa Goszcz 2
86 Hylewicz Konrad Orzeł Sadowice 2
87 Deneka Łukasz Sokół Wielka Lipa 2
88 Jakub Małecki Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2
89 brak Lucas Bielawianka Bielawa 1
90 Mariusz Błaszczak Victoria Świebodzice 1
91 Tomasz Borgoń Victoria Świebodzice 1
92 Daniel Borowiec Victoria Świebodzice 1
93 Sebastian Kamiński GKS Kobierzyce 1
94 Igor Janiuk Sokół Marcinkowice 1
95 Szymon Ręczkowski Orzeł Sadowice 1
96 Adam Ratajczak Orzeł Sadowice 1
97 Karol Zalewski Orzeł Ząbkowice Śląskie 1
98 Mirosław Włodarczyk Unia Bardo 1
99 Rafał Burzyński Pogoń Oleśnica 1
100 Michał Starczukowski Piast Nowa Ruda 1
101 Krzysztof Szymańczak Victoria Świebodzice 1
102 Konrad Zdeb Sokół Wielka Lipa 1
103 Werejkowski Dominik Foto-Higiena Gać 1
104 Patryk Lofek MKP Wołów 1
105 Adrian Miodek Pogoń Oleśnica 1
106 Mateusz Musiał Sokół Wielka Lipa 1
107 Skrętkowicz Robert Orzeł Sadowice 1
108 Sebastian Śniechowski MKP Wołów 1
109 Karol Wojtyło Sokół Wielka Lipa 1
110 Tomasz Brodko Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1
111 Giovani Parizotto Bielawianka Bielawa 1
112 Kamil Lechocki Bielawianka Bielawa 1
113 Michał Szabat Unia Bardo 1
114 Tomasz Robak Unia Bardo 1
115 Damian Okrojek Unia Bardo 1
116 Kamil Kuska Unia Bardo 1
117 Marcin Gerlach Unia Bardo 1
118 Dawid Kuriata Orzeł Ząbkowice Śląskie 1
119 Łukasz Orzechowski Foto-Higiena Gać 1
120 Wojciech Sowa Polonia-Stal Świdnica 1
121 Mateusz Salamon Karolina Jaworzyna Śląska 1
122 Galik Marek Orzeł Ząbkowice Śląskie 1
123 Galik Marek Orzeł Ząbkowice Śląskie 1
124 Borowy Szymon Karolina Jaworzyna Śląska 1
125 Radosław Flejterski GKS Kobierzyce 1
126 Radosław Niełacny Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1
127 Patryk Kluziak Pogoń Oleśnica 1
128 Bartłomiej Kruszyński Pogoń Oleśnica 1
129 Dawid Świder Pogoń Oleśnica 1
130 Piotr Hryszkiewicz MKP Wołów 1
131 Patryk Wojciechowski Wiwa Goszcz 1
132 Bartosz Stępień Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1
133 Mateusz Szponar Sokół Marcinkowice 1
134 Rafał Kohut Sokół Marcinkowice 1
135 Kamil Pyzłowski Sokół Wielka Lipa 1
136 Lucas Marques Ribas Bielawianka Bielawa 1
137 Grzegorz Dorobek Foto-Higiena Gać 1
138 Wargin Igor Foto-Higiena Gać 1
139 Wiącek Łukasz Orzeł Ząbkowice Śląskie 1
140 Liberek Daniel Orzeł Sadowice 1
141 Słapek Artur Victoria Świebodzice 1
142 Schmidt Marcel Piast Nowa Ruda 1
143 Grzesiak Paweł Victoria Świebodzice 1
144 Piotr Stawowy Foto-Higiena Gać 1
145 Kubot Paweł Wiwa Goszcz 1
146 Szabat Michał Unia Bardo 1
147 Kacper Kaczmarek Sokół Marcinkowice 1
148 Adam Pucek Pogoń Oleśnica 1
149 Suppan Kamil Sokół Wielka Lipa 1
150 Marcos Pauli Baumgarten Bielawianka Bielawa 1
151 Żyłka Mariusz Bielawianka Bielawa 1
152 Czachorowski Tomasz Unia Bardo 1
153 Szewczyk Szymon Wiwa Goszcz 1
154 Pietrzak Daniel Unia Bardo 1
155 Grzegorz Pawełek Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1
156 Alan Reszka Orzeł Sadowice 1
157 Wilk Rafał Karolina Jaworzyna Śląska 1
158 Konrad Lechocki Bielawianka Bielawa 1
159 Sudoł Michał Foto-Higiena Gać 1
160 Świerzawski Paweł Unia Bardo 1
161 Kuska Kamil Unia Bardo 1
162 Swaczeński Tomasz Wiwa Goszcz 1
163 Zalewski Dariusz MKP Wołów 1
164 Kuriata Mateusz Bielawianka Bielawa 1
165 Tomasz Meges Victoria Świebodzice 1
166 Przemysław Dudzic Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1
167 Oleksandr Nahaitsev Orzeł Ząbkowice Śląskie 1
168 Rosa Janusz MKP Wołów 1
169 Rosa Janusz MKP Wołów 1
170 Reszka Alan Orzeł Sadowice 1
171 Wróbel Michał Foto-Higiena Gać 1
172 Madej Przemysław Unia Bardo 1
173 Wróbel Michał Foto-Higiena Gać 1
174 Grochowski Michał Foto-Higiena Gać 1