IV liga opolska sezon 2016/2017

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Głubczyce 34 79 24 7 3 86 35 51
2 Swornica Czarnowąsy 34 78 25 3 6 82 35 47
3 Porawie Większyce 34 72 22 6 6 76 44 32
4 Małapanew Ozimek 34 67 21 4 9 80 47 33
5 Agroplon Głuszyna 34 63 18 9 7 62 33 29
6 LZS Starowice Dolne 34 53 16 5 13 60 43 17
7 MKS Gogolin 34 52 16 4 14 56 47 9
8 OKS Olesno 34 47 14 5 15 51 68 -17
9 Unia Krapkowice 34 44 12 8 14 49 58 -9
10 LZS SBB Energy Kup 34 43 11 10 13 41 43 -2
11 Polonia Nysa 34 42 12 6 16 46 53 -7
12 Skalnik Gracze 34 41 11 8 15 41 54 -13
13 KS Krasiejów 34 36 10 6 18 40 60 -20
14 Chemik Kędzierzyn-Koźle 34 35 8 11 15 34 49 -15
15 Start Namysłów 34 34 8 10 16 40 51 -11
16 TOR Dobrzeń Wielki 34 32 8 8 18 44 56 -12
17 LZS Piotrówka 34 30 9 3 22 52 110 -58
18 Pogoń Prudnik 34 12 3 3 28 24 78 -54
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga opolska sezon 2016/2017

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Głubczyce 17 41 12 5 0 42 15 27
2 Porawie Większyce 17 41 13 2 2 47 19 28
3 Swornica Czarnowąsy 17 40 13 1 3 37 15 22
4 Małapanew Ozimek 17 40 13 1 3 50 21 29
5 MKS Gogolin 17 35 11 2 4 34 21 13
6 Agroplon Głuszyna 17 32 9 5 3 35 17 18
7 LZS Starowice Dolne 17 29 9 2 6 36 24 12
8 OKS Olesno 17 28 9 1 7 34 34 0
9 LZS SBB Energy Kup 17 25 6 7 4 21 17 4
10 Unia Krapkowice 17 24 6 6 5 19 24 -5
11 Polonia Nysa 17 24 7 3 7 21 22 -1
12 KS Krasiejów 17 24 7 3 7 29 31 -2
13 Skalnik Gracze 17 23 6 5 6 21 22 -1
14 Start Namysłów 17 23 6 5 6 26 18 8
15 Chemik Kędzierzyn-Koźle 17 22 6 4 7 19 21 -2
16 LZS Piotrówka 17 19 6 1 10 29 47 -18
17 Pogoń Prudnik 17 11 3 2 12 15 32 -17
18 TOR Dobrzeń Wielki 17 9 2 3 12 17 32 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga opolska sezon 2016/2017

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Głubczyce 17 38 12 2 3 44 20 24
2 Swornica Czarnowąsy 17 38 12 2 3 45 20 25
3 Porawie Większyce 17 31 9 4 4 29 25 4
4 Agroplon Głuszyna 17 31 9 4 4 27 16 11
5 Małapanew Ozimek 17 27 8 3 6 30 26 4
6 LZS Starowice Dolne 17 24 7 3 7 24 19 5
7 TOR Dobrzeń Wielki 17 23 6 5 6 27 24 3
8 Unia Krapkowice 17 20 6 2 9 30 34 -4
9 OKS Olesno 17 19 5 4 8 17 34 -17
10 LZS SBB Energy Kup 17 18 5 3 9 20 26 -6
11 Polonia Nysa 17 18 5 3 9 25 31 -6
12 Skalnik Gracze 17 18 5 3 9 20 32 -12
13 MKS Gogolin 17 17 5 2 10 22 26 -4
14 Chemik Kędzierzyn-Koźle 17 13 2 7 8 15 28 -13
15 KS Krasiejów 17 12 3 3 11 11 29 -18
16 Start Namysłów 17 11 2 5 10 14 33 -19
17 LZS Piotrówka 17 11 3 2 12 23 63 -40
18 Pogoń Prudnik 17 1 0 1 16 9 46 -37
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Odra II Opole

Gospodarze Wynik Goście Data
Odra II Opole 0 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 30 października 2021
Odra II Opole 1 - 2 Małapanew Ozimek 14 sierpnia 2021
Odra II Opole 1 - 2 Małapanew Ozimek 15 maja 2021
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 2 Odra II Opole 17 kwietnia 2021
Małapanew Ozimek 2 - 0 Odra II Opole 26 września 2020
Odra II Opole 1 - 3 Chemik Kędzierzyn-Koźle 26 sierpnia 2020

IV liga opolska sezon 2016/2017

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Łukasz Bawoł Polonia Głubczyce 43
2 Radosław Mikulski Agroplon Głuszyna 24
3 Takesure Chinyama LZS Piotrówka 24
4 Michał Łoziński LZS Starowice Dolne 21
5 Marcin Rogowski Swornica Czarnowąsy 20
6 Bartłomiej Semik Małapanew Ozimek 19
7 Igor Babanskykh Swornica Czarnowąsy 15
8 Marcin Ściański Porawie Większyce 15
9 Wojciech Hober OKS Olesno 15
10 Sebastian Jaroszyński Małapanew Ozimek 15
11 Mateusz Jędrzejczyk Porawie Większyce 14
12 Paweł Lepak Polonia Nysa 13
13 Wojciech Scisło Swornica Czarnowąsy 12
14 Damian Paczek Skalnik Gracze 11
15 Piotr Jamuła Polonia Głubczyce 11
16 Kamil Szafarczyk Porawie Większyce 11
17 Mateusz Poważny LZS Starowice Dolne 11
18 Paweł Nowak Chemik Kędzierzyn-Koźle 10
19 Daniel Rychlewicz Unia Krapkowice 10
20 Patryk Pabiniak Start Namysłów 10
21 Marcin Rudzki Pogoń Prudnik 10
22 Szymon Grek Polonia Głubczyce 10
23 Rafał Samborski Start Namysłów 9
24 Tomasz Schichta MKS Gogolin 9
25 Rafał Niespodziński Unia Krapkowice 8
26 Adam Makowski Porawie Większyce 8
27 Mateusz Jeziorowski OKS Olesno 8
28 Bartosz Sierakowski Skalnik Gracze 8
29 Konrad Górniaszek Małapanew Ozimek 8
30 Piotr Słupik KS Krasiejów 8
31 Maciej Bajor LZS Starowice Dolne 8
32 Bartosz Kowalczyk OKS Olesno 7
33 Adrian Brzenska OKS Olesno 7
34 Tomasz Komor TOR Dobrzeń Wielki 7
35 Dominik Franek Swornica Czarnowąsy 7
36 Damian Sobczak Agroplon Głuszyna 7
37 Wojciech Ścisło Swornica Czarnowąsy 6
38 Patryk Surma Pogoń Prudnik 6
39 Zygmunt Bąk Skalnik Gracze 6
40 Miłosz Reish Agroplon Głuszyna 6
41 Aleksander Muzyka Agroplon Głuszyna 6
42 Dawid Kamiński Małapanew Ozimek 6
43 Rafał Bobiński Polonia Nysa 6
44 Kacper Kamiński Małapanew Ozimek 6
45 Bartosz Kaczmarek MKS Gogolin 6
46 Patryk Paczulla Chemik Kędzierzyn-Koźle 5
47 Grzegorz Benedyk TOR Dobrzeń Wielki 5
48 Patryk Wojtasik Agroplon Głuszyna 5
49 Adam Steczek Unia Krapkowice 5
50 Damian Filla Swornica Czarnowąsy 5
51 Sebastian Kuchta Małapanew Ozimek 5
52 Dzikamai Gwaze LZS Piotrówka 5
53 Maciej Dyczek MKS Gogolin 5
54 Daniel Wrześniewski Agroplon Głuszyna 5
55 Paweł Żehaluk Agroplon Głuszyna 4
56 Krzysztof Łebkowski Porawie Większyce 4
57 Radosław Szypuła LZS SBB Energy Kup 4
58 Łukasz Bojar LZS SBB Energy Kup 4
59 Bartosz Szepeta TOR Dobrzeń Wielki 4
60 Damian Dobrzyński LZS SBB Energy Kup 4
61 Adam Sobota KS Krasiejów 4
62 Andrzej Kocoń MKS Gogolin 4
63 Jacek Lenartowicz Polonia Głubczyce 4
64 Bartosz Grześkiewicz Małapanew Ozimek 4
65 Miłosz Kostrzewa Start Namysłów 4
66 Mateusz Świerc KS Krasiejów 4
67 Mateusz Pinkawa KS Krasiejów 4
68 Damian Szpala LZS Starowice Dolne 4
69 Sławomir Sieńczewski TOR Dobrzeń Wielki 4
70 Kacper Pawlus TOR Dobrzeń Wielki 4
71 Przemysław Karabin TOR Dobrzeń Wielki 4
72 Dawid Sibiński Agroplon Głuszyna 3
73 Krzysztof Kwiatkowski Porawie Większyce 3
74 Łukasz Strząbała LZS Starowice Dolne 3
75 Kacper Federowicz Polonia Głubczyce 3
76 Daniel Bieniek LZS SBB Energy Kup 3
77 Łukasz Szpak LZS Starowice Dolne 3
78 Bartosz Brzozowski Unia Krapkowice 3
79 Michał Łysek Chemik Kędzierzyn-Koźle 3
80 Jakub Marcinów LZS SBB Energy Kup 3
81 Szymon Dyminczuk TOR Dobrzeń Wielki 3
82 Wojciech Papuga LZS Starowice Dolne 3
83 Armin Karwot Unia Krapkowice 3
84 Paweł Dyczek Chemik Kędzierzyn-Koźle 3
85 Roman Mainka KS Krasiejów 3
86 Tomasz Wróblewski Małapanew Ozimek 3
87 Patryk Stasiak Polonia Nysa 3
88 Fabian Zmuda KS Krasiejów 3
89 Jarosław Wośko Unia Krapkowice 3
90 Andrzej Bonk KS Krasiejów 3
91 Maciej Pisula Polonia Nysa 3
92 Patryk Botta MKS Gogolin 3
93 Rafał Żółnowski Start Namysłów 3
94 Sławomir Kierdal Porawie Większyce 3
95 Andrzej Lelicki Chemik Kędzierzyn-Koźle 3
96 Patrick Riemann Małapanew Ozimek 3
97 Denis Wymysłowski MKS Gogolin 3
98 Mateusz Prefeta MKS Gogolin 3
99 Piotr Warzyc LZS SBB Energy Kup 3
100 Jakub Syldorf Swornica Czarnowąsy 3
101 Paweł Skorupa Skalnik Gracze 3
102 Andrzej Górniak LZS Piotrówka 3
103 Sylwester Szymański Unia Krapkowice 3
104 Artur Szeląg Polonia Nysa 3
105 Dawid Cajzner Pogoń Prudnik 3
106 Kamil Szampera MKS Gogolin 3
107 Michał Bienias OKS Olesno 3
108 Kamil Stachura Porawie Większyce 3
109 Bartosz Stręk LZS SBB Energy Kup 3
110 Bartosz Adamus Porawie Większyce 3
111 Arkadiusz Półchłopek LZS Starowice Dolne 3
112 Krystian Pudełko LZS SBB Energy Kup 3
113 Adam Sobek MKS Gogolin 2
114 Piotr Rypa Porawie Większyce 2
115 Dariusz Hajduk Polonia Głubczyce 2
116 Dawid Miroszka Swornica Czarnowąsy 2
117 Dominik Flak OKS Olesno 2
118 Edmund Machnik KS Krasiejów 2
119 Patryk Foks KS Krasiejów 2
120 Kamil Smolarczyk Start Namysłów 2
121 Tomasz Kubacki OKS Olesno 2
122 Andrij Malyk Polonia Nysa 2
123 Łukasz Mroziński Polonia Nysa 2
124 Grzegorz Maryszczak Skalnik Gracze 2
125 Damian Ofiera MKS Gogolin 2
126 Marcin Magdziak Pogoń Prudnik 2
127 Marcin Karwowski Polonia Głubczyce 2
128 Arkadiusz Fluder LZS SBB Energy Kup 2
129 Kamil Rusin MKS Gogolin 2
130 Grzegorz Henke TOR Dobrzeń Wielki 2
131 Maciej Sacha LZS Starowice Dolne 2
132 Kamil Błach Start Namysłów 2
133 Wojciech Rudziński Polonia Głubczyce 2
134 Wojciech Ilasz Polonia Nysa 2
135 Grzegorz Stencel Małapanew Ozimek 2
136 Patryk Krywko Polonia Głubczyce 2
137 Krystian Błach Start Namysłów 2
138 Damian Serwuszok KS Krasiejów 2
139 Sebastian Stachura Porawie Większyce 2
140 Szymon Kobylnik Polonia Głubczyce 2
141 Rafał Czarnecki Polonia Głubczyce 2
142 Paweł Sarnowski Agroplon Głuszyna 2
143 Dawid Lewandowski Małapanew Ozimek 2
144 Mateusz Sadyk Chemik Kędzierzyn-Koźle 2
145 Grzegorz Rupental TOR Dobrzeń Wielki 2
146 David Karim LZS Piotrówka 2
147 Daniel Stupak Małapanew Ozimek 2
148 Sylwester Semeniuk Chemik Kędzierzyn-Koźle 2
149 Patryk Głogowski Polonia Nysa 2
150 Mateusz Pawelec OKS Olesno 2
151 Mateusz Płaza Skalnik Gracze 2
152 Michał Sadyk Chemik Kędzierzyn-Koźle 2
153 Piotr Konieczny LZS Piotrówka 2
154 Mariusz Kapłon MKS Gogolin 2
155 Wojciech Wilczyński Start Namysłów 2
156 Denis Luptak TOR Dobrzeń Wielki 2
157 Arkadiusz Fluder TOR Dobrzeń Wielki 2
158 Mateusz Fabiszewski Skalnik Gracze 2
159 Miłosz Culic Agroplon Głuszyna 2
160 Rafał Zieliński LZS Piotrówka 2
161 Dawid Krzemień LZS Piotrówka 2
162 Krzysztof Krakowian Swornica Czarnowąsy 1
163 Łukasz Panek OKS Olesno 1
164 Mateusz Wiciak Polonia Głubczyce 1
165 Damian Zmuda KS Krasiejów 1
166 Munyaradzi Chiunye LZS Piotrówka 1
167 Marcin Mikołajczyk MKS Gogolin 1
168 Maciej Raś Skalnik Gracze 1
169 Adam Churas Polonia Głubczyce 1
170 Mateusz Bębnowski Swornica Czarnowąsy 1
171 Patryk Zagożdżon Porawie Większyce 1
172 Grzegorz Gryl LZS SBB Energy Kup 1
173 Patryk Słupianek Agroplon Głuszyna 1
174 Daniel Onyekachi LZS Piotrówka 1
175 Arkadiusz Świerc OKS Olesno 1
176 Arinze Nwolisa LZS Piotrówka 1
177 Dawid Dahms Unia Krapkowice 1
178 Marek Kostka KS Krasiejów 1
179 Łukasz Bonar LZS Starowice Dolne 1
180 Łukasz Pabiniak Start Namysłów 1
181 Damian Czura LZS Piotrówka 1
182 Jakub Górniak LZS Piotrówka 1
183 Adam Czabanowski MKS Gogolin 1
184 Patryk Matuszek Unia Krapkowice 1
185 Oleh Kalabay Unia Krapkowice 1
186 Krzysztof Wróbel LZS SBB Energy Kup 1
187 Krzysztof Badura LZS Piotrówka 1
188 Krzysztof Raduchowski Start Namysłów 1
189 Mateusz Śleziak Polonia Nysa 1
190 Dariusz Sawicki Polonia Nysa 1
191 Daniel Tistek Agroplon Głuszyna 1
192 Tomasz Suchecki Małapanew Ozimek 1
193 Paweł Cieśliński LZS Piotrówka 1
194 Przemysław Konik KS Krasiejów 1
195 Wojciech Malik Polonia Nysa 1
196 Przemysław Tramsz Swornica Czarnowąsy 1
197 Bartosz Szpeta TOR Dobrzeń Wielki 1
198 Jarosław Chodorski Skalnik Gracze 1
199 Oleksandr Lavrinenko Start Namysłów 1
200 Daniel Sadowski Chemik Kędzierzyn-Koźle 1
201 Piotr Szczudrawa Chemik Kędzierzyn-Koźle 1
202 Damian Raszewski Start Namysłów 1
203 Damian Byczek MKS Gogolin 1
204 Kamil Hołub Start Namysłów 1
205 Marcin Wicher Pogoń Prudnik 1
206 Alan Majerski Polonia Nysa 1
207 Łukasz Biczysko Agroplon Głuszyna 1
208 Tymoteusz Mizielski MKS Gogolin 1
209 Denis Fogel Skalnik Gracze 1
210 Patryk Dykus Skalnik Gracze 1
211 Alan Majewski Polonia Nysa 1
212 Gracjan Habdas Małapanew Ozimek 1
213 Chidi Obaka OKS Olesno 1
214 Natan Przybyła Unia Krapkowice 1
215 Patryk Smykała Unia Krapkowice 1
216 Roman Forma Pogoń Prudnik 1
217 Michał Chałupa Porawie Większyce 1
218 Philippe Simpore LZS Piotrówka 1
219 Piotr Sobota Unia Krapkowice 1
220 Jarosław Korbiel Unia Krapkowice 1
221 ID:0 brak MKS Gogolin 1
222 Grzegorz Paciorek LZS Starowice Dolne 1
223 Damian Maryniak Agroplon Głuszyna 1
224 Błażej Twardowski Swornica Czarnowąsy 1
225 Rafał Juszczak LZS Piotrówka 1
226 Dominik Pogrzeba MKS Gogolin 1
227 Kamil Kotrys Polonia Nysa 1
228 Maciej Rychlik Skalnik Gracze 1
229 Thomas Skowronek OKS Olesno 1
230 Amadeusz Zuzel OKS Olesno 1
231 Szymon Szymków LZS SBB Energy Kup 1
232 Mateusz Kuzniecow LZS Starowice Dolne 1
233 Adam Zalewski Polonia Głubczyce 1
234 Rafał Atroszko Porawie Większyce 1
235 Kasmi Lotfi LZS Piotrówka 1
236 Bartłomiej Binkowski LZS Piotrówka 1
237 Piotr Jeleniewski Swornica Czarnowąsy 1