IV liga podlaska sezon 2016/2017

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Tur Bielsk Podlaski 30 76 24 4 2 95 25 70
2 Wissa Szczuczyn 30 72 23 3 4 116 29 87
3 Warmia Grajewo 30 67 20 7 3 69 26 43
4 KS Wasilków 30 58 17 7 6 64 38 26
5 Dąb Dąbrowa Białostocka 30 51 16 3 11 67 49 18
6 KS Michałowo 30 47 14 5 11 50 44 6
7 Sparta 1951 Szepietowo 30 38 11 5 14 49 52 -3
8 Sparta Augustów 30 38 11 5 14 54 71 -17
9 Biebrza Goniądz 30 36 10 6 14 48 56 -8
10 Pogoń Łapy 30 34 10 4 16 46 65 -19
11 Promień Mońki 30 32 8 8 14 44 74 -30
12 Cresovia Siemiatycze 30 30 9 3 18 35 67 -32
13 Orzeł Kolno 30 28 6 10 14 33 59 -26
14 Magnat Juchnowiec Kościelny 30 28 7 7 16 38 67 -29
15 Hetman Tykocin 30 26 7 5 18 38 91 -53
16 Puszcza Hajnówka 30 15 3 6 21 33 66 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podlaska sezon 2016/2017

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Tur Bielsk Podlaski 15 39 12 3 0 48 7 41
2 Wissa Szczuczyn 15 34 11 1 3 57 16 41
3 Warmia Grajewo 15 32 9 5 1 33 14 19
4 KS Wasilków 15 30 9 3 3 41 16 25
5 Dąb Dąbrowa Białostocka 15 30 10 0 5 41 21 20
6 Pogoń Łapy 15 25 8 1 6 27 21 6
7 KS Michałowo 15 24 7 3 5 30 21 9
8 Sparta Augustów 15 24 7 3 5 31 33 -2
9 Cresovia Siemiatycze 15 22 7 1 7 22 26 -4
10 Promień Mońki 15 21 5 6 4 27 28 -1
11 Orzeł Kolno 15 19 5 4 6 19 26 -7
12 Biebrza Goniądz 15 18 5 3 7 22 25 -3
13 Sparta 1951 Szepietowo 15 17 5 2 8 31 29 2
14 Magnat Juchnowiec Kościelny 15 14 3 5 7 22 35 -13
15 Hetman Tykocin 15 11 3 2 10 23 40 -17
16 Puszcza Hajnówka 15 11 3 2 10 19 28 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podlaska sezon 2016/2017

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wissa Szczuczyn 15 38 12 2 1 59 13 46
2 Tur Bielsk Podlaski 15 37 12 1 2 47 18 29
3 Warmia Grajewo 15 35 11 2 2 36 12 24
4 KS Wasilków 15 28 8 4 3 23 22 1
5 KS Michałowo 15 23 7 2 6 20 23 -3
6 Dąb Dąbrowa Białostocka 15 21 6 3 6 26 28 -2
7 Sparta 1951 Szepietowo 15 21 6 3 6 18 23 -5
8 Biebrza Goniądz 15 18 5 3 7 26 31 -5
9 Hetman Tykocin 15 15 4 3 8 15 51 -36
10 Sparta Augustów 15 14 4 2 9 23 38 -15
11 Magnat Juchnowiec Kościelny 15 14 4 2 9 16 32 -16
12 Promień Mońki 15 11 3 2 10 17 46 -29
13 Pogoń Łapy 15 9 2 3 10 19 44 -25
14 Orzeł Kolno 15 9 1 6 8 14 33 -19
15 Cresovia Siemiatycze 15 8 2 2 11 13 41 -28
16 Puszcza Hajnówka 15 4 0 4 11 14 38 -24
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

MOSP Białystok

Gospodarze Wynik Goście Data

IV liga podlaska sezon 2016/2017

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Piotr Bondziul Wissa Szczuczyn 17
2 Damian Zubowski Warmia Grajewo 15
3 Maciej Kondracki KS Michałowo 13
4 Dawid Śliwowski KS Wasilków 11
5 Przemysław Marcinkiewicz Wissa Szczuczyn 10
6 Karol Styś KS Wasilków 10
7 Łukasz Tumicz Biebrza Goniądz 9
8 Wojciech Kowalczyk Sparta 1951 Szepietowo 9
9 Łukasz Sobolewski Sparta Augustów 9
10 Karol Kosiński Tur Bielsk Podlaski 8
11 Mateusz Sołowiej Dąb Dąbrowa Białostocka 8
12 Wojciech Łapiński Wissa Szczuczyn 8
13 Karol Kosiński Tur Bielsk Podlaski 8
14 Adrian Gwiazda Orzeł Kolno 7
15 Michał Łabieniec Dąb Dąbrowa Białostocka 7
16 Kamil Tomczyk KS Michałowo 7
17 Rafał Maliszewski Hetman Tykocin 7
18 Mateusz Lisowski Wissa Szczuczyn 7
19 Mateusz Sawicki Pogoń Łapy 7
20 Kamil Wilczewski Sparta Augustów 6
21 Mateusz Jakubowski Tur Bielsk Podlaski 6
22 Patryk Fabiszewski Magnat Juchnowiec Kościelny 6
23 Mateusz Cichoński KS Wasilków 6
24 Kamil Mrowiński Pogoń Łapy 5
25 Krystian Kulikowski Tur Bielsk Podlaski 5
26 Marcin Firańczyk Wissa Szczuczyn 5
27 Maciej Orpik Dąb Dąbrowa Białostocka 5
28 Łukasz Wojno Puszcza Hajnówka 4
29 Mariusz Tymiński Magnat Juchnowiec Kościelny 4
30 Krzysztof Kożuszkiewicz Sparta 1951 Szepietowo 4
31 Paweł Zaniewski Sparta Augustów 4
32 Dawid Tochwin Dąb Dąbrowa Białostocka 4
33 Łukasz Roszkowski Pogoń Łapy 4
34 Daniel Barwiejuk Cresovia Siemiatycze 4
35 Piotr Śledziewski Cresovia Siemiatycze 4
36 Mateusz Nakielski Tur Bielsk Podlaski 4
37 Kamil Randzio Warmia Grajewo 4
38 Łukasz Pawluczuk Tur Bielsk Podlaski 4
39 Patryk Dłuski Sparta 1951 Szepietowo 4
40 Łukasz Popiołek Tur Bielsk Podlaski 3
41 Emil Gołaszewski Sparta 1951 Szepietowo 3
42 Mateusz Zambrowski Wissa Szczuczyn 3
43 Marcin Dworzanczyk Hetman Tykocin 3
44 Marcin Kulikowski Promień Mońki 3
45 Andrzej Kosiński Tur Bielsk Podlaski 3
46 Przemysław Jasiński Biebrza Goniądz 3
47 Jarosław Sujeta Dąb Dąbrowa Białostocka 3
48 Bartosz Dudziński KS Wasilków 3
49 Mateusz Knoch Sparta Augustów 3
50 Piotr Pisiak Orzeł Kolno 3
51 Łukasz Sadowski Orzeł Kolno 3
52 Adrian Wiszowaty Hetman Tykocin 3
53 Adam Butkiewicz KS Wasilków 3
54 Marcin Purta Promień Mońki 3
55 Wojciech Mickiewicz Sparta Augustów 3
56 Bogdan Bartosz Biebrza Goniądz 3
57 Kamil Maślanik Dąb Dąbrowa Białostocka 3
58 Michał Walczuk Tur Bielsk Podlaski 2
59 Maksym Mirva Warmia Grajewo 2
60 Marcin Jaromiński Magnat Juchnowiec Kościelny 2
61 Marcin Jamiołkowski Sparta 1951 Szepietowo 2
62 Radosław Żero Dąb Dąbrowa Białostocka 2
63 Michał Sobolewski Dąb Dąbrowa Białostocka 2
64 Marcin Dzitkowski Dąb Dąbrowa Białostocka 2
65 Łukasz Grygo Promień Mońki 2
66 Grzegorz Gołubkiewicz Cresovia Siemiatycze 2
67 Sebastian Czurak Puszcza Hajnówka 2
68 Arkadiusz Wojno Biebrza Goniądz 2
69 Radosław Guzowski Wissa Szczuczyn 2
70 Mateusz Cybulski Warmia Grajewo 2
71 Marcin Plaga Hetman Tykocin 2
72 Rafał Kozikowski Warmia Grajewo 2
73 Karol Olendzki Cresovia Siemiatycze 2
74 Jacek Maciorowski Promień Mońki 2
75 Paweł Dekarz Biebrza Goniądz 2
76 Piotr Dąbrowski KS Wasilków 2
77 Edison Fernandes da Silva Warmia Grajewo 2
78 Dawid Rytel Cresovia Siemiatycze 2
79 Wojciech Mickiewicz Sparta Augustów 2
80 Marcin Odyjewski Promień Mońki 2
81 Łukasz Wojciechowski KS Wasilków 2
82 Marcin Mikucki Warmia Grajewo 2
83 Krzysztof Szymański Orzeł Kolno 2
84 Jacek Markiewicz Magnat Juchnowiec Kościelny 2
85 Marcin Turowski Pogoń Łapy 2
86 Bartosz Maksimowski KS Wasilków 2
87 Piotr Kosiński Tur Bielsk Podlaski 2
88 Patryk Margol Sparta 1951 Szepietowo 1
89 Krystian Rybnik KS Wasilków 1
90 Kacper Kużel Magnat Juchnowiec Kościelny 1
91 Kamil Yamaguchi Magnat Juchnowiec Kościelny 1
92 Dominik Betko Hetman Tykocin 1
93 Maciej Leśniewski Puszcza Hajnówka 1
94 Damian Purta Promień Mońki 1
95 Artur Antoniak Sparta 1951 Szepietowo 1
96 Łukasz Zielinko Magnat Juchnowiec Kościelny 1
97 Aleksander Popławski Biebrza Goniądz 1
98 Patryk Poliński Promień Mońki 1
99 Dawid Grabowski Promień Mońki 1
100 Andrzej Lewczuk Tur Bielsk Podlaski 1
101 Karol Car Tur Bielsk Podlaski 1
102 Paweł Bańkowski Sparta 1951 Szepietowo 1
103 Adrian Suszyński Magnat Juchnowiec Kościelny 1
104 Kamil Stankiewicz Wissa Szczuczyn 1
105 Bartosz Tyborowicz Cresovia Siemiatycze 1
106 Łukasz Milcz Puszcza Hajnówka 1
107 Adam Barwiejuk Cresovia Siemiatycze 1
108 Adrian Citko Wissa Szczuczyn 1
109 Kamil Karpowicz Magnat Juchnowiec Kościelny 1
110 Daniel Grala Orzeł Kolno 1
111 Michał Grzanka Puszcza Hajnówka 1
112 Rafał Weremczuk KS Michałowo 1
113 Robert Brzeziński Orzeł Kolno 1
114 Marcin Mikucki Warmia Grajewo 1
115 Tomasz Bernatowicz KS Michałowo 1
116 Paweł Naliwajko KS Wasilków 1
117 Adam Langa Puszcza Hajnówka 1
118 Daniel Jurczuk Cresovia Siemiatycze 1
119 Paweł Zawadzki Tur Bielsk Podlaski 1
120 Mateusz Szymaniuk Magnat Juchnowiec Kościelny 1
121 Piotr Polakowski Wissa Szczuczyn 1
122 Grzegorz Badowiec Cresovia Siemiatycze 1
123 Piotr Skiepko KS Wasilków 1
124 Jakub Budźko Hetman Tykocin 1
125 Paweł Wilczko Sparta 1951 Szepietowo 1
126 Łukasz Godlewski Sparta 1951 Szepietowo 1
127 Łukasz Domurat Warmia Grajewo 1
128 Łukasz Andzielewicz Hetman Tykocin 1
129 Sebastian Nogieć Cresovia Siemiatycze 1
130 Przemysław Żukowski Sparta Augustów 1
131 Hubert Ojdana Puszcza Hajnówka 1
132 Sebastian Czurak Puszcza Hajnówka 1
133 Kamil Kosakowski Biebrza Goniądz 1
134 Arkadiusz Magnuszewski Biebrza Goniądz 1
135 Dawid Korotkiewicz Wissa Szczuczyn 1
136 Mateusz Malinoś Pogoń Łapy 1
137 Albert Staniszewski Warmia Grajewo 1
138 Radosław Rybołowicz KS Michałowo 1
139 Dawid Doroszko KS Michałowo 1
140 Krzysztof Biernacki Puszcza Hajnówka 1
141 Grzegorz Makal Sparta 1951 Szepietowo 1
142 Paweł Stasiński Sparta Augustów 1
143 Karol Grala Orzeł Kolno 1
144 Mateusz Walendziewski Orzeł Kolno 1
145 Piotr Chyliński Warmia Grajewo 1
146 Naliwajko Paweł KS Wasilków 1
147 Marcin Cieciorko Biebrza Goniądz 1
148 Kamil Pawełko Promień Mońki 1
149 Dawid Grabowski Promień Mońki 1
150 Eryk Chrzanowski Biebrza Goniądz 1
151 Patryk Stypułowski Pogoń Łapy 1
152 ID:0 brak Tur Bielsk Podlaski 1