IV liga dolnośląska (zachód) sezon 2016/2017

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Zagłębie II Lubin 30 83 27 2 1 122 15 107
2 Orkan Szczedrzykowice 30 71 23 2 5 79 29 50
3 Apis Jędrzychowice 30 58 17 7 6 62 41 21
4 AKS Strzegom 30 54 16 6 8 81 45 36
5 Orla Wąsosz 30 47 12 11 7 55 33 22
6 Karkonosze Jelenia Góra 30 43 12 7 11 56 44 12
7 Chrobry II Głogów 30 43 14 1 15 67 65 2
8 Stal Chocianów 30 42 12 6 12 39 47 -8
9 Sparta Grębocice 30 42 12 6 12 56 67 -11
10 Włókniarz Mirsk 30 39 10 9 11 42 39 3
11 Nysa Zgorzelec 30 32 8 8 14 40 40 0
12 Piast Wykroty 30 29 8 5 17 53 96 -43
13 GKS Warta Bolesławiecka 30 28 8 4 18 38 62 -24
14 Lotnik Jeżów Sudecki 30 23 6 5 19 35 81 -46
15 Granica Bogatynia 30 23 7 2 21 39 101 -62
16 Zamet Przemków 30 20 5 5 20 39 98 -59
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga dolnośląska (zachód) sezon 2016/2017

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Zagłębie II Lubin 15 43 14 1 0 74 2 72
2 Orkan Szczedrzykowice 15 39 13 0 2 53 16 37
3 Apis Jędrzychowice 15 32 9 5 1 32 14 18
4 AKS Strzegom 15 30 9 3 3 49 24 25
5 Karkonosze Jelenia Góra 15 29 9 2 4 36 19 17
6 Sparta Grębocice 15 29 9 2 4 34 25 9
7 Włókniarz Mirsk 15 27 8 3 4 27 13 14
8 Stal Chocianów 15 25 7 4 4 24 21 3
9 Piast Wykroty 15 25 8 1 6 37 38 -1
10 Chrobry II Głogów 15 24 8 0 7 35 24 11
11 Nysa Zgorzelec 15 21 6 3 6 24 15 9
12 Orla Wąsosz 15 20 4 8 3 29 18 11
13 Lotnik Jeżów Sudecki 15 15 4 3 8 23 35 -12
14 GKS Warta Bolesławiecka 15 14 4 2 9 18 26 -8
15 Granica Bogatynia 15 11 3 2 10 21 33 -12
16 Zamet Przemków 15 10 2 4 9 23 41 -18
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga dolnośląska (zachód) sezon 2016/2017

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Zagłębie II Lubin 15 40 13 1 1 48 13 35
2 Orkan Szczedrzykowice 15 32 10 2 3 26 13 13
3 Orla Wąsosz 15 27 8 3 4 26 15 11
4 Apis Jędrzychowice 15 26 8 2 5 30 27 3
5 AKS Strzegom 15 24 7 3 5 32 21 11
6 Chrobry II Głogów 15 19 6 1 8 32 41 -9
7 Stal Chocianów 15 17 5 2 8 15 26 -11
8 Karkonosze Jelenia Góra 15 14 3 5 7 20 25 -5
9 GKS Warta Bolesławiecka 15 14 4 2 9 20 36 -16
10 Sparta Grębocice 15 13 3 4 8 22 42 -20
11 Włókniarz Mirsk 15 12 2 6 7 15 26 -11
12 Granica Bogatynia 15 12 4 0 11 18 68 -50
13 Nysa Zgorzelec 15 11 2 5 8 16 25 -9
14 Zamet Przemków 15 10 3 1 11 16 57 -41
15 Lotnik Jeżów Sudecki 15 8 2 2 11 12 46 -34
16 Piast Wykroty 15 4 0 4 11 16 58 -42
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Granit Roztoka

Gospodarze Wynik Goście Data

IV liga dolnośląska (zachód) sezon 2016/2017

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Tomasz Kociszewski Orkan Szczedrzykowice 10
2 Adam Wasilewski AKS Strzegom 10
3 Paweł Wyżga Orkan Szczedrzykowice 8
4 Tomáš Částek Granica Bogatynia 6
5 Damian Górgul Lotnik Jeżów Sudecki 6
6 Damian Górgul Lotnik Jeżów Sudecki 5
7 Łukasz Kowalski Karkonosze Jelenia Góra 5
8 Patryk Obiała Chrobry II Głogów 5
9 Robert Lekszycki Karkonosze Jelenia Góra 5
10 Jarosław Wichowski Włókniarz Mirsk 5
11 Konrad Węglarz Orla Wąsosz 4
12 Grzegorz Roman Piast Wykroty 4
13 Artur Siemaszko Zagłębie II Lubin 4
14 Mateusz Piotrowski Zagłębie II Lubin 4
15 Michał Matkowski Zamet Przemków 4
16 Rafał Burda Stal Chocianów 3
17 Łukasz Szuszkiewicz Sparta Grębocice 3
18 Sebastian Andruchów Piast Wykroty 3
19 Marcin Łojko Piast Wykroty 3
20 Krzysztof Szymkowiak Zamet Przemków 3
21 Dominik Nawrot Chrobry II Głogów 3
22 Mariusz Smoliński Sparta Grębocice 3
23 Paweł Jaworski Nysa Zgorzelec 3
24 Michał Szramowiat Karkonosze Jelenia Góra 3
25 Szymon Kozołubski Karkonosze Jelenia Góra 3
26 Dawid Więckiewicz Apis Jędrzychowice 3
27 Dawid Śliwiński Orkan Szczedrzykowice 3
28 Dariusz Bryjak Apis Jędrzychowice 3
29 Sławomir Pełdiak GKS Warta Bolesławiecka 3
30 Marcin Wasilewski AKS Strzegom 3
31 Dawid Krzyżanowski AKS Strzegom 3
32 Patryk Obiała Chrobry II Głogów 3
33 Tomasz Kociszewski Orkan Szczedrzykowice 3
34 Bartosz Morzecki Włókniarz Mirsk 3
35 Kamil Jabłonowski Włókniarz Mirsk 3
36 Patryk Bystryk Nysa Zgorzelec 3
37 Konrad Kaczmarek Chrobry II Głogów 3
38 Łukasz Wielogórski Orla Wąsosz 3
39 Tomáš Částek Granica Bogatynia 3
40 Konrad Węglarz Orla Wąsosz 3
41 Adam Buksa Zagłębie II Lubin 3
42 Paweł Żyra Zagłębie II Lubin 3
43 Krzysztof Białkowski Lotnik Jeżów Sudecki 2
44 Mateusz Bartuzel Stal Chocianów 2
45 Olaf Nowak Zagłębie II Lubin 2
46 Eryk Kliwak GKS Warta Bolesławiecka 2
47 Łukasz Opialowski Sparta Grębocice 2
48 Marcin Ogórek Orkan Szczedrzykowice 2
49 Jarosław Gambal Orkan Szczedrzykowice 2
50 Adam Kowalski Włókniarz Mirsk 2
51 Mateusz Dobrakowski Chrobry II Głogów 2
52 Daniel Robacki Sparta Grębocice 2
53 Piotr Krawczyk Piast Wykroty 2
54 Kacper Szymankiewicz Zagłębie II Lubin 2
55 Marcin Gołębiowski Zagłębie II Lubin 2
56 Bartosz Poszelężny Karkonosze Jelenia Góra 2
57 Bojan Milutinowić Piast Wykroty 2
58 Paweł Siciński Apis Jędrzychowice 2
59 Adrian Rakowski Zagłębie II Lubin 2
60 Maciej Górski Lotnik Jeżów Sudecki 2
61 Maciej Machowski Nysa Zgorzelec 2
62 Patryk Duda Sparta Grębocice 2
63 Łukasz Filipiak Orkan Szczedrzykowice 2
64 Tomasz Pilarek Zamet Przemków 2
65 Tyszkowski Mateusz Granica Bogatynia 2
66 Kamil Kurianowicz Granica Bogatynia 2
67 Łukasz Kusiak Apis Jędrzychowice 2
68 Wojciech Glanc Apis Jędrzychowice 2
69 Paweł Niemienionek Włókniarz Mirsk 2
70 Łukasz Wójcik Nysa Zgorzelec 2
71 Michał Borecki Chrobry II Głogów 2
72 Patryk Obiała Chrobry II Głogów 2
73 Tomasz Bieleń Sparta Grębocice 2
74 Mariusz Smoliński Sparta Grębocice 2
75 Artur Paradowski Apis Jędrzychowice 2
76 Radosław Czerep Stal Chocianów 2
77 Kacper Wojciechowski GKS Warta Bolesławiecka 2
78 Kamil Kurianowicz Granica Bogatynia 2
79 Kamil Kurianowicz Granica Bogatynia 2
80 Kacper Hałdaś Granica Bogatynia 2
81 Mirosław Kunz Zamet Przemków 2
82 Marcin Gołębiowski Zagłębie II Lubin 2
83 Krzysztof Ostrowski Zagłębie II Lubin 2
84 Adam Kubik Sparta Grębocice 2
85 Bartosz Poselężny Karkonosze Jelenia Góra 2
86 Paweł Wyżga Orkan Szczedrzykowice 2
87 Dawid Śliwiński Orkan Szczedrzykowice 2
88 Patryk Długosz Orkan Szczedrzykowice 2
89 Daniel Dudkiewicz Orkan Szczedrzykowice 2
90 Kendzia Krzysztof Orla Wąsosz 2
91 Mirosław Kunz Zamet Przemków 2
92 Klim Khodzhamkulov Lotnik Jeżów Sudecki 1
93 Sebastian Wyka Lotnik Jeżów Sudecki 1
94 Michał Kucner Sparta Grębocice 1
95 Kamil Masel Lotnik Jeżów Sudecki 1
96 Robert Turczyk Lotnik Jeżów Sudecki 1
97 Amadeusz Żak Chrobry II Głogów 1
98 Filip Kukułka Chrobry II Głogów 1
99 Łukasz Żukowski Włókniarz Mirsk 1
100 Patryk Różycki Stal Chocianów 1
101 Dawid Domaradzki AKS Strzegom 1
102 Bartosz Slisz Zagłębie II Lubin 1
103 Piotr Pirszel Apis Jędrzychowice 1
104 Denis Jurgowski Apis Jędrzychowice 1
105 Dawid Augustyn Granica Bogatynia 1
106 Andrzej Kauch Orla Wąsosz 1
107 Dominik Suchora Chrobry II Głogów 1
108 Paul Filipowicz Chrobry II Głogów 1
109 Piotr Rogalski Stal Chocianów 1
110 Oskar Giziński Zagłębie II Lubin 1
111 Krzysztof Kendzia Orla Wąsosz 1
112 Łukasz Kowalski Karkonosze Jelenia Góra 1
113 Rafał Majka Orkan Szczedrzykowice 1
114 Adam Kłak Orkan Szczedrzykowice 1
115 Mateusz Tyszkowski Granica Bogatynia 1
116 Sebastian Burda Stal Chocianów 1
117 Leszek Kurzylewski Lotnik Jeżów Sudecki 1
118 Kacper Szymankiewicz Zagłębie II Lubin 1
119 Tomasz Serweta Chrobry II Głogów 1
120 Adam Wasilewski AKS Strzegom 1
121 Paweł Jużwik Włókniarz Mirsk 1
122 Rafał Zaręba Granica Bogatynia 1
123 Filip Dudziak Zagłębie II Lubin 1
124 Tomasz Woźniczka Karkonosze Jelenia Góra 1
125 Bartosz Prychod Chrobry II Głogów 1
126 Patryk Obiała Chrobry II Głogów 1
127 Paweł Niemienionek Włókniarz Mirsk 1
128 Bartosz Drabik Zamet Przemków 1
129 Łukasz Stuczyk Orla Wąsosz 1
130 Piotr Możdrzech Orla Wąsosz 1
131 Robert Sobieraj Orla Wąsosz 1
132 Patryk Kozak Stal Chocianów 1
133 Paweł Urbaniak Piast Wykroty 1
134 Michał Piwiński Lotnik Jeżów Sudecki 1
135 Adam Wasilewski AKS Strzegom 1
136 Marek Gródecki Sparta Grębocice 1
137 Adrian Krzeszowiec GKS Warta Bolesławiecka 1
138 Łukasz Witowski Nysa Zgorzelec 1
139 Jakub Czajkowski Nysa Zgorzelec 1
140 Dariusz Bryjak Apis Jędrzychowice 1
141 Krzysztof Szymkowiak Zamet Przemków 1
142 Krzysztof Izdebski Apis Jędrzychowice 1
143 Dariusz Bryjak Apis Jędrzychowice 1
144 Erwin Bystryk Apis Jędrzychowice 1
145 Tomasz Pilarek Zamet Przemków 1
146 Filip Dudziak Zagłębie II Lubin 1
147 Filip Dudziak Zagłębie II Lubin 1
148 Tomasz Kociszewski Orkan Szczedrzykowice 1
149 Miloś Milutinowić Piast Wykroty 1
150 Bojan Milutinowić Piast Wykroty 1
151 Paweł Urbaniak Piast Wykroty 1
152 Bartosz Drabik Zamet Przemków 1
153 Bartosz Drabik Zamet Przemków 1
154 Filip Dudziak Zagłębie II Lubin 1
155 Dariusz Bryjak Apis Jędrzychowice 1
156 Filip Dudziak Zagłębie II Lubin 1
157 Marcin Kraśnicki GKS Warta Bolesławiecka 1
158 Krystian Kacprzak Orla Wąsosz 1
159 Michał Skrypak AKS Strzegom 1
160 Adam Wasilewski AKS Strzegom 1
161 Marcin Wasilewski AKS Strzegom 1
162 Sebastian Ogonowski Włókniarz Mirsk 1
163 Marek Gródecki Sparta Grębocice 1
164 Pilarek Tomasz Zamet Przemków 1
165 Kozołubski Szymon Karkonosze Jelenia Góra 1
166 Marcin Wasilewski AKS Strzegom 1
167 Marcin Wasilewski AKS Strzegom 1
168 Adam Wasilewski AKS Strzegom 1
169 Artur Paradowski Apis Jędrzychowice 1
170 Jarosław Kupis Apis Jędrzychowice 1
171 Norbert Kościuch Nysa Zgorzelec 1
172 Michał Kierpal Nysa Zgorzelec 1
173 Filip Jagiełło Zagłębie II Lubin 1
174 Filip Dudziak Zagłębie II Lubin 1
175 Mariusz Smoliński Sparta Grębocice 1
176 Adam Filbier Sparta Grębocice 1
177 Mariusz Smoliński Sparta Grębocice 1
178 Bartosz Drabik Zamet Przemków 1
179 Bartosz Drabik Zamet Przemków 1
180 Dawid Więckiewicz Apis Jędrzychowice 1
181 Michał Skrypak AKS Strzegom 1
182 Mateusz Alwin AKS Strzegom 1
183 Mateusz Alwin AKS Strzegom 1
184 Maciej Pilarowski Orkan Szczedrzykowice 1
185 Kordian Tański Orkan Szczedrzykowice 1
186 Szymon Statkowski Karkonosze Jelenia Góra 1
187 Miloś Milutinowić Piast Wykroty 1
188 Patryk Obiała Chrobry II Głogów 1
189 Kacper Wojciechowski GKS Warta Bolesławiecka 1
190 Paweł Glanc Apis Jędrzychowice 1
191 Paweł Glanc Apis Jędrzychowice 1
192 Adrian Krzeszowiec GKS Warta Bolesławiecka 1
193 Adam Wasilewski AKS Strzegom 1
194 Adam Wasilewski AKS Strzegom 1
195 Paweł Jużwik Włókniarz Mirsk 1
196 Daniel Dudkiewicz Orkan Szczedrzykowice 1
197 Martin Nespor Zagłębie II Lubin 1
198 Jakub Ryś Zagłębie II Lubin 1
199 Adrian Puchała Orla Wąsosz 1
200 Szymon Drozd Piast Wykroty 1
201 Grzegorz Roman Piast Wykroty 1
202 Paweł Wyżga Orkan Szczedrzykowice 1
203 Daniel Dudkiewicz AKS Strzegom 1
204 Krzysztof Izdebski Apis Jędrzychowice 1
205 Adam Filbier Sparta Grębocice 1
206 Krzysztof Ostrowski Zagłębie II Lubin 1
207 Dariusz Gęstwa Orla Wąsosz 1
208 Konrad Węglarz Orla Wąsosz 1
209 Bartosz Poszelężny Karkonosze Jelenia Góra 1
210 Tomasz Stefanek Granica Bogatynia 1
211 Paweł Bieliński Zagłębie II Lubin 1
212 Michał Pawlik Chrobry II Głogów 1
213 Julian Rudnicki Lotnik Jeżów Sudecki 1
214 Damian Gurgul Lotnik Jeżów Sudecki 1