IV liga opolska sezon 2016/2017

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Głubczyce 34 79 24 7 3 86 35 51
2 Swornica Czarnowąsy 34 78 25 3 6 82 35 47
3 Porawie Większyce 34 72 22 6 6 76 44 32
4 Małapanew Ozimek 34 67 21 4 9 80 47 33
5 Agroplon Głuszyna 34 63 18 9 7 62 33 29
6 LZS Starowice Dolne 34 53 16 5 13 60 43 17
7 MKS Gogolin 34 52 16 4 14 56 47 9
8 OKS Olesno 34 47 14 5 15 51 68 -17
9 Unia Krapkowice 34 44 12 8 14 49 58 -9
10 LZS SBB Energy Kup 34 43 11 10 13 41 43 -2
11 Polonia Nysa 34 42 12 6 16 46 53 -7
12 Skalnik Gracze 34 41 11 8 15 41 54 -13
13 KS Krasiejów 34 36 10 6 18 40 60 -20
14 Chemik Kędzierzyn-Koźle 34 35 8 11 15 34 49 -15
15 Start Namysłów 34 34 8 10 16 40 51 -11
16 TOR Dobrzeń Wielki 34 32 8 8 18 44 56 -12
17 LZS Piotrówka 34 30 9 3 22 52 110 -58
18 Pogoń Prudnik 34 12 3 3 28 24 78 -54
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga opolska sezon 2016/2017

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Głubczyce 17 41 12 5 0 42 15 27
2 Porawie Większyce 17 41 13 2 2 47 19 28
3 Swornica Czarnowąsy 17 40 13 1 3 37 15 22
4 Małapanew Ozimek 17 40 13 1 3 50 21 29
5 MKS Gogolin 17 35 11 2 4 34 21 13
6 Agroplon Głuszyna 17 32 9 5 3 35 17 18
7 LZS Starowice Dolne 17 29 9 2 6 36 24 12
8 OKS Olesno 17 28 9 1 7 34 34 0
9 LZS SBB Energy Kup 17 25 6 7 4 21 17 4
10 Unia Krapkowice 17 24 6 6 5 19 24 -5
11 Polonia Nysa 17 24 7 3 7 21 22 -1
12 KS Krasiejów 17 24 7 3 7 29 31 -2
13 Skalnik Gracze 17 23 6 5 6 21 22 -1
14 Start Namysłów 17 23 6 5 6 26 18 8
15 Chemik Kędzierzyn-Koźle 17 22 6 4 7 19 21 -2
16 LZS Piotrówka 17 19 6 1 10 29 47 -18
17 Pogoń Prudnik 17 11 3 2 12 15 32 -17
18 TOR Dobrzeń Wielki 17 9 2 3 12 17 32 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga opolska sezon 2016/2017

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Głubczyce 17 38 12 2 3 44 20 24
2 Swornica Czarnowąsy 17 38 12 2 3 45 20 25
3 Porawie Większyce 17 31 9 4 4 29 25 4
4 Agroplon Głuszyna 17 31 9 4 4 27 16 11
5 Małapanew Ozimek 17 27 8 3 6 30 26 4
6 LZS Starowice Dolne 17 24 7 3 7 24 19 5
7 TOR Dobrzeń Wielki 17 23 6 5 6 27 24 3
8 Unia Krapkowice 17 20 6 2 9 30 34 -4
9 OKS Olesno 17 19 5 4 8 17 34 -17
10 LZS SBB Energy Kup 17 18 5 3 9 20 26 -6
11 Polonia Nysa 17 18 5 3 9 25 31 -6
12 Skalnik Gracze 17 18 5 3 9 20 32 -12
13 MKS Gogolin 17 17 5 2 10 22 26 -4
14 Chemik Kędzierzyn-Koźle 17 13 2 7 8 15 28 -13
15 KS Krasiejów 17 12 3 3 11 11 29 -18
16 Start Namysłów 17 11 2 5 10 14 33 -19
17 LZS Piotrówka 17 11 3 2 12 23 63 -40
18 Pogoń Prudnik 17 1 0 1 16 9 46 -37
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Chemik Kędzierzyn-Koźle

Gospodarze Wynik Goście Data
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 5 Polonia Głubczyce 4 grudnia 2021
Piast Strzelce Opolskie 0 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 27 listopada 2021
MKS Gogolin 4 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 20 listopada 2021
TOR Dobrzeń Wielki 1 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 13 listopada 2021
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 3 Unia Krapkowice 6 listopada 2021
Odra II Opole 4 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 30 października 2021
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 3 OKS Olesno 23 października 2021
Małapanew Ozimek 2 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 16 października 2021
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 1 LZS Starowice Dolne 9 października 2021
Fortuna Głogówek 4 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 października 2021
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 0 Skalnik Gracze 25 września 2021
Victoria Chróścice 2 - 3 Chemik Kędzierzyn-Koźle 18 września 2021
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 3 Porawie Większyce 15 września 2021
Ruch Zdzieszowice 2 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 4 września 2021
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 - 2 LZS Skorogoszcz 28 sierpnia 2021
Agroplon Głuszyna 3 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 21 sierpnia 2021
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 2 Polonia Nysa 18 sierpnia 2021
LZS Piotrówka 2 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 14 sierpnia 2021
Start Namysłów 1 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 26 czerwca 2021
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 1 Skalnik Gracze 19 czerwca 2021
Ruch Zdzieszowice 4 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 16 czerwca 2021
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 - 3 GKS Głuchołazy 12 czerwca 2021
Unia Krapkowice 1 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 5 czerwca 2021
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 2 Victoria Chróścice 2 czerwca 2021
LZS Walce 1 - 3 Chemik Kędzierzyn-Koźle 29 maja 2021
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 6 LZS Starowice Dolne 26 maja 2021
Małapanew Ozimek 0 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 22 maja 2021
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 2 MKS Gogolin 15 maja 2021
Agroplon Głuszyna 3 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 8 maja 2021
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 1 Piast Strzelce Opolskie 5 maja 2021
Polonia Głubczyce 4 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 maja 2021
Chemik Kędzierzyn-Koźle 4 - 2 OKS Olesno 24 kwietnia 2021
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 2 Odra II Opole 17 kwietnia 2021
Pogoń Prudnik 2 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 10 kwietnia 2021
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 - 1 Olimpia Lewin Brzeski 3 kwietnia 2021
Porawie Większyce 2 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 27 marca 2021
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 4 Fortuna Głogówek 20 marca 2021
Swornica Czarnowąsy 0 - 3 Chemik Kędzierzyn-Koźle 13 marca 2021
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 1 LZS Skorogoszcz 6 marca 2021
Skalnik Gracze 1 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 12 grudnia 2020
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 2 Unia Krapkowice 2 grudnia 2020
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 - 1 Start Namysłów 28 listopada 2020
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 6 Ruch Zdzieszowice 14 listopada 2020
GKS Głuchołazy 0 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 7 listopada 2020
Victoria Chróścice 2 - 4 Chemik Kędzierzyn-Koźle 24 października 2020
Chemik Kędzierzyn-Koźle 7 - 1 LZS Walce 17 października 2020
LZS Starowice Dolne 4 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 10 października 2020
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 8 Małapanew Ozimek 3 października 2020
MKS Gogolin 5 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 26 września 2020
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 1 Agroplon Głuszyna 19 września 2020
Piast Strzelce Opolskie 1 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 12 września 2020
Chemik Kędzierzyn-Koźle 4 - 2 Polonia Głubczyce 5 września 2020
OKS Olesno 1 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 29 sierpnia 2020
Odra II Opole 1 - 3 Chemik Kędzierzyn-Koźle 26 sierpnia 2020
Chemik Kędzierzyn-Koźle 4 - 0 Pogoń Prudnik 22 sierpnia 2020
Olimpia Lewin Brzeski 1 - 3 Chemik Kędzierzyn-Koźle 15 sierpnia 2020
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 3 Porawie Większyce 12 sierpnia 2020
Fortuna Głogówek 0 - 5 Chemik Kędzierzyn-Koźle 8 sierpnia 2020
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 0 Swornica Czarnowąsy 1 sierpnia 2020
LZS Skorogoszcz 2 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 26 lipca 2020
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 0 Unia Krapkowice 13 czerwca 2020
MKS Gogolin 0 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 6 czerwca 2020
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 0 Polonia Głubczyce 30 maja 2020
Swornica Czarnowąsy 0 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 23 maja 2020
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 0 Małapanew Ozimek 16 maja 2020
Piast Strzelce Opolskie 0 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 9 maja 2020
OKS Olesno 0 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 maja 2020
Start Namysłów 0 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 25 kwietnia 2020
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 0 Porawie Większyce 18 kwietnia 2020
Polonia Nysa 0 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 11 kwietnia 2020
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 0 Pogoń Prudnik 4 kwietnia 2020
GKS Głuchołazy 0 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 28 marca 2020
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 0 Skalnik Gracze 21 marca 2020
LZS Skorogoszcz 0 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 15 marca 2020
Agroplon Głuszyna 2 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 7 marca 2020
Unia Krapkowice 0 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 16 listopada 2019
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 0 MKS Gogolin 9 listopada 2019
Polonia Głubczyce 1 - 3 Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 listopada 2019
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 0 Swornica Czarnowąsy 26 października 2019
Małapanew Ozimek 3 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 19 października 2019
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 1 Piast Strzelce Opolskie 12 października 2019
Chemik Kędzierzyn-Koźle 5 - 2 OKS Olesno 5 października 2019
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 - 0 Start Namysłów 28 września 2019
Porawie Większyce 0 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 21 września 2019
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 5 Polonia Nysa 14 września 2019
Pogoń Prudnik 1 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 7 września 2019
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 3 GKS Głuchołazy 31 sierpnia 2019
Skalnik Gracze 3 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 24 sierpnia 2019
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 - 2 LZS Skorogoszcz 17 sierpnia 2019
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 2 Agroplon Głuszyna 10 sierpnia 2019
Porawie Większyce 1 - 4 Chemik Kędzierzyn-Koźle 15 czerwca 2019
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 - 2 Unia Krapkowice 8 czerwca 2019
Polonia Nysa 3 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 czerwca 2019
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 2 Start Namysłów 25 maja 2019
Pogoń Prudnik 1 - 6 Chemik Kędzierzyn-Koźle 18 maja 2019
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 - 0 TOR Dobrzeń Wielki 11 maja 2019
Polonia Głubczyce 3 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 4 maja 2019
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 1 OKS Olesno 27 kwietnia 2019
Skalnik Gracze 1 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 20 kwietnia 2019
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 0 MKS Gogolin 13 kwietnia 2019
Małapanew Ozimek 1 - 3 Chemik Kędzierzyn-Koźle 7 kwietnia 2019
Chemik Kędzierzyn-Koźle 4 - 1 Victoria Chróścice 30 marca 2019
Piast Strzelce Opolskie 0 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 23 marca 2019
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 0 Swornica Czarnowąsy 16 marca 2019
LZS Starowice Dolne 0 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 9 marca 2019
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 2 Porawie Większyce 17 listopada 2018
Unia Krapkowice 1 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 10 listopada 2018
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 4 Polonia Nysa 3 listopada 2018
Start Namysłów 0 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 27 października 2018
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 - 0 Pogoń Prudnik 20 października 2018
TOR Dobrzeń Wielki 2 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 13 października 2018
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 2 Polonia Głubczyce 6 października 2018
OKS Olesno 0 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 29 września 2018
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 1 Skalnik Gracze 22 września 2018
MKS Gogolin 3 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 15 września 2018
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 2 Małapanew Ozimek 8 września 2018
Victoria Chróścice 1 - 3 Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 września 2018
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 0 Piast Strzelce Opolskie 25 sierpnia 2018
Swornica Czarnowąsy 1 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 18 sierpnia 2018
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 3 LZS Starowice Dolne 11 sierpnia 2018
LZS SBB Energy Kup 0 - 3 Chemik Kędzierzyn-Koźle 9 czerwca 2018
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 4 Piast Strzelce Opolskie 6 czerwca 2018
Start Namysłów 1 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 czerwca 2018
Chemik Kędzierzyn-Koźle 4 - 0 Sparta Paczków 29 maja 2018
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 1 Skalnik Gracze 26 maja 2018
MKS Gogolin 0 - 4 Chemik Kędzierzyn-Koźle 19 maja 2018
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 - 0 Swornica Czarnowąsy 16 maja 2018
LZS Starowice Dolne 1 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 12 maja 2018
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 - 1 LZS Gronowice 5 maja 2018
OKS Olesno 1 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 maja 2018
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 4 Małapanew Ozimek 28 kwietnia 2018
Agroplon Głuszyna 5 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 21 kwietnia 2018
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 0 KS Krasiejów 14 kwietnia 2018
Porawie Większyce 1 - 4 Chemik Kędzierzyn-Koźle 7 kwietnia 2018
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 2 Unia Krapkowice 31 marca 2018
Unia Kolonowskie 2 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 24 marca 2018
Polonia Nysa 3 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 10 marca 2018
Chemik Kędzierzyn-Koźle 4 - 0 LZS SBB Energy Kup 18 listopada 2017
Piast Strzelce Opolskie 2 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 11 listopada 2017
Chemik Kędzierzyn-Koźle 4 - 2 Start Namysłów 4 listopada 2017
Skalnik Gracze 1 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 28 października 2017
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 1 MKS Gogolin 21 października 2017
Swornica Czarnowąsy 1 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 14 października 2017
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 1 LZS Starowice Dolne 7 października 2017
LZS Gronowice 1 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 października 2017
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 - 1 OKS Olesno 23 września 2017
Małapanew Ozimek 0 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 16 września 2017
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 2 Agroplon Głuszyna 9 września 2017
KS Krasiejów 1 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 września 2017
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 2 Porawie Większyce 26 sierpnia 2017
Unia Krapkowice 3 - 3 Chemik Kędzierzyn-Koźle 19 sierpnia 2017
Chemik Kędzierzyn-Koźle 7 - 1 Unia Kolonowskie 15 sierpnia 2017
Sparta Paczków 1 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 12 sierpnia 2017
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 1 Polonia Nysa 5 sierpnia 2017
TOR Dobrzeń Wielki 0 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 17 czerwca 2017
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 1 KS Krasiejów 14 czerwca 2017
Polonia Nysa 0 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 10 czerwca 2017
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 2 Skalnik Gracze 3 czerwca 2017
MKS Gogolin 1 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 31 maja 2017
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 3 Unia Krapkowice 27 maja 2017
Agroplon Głuszyna 2 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 20 maja 2017
Pogoń Prudnik 1 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 17 maja 2017
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 1 Porawie Większyce 13 maja 2017
LZS Starowice Dolne 4 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 6 maja 2017
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 2 LZS SBB Energy Kup 3 maja 2017
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 1 OKS Olesno 22 kwietnia 2017
LZS Piotrówka 0 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 15 kwietnia 2017
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 1 Swornica Czarnowąsy 8 kwietnia 2017
Start Namysłów 1 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 kwietnia 2017
Polonia Głubczyce 1 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 25 marca 2017
Małapanew Ozimek 3 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 18 marca 2017
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 2 TOR Dobrzeń Wielki 19 listopada 2016
KS Krasiejów 2 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 12 listopada 2016
Chemik Kędzierzyn-Koźle 4 - 2 Polonia Nysa 5 listopada 2016
Skalnik Gracze 1 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 29 października 2016
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 1 MKS Gogolin 22 października 2016
Unia Krapkowice 1 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 15 października 2016
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 0 Agroplon Głuszyna 8 października 2016
Porawie Większyce 2 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 października 2016
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 0 LZS Starowice Dolne 24 września 2016
LZS SBB Energy Kup 2 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 18 września 2016
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 1 Pogoń Prudnik 10 września 2016
OKS Olesno 3 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 września 2016
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 - 0 LZS Piotrówka 27 sierpnia 2016
Swornica Czarnowąsy 4 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 20 sierpnia 2016
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 0 Start Namysłów 17 sierpnia 2016
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 4 Polonia Głubczyce 13 sierpnia 2016
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 0 Małapanew Ozimek 6 sierpnia 2016
Pogoń Prudnik 0 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 11 czerwca 2016
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 - 2 Skalnik Gracze 8 czerwca 2016
KS Krasiejów 6 - 3 Chemik Kędzierzyn-Koźle 4 czerwca 2016
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 3 Stal Brzeg 28 maja 2016
Czarni Otmuchów 1 - 4 Chemik Kędzierzyn-Koźle 25 maja 2016
Chemik Kędzierzyn-Koźle 4 - 2 Porawie Większyce 21 maja 2016
TOR Dobrzeń Wielki 2 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 14 maja 2016
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 0 MKS Gogolin 7 maja 2016
Śląsk Łubniany 0 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 30 kwietnia 2016
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 0 Polonia Głubczyce 23 kwietnia 2016
Małapanew Ozimek 1 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 16 kwietnia 2016
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 1 Sparta Paczków 9 kwietnia 2016
OKS Olesno 2 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 kwietnia 2016
Chemik Kędzierzyn-Koźle 5 - 1 Olimpia Lewin Brzeski 26 marca 2016
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 1 LZS Starowice Dolne 19 marca 2016
Start Namysłów 2 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 12 marca 2016
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 - 0 LZS SBB Energy Kup 5 marca 2016
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 1 Pogoń Prudnik 21 listopada 2015
Skalnik Gracze 1 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 14 listopada 2015
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 1 KS Krasiejów 7 listopada 2015
Stal Brzeg 5 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 31 października 2015
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 0 Czarni Otmuchów 24 października 2015
Porawie Większyce 1 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 17 października 2015
Chemik Kędzierzyn-Koźle 6 - 1 TOR Dobrzeń Wielki 10 października 2015
MKS Gogolin 2 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 października 2015
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 2 Śląsk Łubniany 26 września 2015
Polonia Głubczyce 3 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 19 września 2015
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 2 Małapanew Ozimek 12 września 2015
Sparta Paczków 1 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 5 września 2015
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 2 OKS Olesno 29 sierpnia 2015
Olimpia Lewin Brzeski 0 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 22 sierpnia 2015
LZS Starowice Dolne 4 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 19 sierpnia 2015
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 - 0 Start Namysłów 15 sierpnia 2015
LZS SBB Energy Kup 0 - 3 Chemik Kędzierzyn-Koźle 8 sierpnia 2015
Chemik Kędzierzyn-Koźle 5 - 1 Victoria Chróścice 20 czerwca 2015
TOR Dobrzeń Wielki 1 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 13 czerwca 2015
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 - 1 Olimpia Lewin Brzeski 6 czerwca 2015
Start Namysłów 1 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 czerwca 2015
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 - 1 LZS Mechnice 30 maja 2015
LZS Piotrówka 1 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 23 maja 2015
Porawie Większyce 1 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 16 maja 2015
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 2 Polonia Głubczyce 13 maja 2015
Sparta Paczków 5 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 9 maja 2015
Orzeł Źlinice 4 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 maja 2015
Racławia Racławice Śląskie 1 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 25 kwietnia 2015
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 3 Stal Brzeg 18 kwietnia 2015
Pogoń Prudnik 1 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 11 kwietnia 2015
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 1 Piast Strzelce Opolskie 4 kwietnia 2015
OKS Olesno 2 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 28 marca 2015
Chemik Kędzierzyn-Koźle 4 - 0 Czarni Otmuchów 21 marca 2015
Śląsk Łubniany 2 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 14 marca 2015
Victoria Chróścice 2 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 22 listopada 2014
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 1 TOR Dobrzeń Wielki 15 listopada 2014
Olimpia Lewin Brzeski 1 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 8 listopada 2014
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 1 Start Namysłów 2 listopada 2014
LZS Mechnice 1 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 25 października 2014
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 1 LZS Piotrówka 18 października 2014
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 - 5 Porawie Większyce 11 października 2014
Polonia Głubczyce 4 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 4 października 2014
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 0 Sparta Paczków 27 września 2014
Chemik Kędzierzyn-Koźle 5 - 0 Orzeł Źlinice 20 września 2014
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 0 Racławia Racławice Śląskie 13 września 2014
Stal Brzeg 1 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 6 września 2014
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 3 Pogoń Prudnik 30 sierpnia 2014
Piast Strzelce Opolskie 3 - 5 Chemik Kędzierzyn-Koźle 23 sierpnia 2014
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 1 OKS Olesno 20 sierpnia 2014
Czarni Otmuchów 1 - 5 Chemik Kędzierzyn-Koźle 16 sierpnia 2014
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 0 Śląsk Łubniany 9 sierpnia 2014
OKS Olesno 0 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 19 czerwca 2014
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 - 1 MKS Gogolin 14 czerwca 2014
LZS Starowice Dolne 0 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 7 czerwca 2014
Małapanew Ozimek 2 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 4 czerwca 2014
Chemik Kędzierzyn-Koźle 12 - 0 Naprzód Jemielnica 31 maja 2014
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 0 Stal Brzeg 24 maja 2014
Chemik Kędzierzyn-Koźle 6 - 1 GLKS Kietrz 10 maja 2014
Sparta Paczków 2 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 7 maja 2014
Otmęt Krapkowice 0 - 4 Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 maja 2014
TOR Dobrzeń Wielki 0 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 26 kwietnia 2014
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 2 Olimpia Lewin Brzeski 19 kwietnia 2014
Orzeł Źlinice 1 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 12 kwietnia 2014
Chemik Kędzierzyn-Koźle 4 - 1 Pogoń Prudnik 6 kwietnia 2014
Skalnik Gracze 2 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 29 marca 2014
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 2 Śląsk Łubniany 22 marca 2014
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 3 OKS Olesno 16 listopada 2013
MKS Gogolin 0 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 9 listopada 2013
Naprzód Jemielnica 1 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 listopada 2013
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 1 Małapanew Ozimek 26 października 2013
Stal Brzeg 2 - 3 Chemik Kędzierzyn-Koźle 20 października 2013
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 0 LZS Starowice Dolne 12 października 2013
GLKS Kietrz 0 - 4 Chemik Kędzierzyn-Koźle 5 października 2013
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 1 Sparta Paczków 28 września 2013
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 - 1 Otmęt Krapkowice 21 września 2013
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 0 TOR Dobrzeń Wielki 14 września 2013
Olimpia Lewin Brzeski 1 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 7 września 2013
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 - 1 Orzeł Źlinice 31 sierpnia 2013
Pogoń Prudnik 1 - 4 Chemik Kędzierzyn-Koźle 24 sierpnia 2013
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 1 Skalnik Gracze 17 sierpnia 2013
Śląsk Łubniany 1 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 10 sierpnia 2013

IV liga opolska sezon 2016/2017

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Łukasz Bawoł Polonia Głubczyce 43
2 Radosław Mikulski Agroplon Głuszyna 24
3 Takesure Chinyama LZS Piotrówka 24
4 Michał Łoziński LZS Starowice Dolne 21
5 Marcin Rogowski Swornica Czarnowąsy 20
6 Bartłomiej Semik Małapanew Ozimek 19
7 Igor Babanskykh Swornica Czarnowąsy 15
8 Marcin Ściański Porawie Większyce 15
9 Wojciech Hober OKS Olesno 15
10 Sebastian Jaroszyński Małapanew Ozimek 15
11 Mateusz Jędrzejczyk Porawie Większyce 14
12 Paweł Lepak Polonia Nysa 13
13 Wojciech Scisło Swornica Czarnowąsy 12
14 Damian Paczek Skalnik Gracze 11
15 Piotr Jamuła Polonia Głubczyce 11
16 Kamil Szafarczyk Porawie Większyce 11
17 Mateusz Poważny LZS Starowice Dolne 11
18 Paweł Nowak Chemik Kędzierzyn-Koźle 10
19 Daniel Rychlewicz Unia Krapkowice 10
20 Patryk Pabiniak Start Namysłów 10
21 Marcin Rudzki Pogoń Prudnik 10
22 Szymon Grek Polonia Głubczyce 10
23 Rafał Samborski Start Namysłów 9
24 Tomasz Schichta MKS Gogolin 9
25 Rafał Niespodziński Unia Krapkowice 8
26 Adam Makowski Porawie Większyce 8
27 Mateusz Jeziorowski OKS Olesno 8
28 Bartosz Sierakowski Skalnik Gracze 8
29 Konrad Górniaszek Małapanew Ozimek 8
30 Piotr Słupik KS Krasiejów 8
31 Maciej Bajor LZS Starowice Dolne 8
32 Bartosz Kowalczyk OKS Olesno 7
33 Adrian Brzenska OKS Olesno 7
34 Tomasz Komor TOR Dobrzeń Wielki 7
35 Dominik Franek Swornica Czarnowąsy 7
36 Damian Sobczak Agroplon Głuszyna 7
37 Wojciech Ścisło Swornica Czarnowąsy 6
38 Patryk Surma Pogoń Prudnik 6
39 Zygmunt Bąk Skalnik Gracze 6
40 Miłosz Reish Agroplon Głuszyna 6
41 Aleksander Muzyka Agroplon Głuszyna 6
42 Dawid Kamiński Małapanew Ozimek 6
43 Rafał Bobiński Polonia Nysa 6
44 Kacper Kamiński Małapanew Ozimek 6
45 Bartosz Kaczmarek MKS Gogolin 6
46 Patryk Paczulla Chemik Kędzierzyn-Koźle 5
47 Grzegorz Benedyk TOR Dobrzeń Wielki 5
48 Patryk Wojtasik Agroplon Głuszyna 5
49 Adam Steczek Unia Krapkowice 5
50 Damian Filla Swornica Czarnowąsy 5
51 Sebastian Kuchta Małapanew Ozimek 5
52 Dzikamai Gwaze LZS Piotrówka 5
53 Maciej Dyczek MKS Gogolin 5
54 Daniel Wrześniewski Agroplon Głuszyna 5
55 Paweł Żehaluk Agroplon Głuszyna 4
56 Krzysztof Łebkowski Porawie Większyce 4
57 Radosław Szypuła LZS SBB Energy Kup 4
58 Łukasz Bojar LZS SBB Energy Kup 4
59 Bartosz Szepeta TOR Dobrzeń Wielki 4
60 Damian Dobrzyński LZS SBB Energy Kup 4
61 Adam Sobota KS Krasiejów 4
62 Andrzej Kocoń MKS Gogolin 4
63 Jacek Lenartowicz Polonia Głubczyce 4
64 Bartosz Grześkiewicz Małapanew Ozimek 4
65 Miłosz Kostrzewa Start Namysłów 4
66 Mateusz Świerc KS Krasiejów 4
67 Mateusz Pinkawa KS Krasiejów 4
68 Damian Szpala LZS Starowice Dolne 4
69 Sławomir Sieńczewski TOR Dobrzeń Wielki 4
70 Kacper Pawlus TOR Dobrzeń Wielki 4
71 Przemysław Karabin TOR Dobrzeń Wielki 4
72 Dawid Sibiński Agroplon Głuszyna 3
73 Krzysztof Kwiatkowski Porawie Większyce 3
74 Łukasz Strząbała LZS Starowice Dolne 3
75 Kacper Federowicz Polonia Głubczyce 3
76 Daniel Bieniek LZS SBB Energy Kup 3
77 Łukasz Szpak LZS Starowice Dolne 3
78 Bartosz Brzozowski Unia Krapkowice 3
79 Michał Łysek Chemik Kędzierzyn-Koźle 3
80 Jakub Marcinów LZS SBB Energy Kup 3
81 Szymon Dyminczuk TOR Dobrzeń Wielki 3
82 Wojciech Papuga LZS Starowice Dolne 3
83 Armin Karwot Unia Krapkowice 3
84 Paweł Dyczek Chemik Kędzierzyn-Koźle 3
85 Roman Mainka KS Krasiejów 3
86 Tomasz Wróblewski Małapanew Ozimek 3
87 Patryk Stasiak Polonia Nysa 3
88 Fabian Zmuda KS Krasiejów 3
89 Jarosław Wośko Unia Krapkowice 3
90 Andrzej Bonk KS Krasiejów 3
91 Maciej Pisula Polonia Nysa 3
92 Patryk Botta MKS Gogolin 3
93 Rafał Żółnowski Start Namysłów 3
94 Sławomir Kierdal Porawie Większyce 3
95 Andrzej Lelicki Chemik Kędzierzyn-Koźle 3
96 Patrick Riemann Małapanew Ozimek 3
97 Denis Wymysłowski MKS Gogolin 3
98 Mateusz Prefeta MKS Gogolin 3
99 Piotr Warzyc LZS SBB Energy Kup 3
100 Jakub Syldorf Swornica Czarnowąsy 3
101 Paweł Skorupa Skalnik Gracze 3
102 Andrzej Górniak LZS Piotrówka 3
103 Sylwester Szymański Unia Krapkowice 3
104 Artur Szeląg Polonia Nysa 3
105 Dawid Cajzner Pogoń Prudnik 3
106 Kamil Szampera MKS Gogolin 3
107 Michał Bienias OKS Olesno 3
108 Kamil Stachura Porawie Większyce 3
109 Bartosz Stręk LZS SBB Energy Kup 3
110 Bartosz Adamus Porawie Większyce 3
111 Arkadiusz Półchłopek LZS Starowice Dolne 3
112 Krystian Pudełko LZS SBB Energy Kup 3
113 Adam Sobek MKS Gogolin 2
114 Piotr Rypa Porawie Większyce 2
115 Dariusz Hajduk Polonia Głubczyce 2
116 Dawid Miroszka Swornica Czarnowąsy 2
117 Dominik Flak OKS Olesno 2
118 Edmund Machnik KS Krasiejów 2
119 Patryk Foks KS Krasiejów 2
120 Kamil Smolarczyk Start Namysłów 2
121 Tomasz Kubacki OKS Olesno 2
122 Andrij Malyk Polonia Nysa 2
123 Łukasz Mroziński Polonia Nysa 2
124 Grzegorz Maryszczak Skalnik Gracze 2
125 Damian Ofiera MKS Gogolin 2
126 Marcin Magdziak Pogoń Prudnik 2
127 Marcin Karwowski Polonia Głubczyce 2
128 Arkadiusz Fluder LZS SBB Energy Kup 2
129 Kamil Rusin MKS Gogolin 2
130 Grzegorz Henke TOR Dobrzeń Wielki 2
131 Maciej Sacha LZS Starowice Dolne 2
132 Kamil Błach Start Namysłów 2
133 Wojciech Rudziński Polonia Głubczyce 2
134 Wojciech Ilasz Polonia Nysa 2
135 Grzegorz Stencel Małapanew Ozimek 2
136 Patryk Krywko Polonia Głubczyce 2
137 Krystian Błach Start Namysłów 2
138 Damian Serwuszok KS Krasiejów 2
139 Sebastian Stachura Porawie Większyce 2
140 Szymon Kobylnik Polonia Głubczyce 2
141 Rafał Czarnecki Polonia Głubczyce 2
142 Paweł Sarnowski Agroplon Głuszyna 2
143 Dawid Lewandowski Małapanew Ozimek 2
144 Mateusz Sadyk Chemik Kędzierzyn-Koźle 2
145 Grzegorz Rupental TOR Dobrzeń Wielki 2
146 David Karim LZS Piotrówka 2
147 Daniel Stupak Małapanew Ozimek 2
148 Sylwester Semeniuk Chemik Kędzierzyn-Koźle 2
149 Patryk Głogowski Polonia Nysa 2
150 Mateusz Pawelec OKS Olesno 2
151 Mateusz Płaza Skalnik Gracze 2
152 Michał Sadyk Chemik Kędzierzyn-Koźle 2
153 Piotr Konieczny LZS Piotrówka 2
154 Mariusz Kapłon MKS Gogolin 2
155 Wojciech Wilczyński Start Namysłów 2
156 Denis Luptak TOR Dobrzeń Wielki 2
157 Arkadiusz Fluder TOR Dobrzeń Wielki 2
158 Mateusz Fabiszewski Skalnik Gracze 2
159 Miłosz Culic Agroplon Głuszyna 2
160 Rafał Zieliński LZS Piotrówka 2
161 Dawid Krzemień LZS Piotrówka 2
162 Krzysztof Krakowian Swornica Czarnowąsy 1
163 Łukasz Panek OKS Olesno 1
164 Mateusz Wiciak Polonia Głubczyce 1
165 Damian Zmuda KS Krasiejów 1
166 Munyaradzi Chiunye LZS Piotrówka 1
167 Marcin Mikołajczyk MKS Gogolin 1
168 Maciej Raś Skalnik Gracze 1
169 Adam Churas Polonia Głubczyce 1
170 Mateusz Bębnowski Swornica Czarnowąsy 1
171 Patryk Zagożdżon Porawie Większyce 1
172 Grzegorz Gryl LZS SBB Energy Kup 1
173 Patryk Słupianek Agroplon Głuszyna 1
174 Daniel Onyekachi LZS Piotrówka 1
175 Arkadiusz Świerc OKS Olesno 1
176 Arinze Nwolisa LZS Piotrówka 1
177 Dawid Dahms Unia Krapkowice 1
178 Marek Kostka KS Krasiejów 1
179 Łukasz Bonar LZS Starowice Dolne 1
180 Łukasz Pabiniak Start Namysłów 1
181 Damian Czura LZS Piotrówka 1
182 Jakub Górniak LZS Piotrówka 1
183 Adam Czabanowski MKS Gogolin 1
184 Patryk Matuszek Unia Krapkowice 1
185 Oleh Kalabay Unia Krapkowice 1
186 Krzysztof Wróbel LZS SBB Energy Kup 1
187 Krzysztof Badura LZS Piotrówka 1
188 Krzysztof Raduchowski Start Namysłów 1
189 Mateusz Śleziak Polonia Nysa 1
190 Dariusz Sawicki Polonia Nysa 1
191 Daniel Tistek Agroplon Głuszyna 1
192 Tomasz Suchecki Małapanew Ozimek 1
193 Paweł Cieśliński LZS Piotrówka 1
194 Przemysław Konik KS Krasiejów 1
195 Wojciech Malik Polonia Nysa 1
196 Przemysław Tramsz Swornica Czarnowąsy 1
197 Bartosz Szpeta TOR Dobrzeń Wielki 1
198 Jarosław Chodorski Skalnik Gracze 1
199 Oleksandr Lavrinenko Start Namysłów 1
200 Daniel Sadowski Chemik Kędzierzyn-Koźle 1
201 Piotr Szczudrawa Chemik Kędzierzyn-Koźle 1
202 Damian Raszewski Start Namysłów 1
203 Damian Byczek MKS Gogolin 1
204 Kamil Hołub Start Namysłów 1
205 Marcin Wicher Pogoń Prudnik 1
206 Alan Majerski Polonia Nysa 1
207 Łukasz Biczysko Agroplon Głuszyna 1
208 Tymoteusz Mizielski MKS Gogolin 1
209 Denis Fogel Skalnik Gracze 1
210 Patryk Dykus Skalnik Gracze 1
211 Alan Majewski Polonia Nysa 1
212 Gracjan Habdas Małapanew Ozimek 1
213 Chidi Obaka OKS Olesno 1
214 Natan Przybyła Unia Krapkowice 1
215 Patryk Smykała Unia Krapkowice 1
216 Roman Forma Pogoń Prudnik 1
217 Michał Chałupa Porawie Większyce 1
218 Philippe Simpore LZS Piotrówka 1
219 Piotr Sobota Unia Krapkowice 1
220 Jarosław Korbiel Unia Krapkowice 1
221 ID:0 brak MKS Gogolin 1
222 Grzegorz Paciorek LZS Starowice Dolne 1
223 Damian Maryniak Agroplon Głuszyna 1
224 Błażej Twardowski Swornica Czarnowąsy 1
225 Rafał Juszczak LZS Piotrówka 1
226 Dominik Pogrzeba MKS Gogolin 1
227 Kamil Kotrys Polonia Nysa 1
228 Maciej Rychlik Skalnik Gracze 1
229 Thomas Skowronek OKS Olesno 1
230 Amadeusz Zuzel OKS Olesno 1
231 Szymon Szymków LZS SBB Energy Kup 1
232 Mateusz Kuzniecow LZS Starowice Dolne 1
233 Adam Zalewski Polonia Głubczyce 1
234 Rafał Atroszko Porawie Większyce 1
235 Kasmi Lotfi LZS Piotrówka 1
236 Bartłomiej Binkowski LZS Piotrówka 1
237 Piotr Jeleniewski Swornica Czarnowąsy 1