Odra Wodzisław porażką kończy ligowe zmagania w 2021 roku. Beniaminek 3 ligi gr. III przegrał na wyjeździe z Piastem Żmigród, dla którego gole padały z rzutów karnych.

Piast Żmigród miał więcej argumentów we wczorajszym meczu z Odrą Wodzisław. Beniaminek 3 ligi gr. III do spotkania podszedł w bojowych nastrojach, a przede wszystkim z chęcią przełamania, bowiem ostatnio przegrał z Polonią Bytom. Miejscowi zaś mieli wolne, ponieważ zeszłotygodniowe spotkanie z rezerwami Zagłębia Lubin zostało przełożone na 28 listopada 2021 roku.

Wodzisławianie dzielnie walczyli oraz stwarzali sobie okazje bramkowe. Tych nie brakowało także po stronie miejscowych. Raziła jednak nieskuteczność i do przerwy było 0-0. W drugiej odsłonie nadal oglądaliśmy wyrównane starcie, choć z czasem do głosu doszedł Piast. Odra natomiast popełniała błędy i po jednym z nich, w 71. minucie podyktowany został rzut karny, którego na gola zamienił Daniel Stanclik.

Podrażniona Odra nie chciała tak tego zostawiać i szybko ruszyła do odrabiania strat. Piast postawił na defensywę, a przede wszystkim spokojnie czekał na kolejny błąd gości. Ten nadarzył się już w 84. minucie, a arbiter po raz kolejny podyktował "jedenastkę". Do piłki podszedł Cezary Kępczyński, który pewnym uderzeniem wykorzystał stały fragment gry i ustalił wynik tego spotkania.

Piast Żmigród - Odra Wodzisław 2-0 (0-0)

1-0 Daniel Stanclik (71-rzut karny)

2-0 Cezary Kępczyński (84-rzut karny)