W meczu 19. kolejki 3 ligi grupy I Polonia Warszawa podejmowała na własnym stadionie Wissę Szczuczyn. Mecz ten jednocześnie był jubileuszem 110-lecia istnienia klubu z Warszawy. Gospodarze wygrali to spotkanie pewnie 2:0 i w pełni mogli świętować jubileusz.

Rozgrywane spotkanie w piątkowy wieczór miało podwójny charakter dla piłkarzy Polonii Warszawa, był to zarówno mecz kończący ich zmagania w aktualnej rundzie połączony z jubileuszem 110-lecia istnienia klubu. W takich spotkaniach nie trzeba motywować zawodników, którzy chcieli skutecznie zwieńczyć udaną rundę jesienna. Rywalem Czarnych Koszul był ligowy beniaminek z województwa podlaskiego, który znajduje się na ostatnim miejscu w tabeli - faworyt w tej sytuacji był raczej jasny.

Gospodarze od początku spotkania czuli się pewnie na boisku, dodatkowo mieli wsparcie w postaci licznie zgromadzonych kibiców. Na boisku widoczna była przewaga Czarnych Koszul, w 9. minucie Tomasz Wełna po indywidualnej akcji zdecydował się na strzał w polu karnym, ale na posterunku był Hubert Gostomski

Dwie minuty później gospodarze objęli prowadzenie, po wysokim pressingu Polonia odebrała futbolówkę pod polem karnym rywali, Patryk Paczuk zagrał płasko w pole karne a tam Łukasz Piątek uprzedził dwóch defensorów gości i wpakował piłkę z najbliższej odległości.

Jedno bramkowe prowadzenie utrzymało się do przerwy, choć ten wynik mógł być wyższy. W drugiej połowie gospodarze zadali kolejny cios. Po zneutralizowaniu zagrożenia pod własną bramką, piłkarze Polonii wyszli z wysokim pressingiem zwłaszacza Jakub Wyszkowski, który zapędził się aż pod bramkę rywali czym spowodował błąd w wybiciu bramkarza gości, który tylko wysoko podbił piłkę. Momentalnie miejscowi przejęli piłkę, prostopadle zagrali do Wyszkowskiego, który na raty pokonał goalkeepera gości.

Mecz zakończył się wynikiem 2:0, wynik ten udanie zwieńczył rundę wiosenna i obchodzony przez klub jubileusz.

Polonia Warszawa - Wissa Szczuczyn 2:0 (1:0)
11' 1:0 Piątek
51' 2:0 Wyszkowski