Arka Gdynia nie próżnuje i szybko wypełnia luki po ubytkach. Dziś klub z Olimpijskiej 5 ogłosił, że do drużyny dowodzonej przez Dariusza Marca dołączył Paweł Sasin. Doświadczony defensor ostatnio występował w Górniku Łęczna.


Paweł Sasin po ośmiu latach spędzonych w Górniku Łęczna, przenosi się do Arki Gdynia. 37-letni obrońca w minionej rundzie, w barwach beniaminka Fortuna 1 ligi, rozegrał 16 spotkań oraz dwukrotnie pokonywał bramkarza rywala. Zawodnik do ekipy zielono-czarnych trafił przed sezonem 2013/14, który okazał się być bardzo udany dla zespołu z Lubelszczyzny, który awansował do T-Mobile Ekstraklasy.

Doświadczony defensor pierwsze kroki w piłkarskim rzemiośle stawiał w Beniaminku Radom. Kolejnym klubem w jego karierze był SMS Wrocław, do którego przeniósł się przed sezonem 1999/2000. Piłkarz ponadto występował także w Śląsku Wrocław, Lechu Poznań, Koronie Kielce, Cracovii, Warcie Poznań, ŁKS-ie Łódź oraz Dolcanie Ząbki. 37-latek z trójmiejską ekipą podpisał umowę do 30 czerwca 2022 roku.


Foto: Krzysztof Krupa/Stal Rzeszów

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.