Pomocnik urodzony na Podkarpaciu postanowił kontynuować swoją karierę. 32-latek ostatnio występował w Koronie Kielce, wiosną będzie grającym trenerem Pili Pili DB Jambiani FC.


Mateusz Centnarski ma nowy klub. Pomocnik został grającym trenerem Pili Pili DB Jambiani FC, które gra w drugiej lidze Zanzibaru. Jego dyrektorem sportowym jest Żelisław Żyżyński, do niedawna dziennikarz Canal+ Sport. 32-latek ostatnio występował w pierwszoligowej Koronie Kielce. Jesienią w jej barwach rozegrał 11 spotkań w Fortuna 1 lidze oraz dołożył jeden mecz w Fortuna Pucharze Polski.

Piłkarz urodził się na Podkarpaciu, a jego pierwszym klubem była Kolbuszowianka Kolbuszowa. Kolejnym krokiem w jego karierze był UKS SMS Łódź. Ponadto związany był także z UKS-em SMS Bałucz, GKS-em Bełchatów, Śląskiem Wrocław, Widzewem Łódź, Cracovią, Sandecją Nowy Sącz, Górnikiem Łęczna, Stomilem Olsztyn oraz FK Tukums 2000.


Foto: Górnik Łęczna

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.