Podopieczni Marcina Sasala odprawili z kwitkiem kolejną drużynę i pewnie krocza w kierunku drugiej ligi. Lider w Tomaszowie Mazowieckim urządził sobie istną strzelaninę aplikując gospodarzom sześć bramek.

Piłkarze Legionovii Legionowo od początku spotkania ruszyli do ataku z chęcią zdobycia bramki, lecz defensywa Lechii Tomaszów Mazowiecki dobrze się spisywała. Goście nie zamierzali się jednak poddawać i nadal napierali co przyniosło oczekiwany skutek, bowiem Piotr Krawczyk w 27. minucie rozerwał worek z bramkami.

Kolejna bramka dla Legionovii padła w 35. minucie, a do siatki gospodarzy trafił Karol Podliński. Cztery minuty później gola na 0-3 strzelił Piotr Krawczyk. Liderowi było jednak mało i szukał kolejnych trafień.

Rzutem na taśmę przed przerwą gola na 0-4 zdobył Karol Podliński. Po zmianie stron honorowe trafienie zaliczył Piotr Kornacki, a Legionovia nadal kontrolował przebieg boiskowych wydarzeń.

W 78. minucie piątego gola zdobył Piotr Krawczyk, a 120 sekund później rezultat ustalił Kacper Będzieszak.

0-1 Piotr Krawczyk (27)
0-2 Karol Podliński (35)
0-3 Piotr Krawczyk (39)
0-4 Karol Podliński (45)
1-4 Piotr Kornacki (51)
1-5 Piotr Krawczyk (78)
1-6 Kacper Będzieszak (80)

Lechia Tomaszów Mazowiecki: Patryk Grejber – Patryk Jakubczyk, Kamil Cyran, Jakub Bartosiński (20. Łukasz Buczkowski), Piotr Kornacki – Mateusz Bąkowicz (69. Kamil Lewiński), Eryk Kaproń, Kamil Szymczak – Bartosz Rymek (62. Rafał Nowak), Kamil Kubiak (62. Bartosz Snopczyński)