Trwa walka o awans do grupy mistrzowskiej w 3 lidze gr. I. Do końca pozostały dwie kolejki, a w grze jest kilka zespołów. Legioniovia Legionowo dzięki wygranej jest już bardzo blika gry w gronie najlepszych ośmiu ekip, a w dodatku wskoczyła na pozycję wicelidera.

Legionovia Legionowo znając wynik z Nowego Dworu Mazowieckiego, stanęła przed szansą wskoczenia na drugie miejsce, wobec czego od początku ruszyła do ataku. Podopieczni Michała Pirosa prowadzenie w meczu objęli w 12. minucie, a gola zdobył Michał Bajdur. GKS Wikielec próbował odrobić straty, jednak lepiej prezentował się zespół gospodarzy.

Spadkowicz z 2 ligi częściej atakował i w 27. minucie prowadził już 2-0, a tym razem piłkę w siatce umieścił Andrzej Trubeha. Zespół z Wikielca próbował jeszcze nawiązać walkę, jednak do przerwy wynik nie uległ zmianie. Szybko po zmianie stron, Trubeha podwyższył prowadzenie i tym samym ustalił rezultat sobotniej potyczki. Legionovia dzięki wygranej awansowała na drugie miejsce i jest już bardzo blisko gry w czołowej ósemce.

Legionovia Legionowo - GKS Wikielec 3-0 (2-0)

1-0 Michał Bajdur (11)

2-0 Andrzej Trubeha (26)

3-0 Andrzej Trubeha (52)