Siarka Tarnobrzeg awansowała do eWinner 2 ligi. Podopieczni Sławomira Majaka pokonali na wyjeździe rezerwy Cracovii po szalonym meczu.

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg od pierwszych minut ruszyli do ataku. Dla podopiecznych Sławomira Majaka liczyło się jedno, a mianowicie zwycięstwo i przypieczętowanie awansu do eWinner 2 ligi. Przyjezdni na prowadzenie wyszli już w 9. minucie, a gola zdobył Krzysztof Zawiślak. Rezerwy Cracovii nie zamierzały tak tego zostawiać i szybko ruszyły do odrabiania strat.

"Pasy" z czasem zaczęły się rozkręcać na murawie. Gospodarze coraz śmielej atakowali i w 25. minucie zdobyli gola na 1-1, którego autorem był Michał Stachera. Krakowianie dostali wiatru w żagle i szybko rozpoczęli poszukiwania trafienia numer dwa. Kibice zgromadzeni w Rącznej oglądali niezłe zawody. Konkretniejsza była jednak Cracovia, która przed przerwą objęła prowadzenie, a piłkę w siatce umieścił Krzysztof Bociek.

Po zmianie stron, aktywniejsza była Siarka, która za wszelką cenę próbowała doprowadzić do wyrównania. Tarnobrzeżanie gola na 2-2 zdobyli chwilę po przerwie, a jego autorem był Szymon Kaliniec. W kolejnych minutach oglądaliśmy otwarty mecz, a okazje mieli zarówno jedni jak i drudzy. Konkretniejsi byli goście, którzy w 83. minucie strzelili bramkę numer trzy, autorstwa Pawła Mroza i tym samym przypieczętowali awans do eWinner 2 ligi

Cracovia II - Siarka Tarnobrzeg 2-3 (2-1)

0-1 Krzysztof Zawiślak (9)

1-1 Michał Stachera (25)

2-1 Krzysztof Bociek (45)

2-2 Szymon Kaliniec (51)

2-3 Paweł Mróz (83)