Łódzki Klub Sportowy za pośrednictwem oficjalnej strony, poinformował o dokonaniu drugiego zimowego wzmocnienia. Nowym zawodnikiem "Rycerzy wiosny" został Adam Marciniak, wychowanek klubu z Aleja Unii Lubelskiej 2.


Adam Marciniak został nowym zawodnikiem pierwszoligowego ŁKS-u Łódź, który w trwających rozgrywkach walczy o awans do PKO Ekstraklasy. 32-letni obrońca ostatnio występował w Arce Gdynia, która także walczy o promocję do piłkarskiej elity. W jej barwach jesienią rozegrał 15 spotkań na szczeblu Fortuna 1 ligi. Doświadczony piłkarz opuszcza tym samym trójmiejski klub po ponad 4,5 roku.

W trakcie pobytu przy Olimpijskiej 5, wywalczył z drużyną Puchar Polski i dwa SuperpucharyPonadto pełnił funkcję kapitana żółto-niebieskich. W sumie w Arce rozegrał 158 spotkań oraz zdobył 6 bramek. Defensor jest wychowankiem Łódzkiego Klubu Sportowego, z którym podpisał umowę do końca czerwca 2023 roku. Zawodnik w trakcie kariery występował także w Górniku Zabrze, Śląsku Wrocław, Cracovii oraz AEK-u Larnaka.


Foto: Materiały prasowe Arki Gdynia

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.