Podopieczni Grzegorza Opalińskiego wygrali w meczu na szczycie, a kolejne bramki na swoim koncie zapisał Krzysztof Ropski. Motor Lublin nadal nie może odpalić, a wiceliderem rozgrywek została Stal Kraśnik. Komplet punktów zanotowały ponadto rezerwy Korony Kielce.

Drugi garnitur Korony Kielce ograł beniaminka, Jutrzenkę Giebułtów po bramkach Dawida Lisowskiego i Piotra Pierzchała z jedenastu metrów.

Wisłoka Dębica rozbiła Podlasie Biała Podlaska. Wynik w 10. minucie otworzył Dawid Sojda i jednobramkowe prowadzenie utrzymało się do przerwy. Cztery minuty po zmianie stron do wyrównania doprowadził Jarosław Kosieradzki. Podopieczni Dariusza Kantora ruszyli do odrabiania strat i pełną dominacje potwierdzili w ostatnim kwadransie meczu, gdy dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Damian Łanucha, a ponadto do siatki trafił Kacper Maik.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski zremisowało z Wólczanką Wólka Pełkińska, a gole zdobywali tylko zawodnicy Marcina Wołowca. W 12. minucie samobójcze trafienie zanotował Michał Mazurek, zaś do wyrównania siedem minut przed przerwą z rzutu karnego doprowadził Mateusz Podstolak, były piłkarz klubu z ulicy Świętokrzyskiej 11.

Stal Kraśnik rozbiła Avię Świdnik aż 5-0. Cztery gole dla drużyny prowadzonej przez Jarosława Pacholarza zdobył Rafał Król, a jedno trafienie dołożył Jakub Kmita.

Hetman Zamość po świetnej końcówce pokonał Podhale Nowy Targ. Szarotki na prowadzenie wyszły po bramce Lukasa Hruski z rzutu karnego. Ostatnie słowo należało jednak do beniaminka, który w 86. minucie doprowadził do wyrównania za sprawą Kamila Oziemczuka, a w końcówce zwycięską bramkę zdobył Bruno Wacławek.

Hutnik Kraków mimo gry w osłabieniu zdołał urwać punkt Wiśle Sandomierz. Podopieczni Rafała Wójcika na prowadzenie wyszli w 28. minucie, a do siatki trafił Krzysztof Zawiślak. Kolejne gole padły dopiero po przerwie i w 56. minucie Kamil Sobala doprowadził do wyrównania. Warto wspomnieć że ekipa z Suchych Stawów od 32. minuty grała w osłabieniu, po czerwonej kartce Patryka Kołodzieja. Wiślacy na prowadzenie wyszli w 72. minucie, a do siatki ponownie trafił napastnik urodzony w Rzeszowie. Trzy minuty później prowadzenie podwyższył Kacper Piechniak. Gospodarze jednak grali bardzo ambitnie i zdołali zdobyć jeszcze dwa gole autorstwa Krzysztofa Świątka i Mateusza Reczulskiego.

Chełmianka Chełm bezbramkowo zremisowała w wyjazdowym meczu z Wisłą Puławy.

Siarka Tarnobrzeg po dwóch golach Krzysztofa Ropskiego pokonała Sokoła Sieniawa i objęła prowadzenie w rozgrywkach trzeciej ligi.

Na koniec dnia Motor Lublin bezbramkowo zremisował z Orlętami Radzyń Podlaski.