Podopieczni Leszka Janiczaka ugrali punkt z walczącą o awans Siarką Tarnobrzeg. Hetman ograł Jutrzenkę i zrównał się punktami z liderem. Wisłoka ograła Wisłę Puławy.


Siódma seria gier rozpoczęła się już w czwartkowe popołudnie, a KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski skromnie pokonało Sokoła Sieniawa, a jedyną bramkę zdobył Tomasz Chałas.

Avia Świdnik w identycznym stosunku pokonała Podhale Nowy Targ, a gola w samej końcówce zdobył Mateusz Ozimek.

Hetman Zamość po bramkach Pawła Myśliwieckiego wygrał z Jutrzenką Giebułtów.

Trzy godziny później Orlęta Radzyń Podlaski zremisowały z Wólczanką Wólka Pełkińska.

Wisłoka Dębica pokonała Wisłę Puławy, mimo że to goście jako pierwsi wyszli na prowadzenie, a do siatki w 11. minucie trafił Maciej Wojczuk. Wyrównujące trafienie dla beniaminka padło w 25. minucie, gdy na listę strzelców wpisał się Sebastian Fedan. Kolejne gole padły dopiero po przerwie. Wisła w 67. minucie wyszła na prowadzenie po golu Łukasza Kacprzyckiego, lecz cztery minuty później znowu był remis, a wyrównał 28-letni pomocnik. Podopieczni Dariusza Kantora na prowadzenie wyszli w 84. minucie, a z bramki cieszył się Maciej Domański. Rezultat spotkania w samej końcówce ustalił Krzysztof Wrzosek.

Hutnik Kraków w hicie kolejki zremisował z Siarką Tarnobrzeg. Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła w 18. minucie a jej autorem był Krzysztof Świątek. Jednobramkowa przewaga utrzymała się do przerwy. Po zmianie stron piłkarze Grzegorza Opalińskiego szukali wyrównującego trafienia i znaleźli je w 52. minucie, a do siatki trafił Kacper Józefiak, który przy okazji ustalił wynik meczu.  

Rezerwy Korony Kielce pokonały Chełmiankę Chełm. Miejscowi na prowadzenie wyszli w 68. minucie, a na listę strzelców wpisał się Mateusz Sowiński. Wynik dwadzieścia minut później ustalił Dawid Lisowski.

Stal Kraśnik podzieliła się punktami z Wisłą Sandomierz. Zawodnicy Jarosława Pacholarza, który w przeszłości reprezentował barwy sandomierskiego klubu, zdobyli bramkę tuż przed przerwą, a z trafienia cieszył się Jakub Czelej. Wisła wyrównała w 81. minucie, a z jedenastu metrów Sebastiana Ciołka pokonał Patryk Wilk.

Mecz Motoru Lublin z Podlasiem Biała Podlaska odbędzie się 25 września o godzinie 18.


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.