Lider trzeciej ligi grupy południowo-zachodniej pokonał Pniówek i powiększył przewagę nad drugimi rezerwami Zagłębia do dziewięciu oczek. Trzecia Ślęza pokonała Gwarek.

Piast Żmigród pokonał Wartę Gorzów Wielkopolski 2-0, a gole padły dopiero w drugiej połowie. Jako pierwszy bramkę zdobył Filip Kendzia w 55. minucie zaś Grzegorz Mazurek dwanaście minut później podwyższył z rzutu karnego.

W identycznych rezultatach Ślęza Wrocław wygrała z Gwarkiem Tarnowskie Góry. Bramki w tym meczu padły na początku i w końcówce drugiej odsłony. Najpierw w 46. minucie gola zdobył Filip Olejniczak, a Adrian Repski to samo uczynił w 90. minucie.

Ruch Radzionków podzielił się punktami z Rekordem Bielsko Biała 2-2. Goście prowadzili już 0-2, a dublet ustrzelił Maciej Wróbel. Gospodarze odpowiedzieli kontaktowym golem w 74. minucie, a do wyrównania doprowadził Kamil Banaś w samej końcówce.

Górnik Polkowice wygrał z Pniówkiem Pawłowice Śląskie i umocnił się na pozycji lidera. Pierwszy gol padł w 44. minucie po uderzeniu Rafała Karmelity, a wynik podwyższył Marek Opałacz w 77. minucie.

Stal Brzeg uległa Miedzi II Legnica 1-2. Legniczanie na prowadzenie wyszli w 7. minucie za sprawą Rafała Adamskiego. Miejscowi wyrównali w 65. minucie po golu Damiana Celucha, jednak ten gol nie dał nawet punktu bowiem w 90. minucie Patryk Poręba strzelił na wagę trzech punktów.

Lechia Dzierżoniów wygrała ze Stilonem Gorzów Wielkopolski 4-1, choć to goście wyszli na prowadzenie w 7. minucie po uderzeniu Sebastiana Jarosza. Gospodarze rozstrzelali się dopiero w drugiej odsłonie. Najpierw do wyrównania doprowadził Oskar Trzepacz w 51. minucie. Kolejne bramki padły łupem Oskara Majbrody, Michała OrzechowskiegoSzymona Brzezickiego.

MKS Kluczbork przegrał w derbach województwa Opolskiego z Ruchem Zdzieszowice po bramkach Dariusza Zapotocznego oraz Daniela Nowaka z rzutu karnego.

Drugi garnitur Zagłębia Lubin poległ z rezerwami Górnika Zabrze. Jako pierwszy do siatki lubinian trafił Kamil Zapolnik w 38. minucie, zaś po sześciu minutach podwyższył Krzysztof Kiklaisz ustalając wynik meczu.

Agroplon Głuszyna zdobył cenne trzy oczka w starciu z Foto-Higieną Gać. Gole w tym meczu padły z rzutów karnych, które pewnie egzekwował Marcel Surowiak.