Zakończyła się jedenasta seria gier w północno-zachodniej grupie trzeciej ligi. Beniaminek z Janikowa urwał punkty KKS-owi 1925 Kalisz, co wykorzystała Radunia Stężyca, która została nowym liderem. Nielba opuściła strefę spadkową.

W pierwszym meczu kolejki KP Starogard Gdański zremisował ze Świtem Skolwin. Gospodarze na prowadzenie wyszli w 24. minucie za sprawą Filipa Sosnowskiego. Dziesięć minut później wynik spotkania ustalił Paweł Krawiec.

Nielba Wągrowiec ograła Polonię Środa Wielkopolska 4-1. Dublet na swoim koncie zapisał Jakub Kubiński, a ponadto po bramce dołożyli Rafał Leśniewski z jedenastu metrów oraz Mateusz Kaczor. Goście w tym spotkaniu zdobyli jednego gola, którego autorem w 60. minucie był Adrian Szynka z rzutu karnego.

Gwardia Koszalin w meczu derbowym pokonała Bałtyk Koszalin po bramkach Mateusza Piotrowskiego i Szymona Chacia.

Radunia Stężyca rozbiła na wyjeździe Grom Nowy Staw. Cztery gole dla drużyny z województwa pomorskiego zdobył Dawid Cempa, a ponadto do statki trafił także Filip Burkhardt.

Chemik Police w meczu wyjazdowym skromnie pokonał Jarotę Jarocin. Jedyny gol w tym spotkaniu padł w 77. minucie po strzale Jakuba Sobeckiego

Mieszko Gniezno po bramkach Łukasza Zagdańskiego, Tomasza Bzdęgi i Damiana Pawlaka ograło Górnika Konin.

Kotwica Kołobrzeg wygrała z Sokołem Kleczew, a jedynego gola w tym meczu zdobył Sebastian Deja.

KKS 1925 Kalisz po szalonym meczu zremisował z Unią Janikowo i stracił pozycję lidera. Podopieczni Ryszarda Wieczorka na prowadzenie wyszli w 9. minucie po golu Pawła Łydkowskiego. Goście do wyrównania doprowadzili siedem minut później, za sprawą Gracjana Goździka. Kaliszanie na zdobycie kolejnego gola potrzebowali ośmiu minut, bowiem po tym czasie Sebastian Kaczyński trafił do siatki gości. Kolejne bramki padły dopiero po przerwie. W 55. minucie z jedenastu metrów wyrównał Przemysław Kędziora. Miejscowi w identyczny sposób zrewanżowali się po siedmiu minutach, a na listę strzelców wpisał się Mateusz Żebrowski. Ostatnie słowo należało jednak do beniaminka, który w 90. minucie ustalił wynik spotkania po trafieniu Adama Koniecznego.

Na zakończenie kolejki Pogoń II Szczecin rozbiła Bałtyk Gdynia, a na listę strzelców wpisali się Igor Łasicki, Michalis Manias oraz Marcel Wędychowski.