Dziś zostanie rozegrany hitowy mecz 13. kolejki 3 ligi gr. II, w którym to czeka nas potyczka Polonii Środa Wielkopolska ze Świtem Skolwin. Oglądajcie LIVE.


Dziś punktualnie o 14, zostanie rozegrany hitowy niedzielny mecz 13. kolejki o mistrzostwo 3 ligi gr. II, pomiędzy Polonią Środa Wielkopolska a Świtem Skolwin. Oba zespoły przed pierwszym gwizdkiem mają doskonałe humory. Podopieczni Krzysztofa Kapuścińskiego rozbili na wyjeździe Gwardię Koszalin, natomiast Świt pewnie pokonał Flotę Świnoujście. Będzie to pojedynek trzeciej drużyny z pierwszą.

Liderem tabeli aktualnie jest drużyna ze Środy Wielkopolskiej, która w dwunastu meczach zdobyła 34 punkty, na co składa się 11 zwycięstw i 1 remis. Świt natomiast jest trzeci i na ten moment do Polonii traci siedem oczek. Zespół ze Szczecina dotychczas wygrał 8 spotkań, 3 zremisował oraz poniósł jedną porażkę. Mecz zapowiada się więc bardzo ciekawie, bowiem ekipa z osiedla Skolwin w przypadku wygranej, zniweluje stratę do czterech punktów.

Spotkanie niestety odbędzie się bez udziału kibiców, jednak nie martwcie się. Klub ze Środy Wielkopolskiej przygotował transmisję, którą będzie można obejrzeć za darmo na kanale Polonii. Odnośnik do niej znajdziecie poniżej. Oglądajcie LIVE.

Foto: Cz. Kościelski/Polonia Środa Wielkopolska

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.