Podopieczni Bogdana Jóźwiaka rozgromili imienniczkę z Ostródy aż 4-0 i nadal utrzymują się na pozycji lidera. Druga Legionovia dzielnie dotrzymuje kroku. Mazur Ełk zbliżył się na trzy oczka do bezpiecznej lokaty.

Ursus Warszawa pokonał ŁKS 1926 Łomża. Jako pierwszy do bramki trafił Patryk Kamiński w 21. minucie i wynik utrzymał się do przerwy. Gospodarze rezultat podwyższyli w 76. minucie za sprawą Tomasza Wojcinowicza.

Lechia Tomaszów Mazowiecki wygrała ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, a bramki padły w ostatnim kwadransie meczu. W 75. minucie z rzutu karnego wynik otworzył Kamil Szymczak. Dziesięć minut później wyrównał Mikołaj Napora. 180 sekund prowadzenie wróciło do gospodarzy za sprawą Kacper Przedbora.

Unia Skierniewice skromnie pokonała Znicz Biała Piska, a gola w samej końcówce zdobył Konrad Niedzielski.

Ruch Wysokie Mazowieckie uległ Olimpii Zambrów. Goście na prowadzenie wyszli w 16. minucie za sprawą Kamila Zalewskiego. Radość Olimpii nie trwała zbyt długo, bowiem gospodarze wyrównali za sprawą Pawła Brokowskiego z rzutu karnego. Ruch wyszedł na prowadzenie przed przerwą po strzale Jakuba Tecława. Po zmianie stron goście odwrócili losy meczu, a gole zdobyli Kamil Zalewski i Łukasz Grzybowski z jedenastu metrów.

Sokół Aleksandrów Łódzki rozgromił Sokoła Ostróda. Miejscowi do przerwy prowadzili 2-0 po strzałach Dominika Pecyny i Dawida Cempy. Po zmianie stron piłkarze lidera trzeciej ligi grupy północno-wschodniej dołożyli jeszcze dwie bramki.

Victoria Sulejówek przegrała ważny mecz w kontekście walki o utrzymanie z Mazurem Ełk. Jako pierwsi do bramki trafili gospodarze, a z gola cieszył się Rafał Parobczyk. Mazur wyrównał w 21. minucie po bramce Rafała Kalinowskiego. Goście kolejną bramkę zdobyli 66. minucie, a wynik ustalił Bartosz Gużewski.

Broń Radom wysoko przegrała z Pelikanem Łowicz. Wynik otworzył w 25. minucie Michał Wrzesiński i jednobramkowe prowadzenie utrzymało się do przerwy. Szybko po zmianie stron wyrównał Przemysław Śliwiński. Od tej pory strzelali już tylko goście, którzy zdobyli trzy gole po uderzeniach Damiana Szczepańskiego, Piotra Piekarskiego i Damiana Kozieła.

Rezerwy Legii Warszawa skromnie pokonały Huragan Morąg po bramce Macieja Rosołka.

Na koniec Legionovia Legionowo skromnie wygrała z Polonią Warszawa, a jedynego gola dla wicelidera zdobył Karol Podliński.