Podopieczni Marcina Sasala wciąż walczą o awans do drugiej ligi, choć było bardzo blisko wpadki w Morągu. Lider z Aleksandrowa Łódzkiego szybko załatwił sprawę w Warszawie. Unia Skierniewice nadal w grze o awans.

Huragan Morąg po bramkach w samej końcówce przegrał z Legionovią Legionowo. Gospodarze wynik otworzyli po uderzeniu Joao Criciumy i prowadzenie utrzymali do 90. minuty, Końcówka już jednak należała do spadkowicza z drugiej ligi, a ten strzelił dwie bramki po strzałach Marcina Burkhardta i Rafała Zembrowskiego.

Godzinę później ŁKS 1926 Łomża przegrała z Victorią Sulejówek. Przyjezdni po ponad półgodzinie gry prowadzili już 0-2 po uderzeniach Adisona. Łomżanie chwilę przed przerwą strzelili kontaktowego gola po trafieniu Bartłomieja Ziemaka. Wynik meczu w 90. minucie ustalił Nikodem Zawistowski.

Broń Radom uległa Ruchowi Wysokie Mazowieckie 1-2. Gospodarze wynik otworzyli w 17. minucie po uderzeniu Adama Imieli i utrzymał się on do przerwy, Po zmianie stron szybko wyrównał Arkadiusz Gajewski, a siedem minut później podwyższył i ustalił wynik meczu.

Sokół Ostróda pokonał Lechię Tomaszów Mazowiecki i nadal pozostaje w grze o awans. W Ostródzie po trzydziestu minutach było 1-0 po trafieniu Marcina Kajcy i wynik ten utrzymał się do przerwy. Niedługo po zmianie stron podwyższył Robert Hirsz, a na dwanaście minut przed końcem meczu wynik ustalił Kamil Szymczak.

W sobotnie przedpołudnie Świt Nowy Dwór Mazowiecki uległ walczącemu o utrzymanie Mazurowi Ełk. Goście wygrywali już 0-3 po trafieniach Macieja Radaszkiewicza, Bartosza Gużewskiego i Kacpra Jagłowskiego i było pewne że nie dadzą wyrwać sobie wygranej. Gospodarzy stać było jedynie na honorowe trafienie Marcina Kozłowskiego w 67. minucie.

Znicz Biała Piska bezbramkowo zremisował z rezerwami Legii Warszawa.

Olimpia Zambrów wygrała z Ursusem Warszawa 2-1. Dwie bramki dla zambrowian zdobył Kamil Zalewski, a gola dla gości zdobył Paweł Wolski.

Pelikan Łowicz uległ Unii Skierniewice, która nadal jest w grze o awans do drugiej ligi. Bramki padły w drugiej połowie po uderzeniach Konrada Niedzielskiego i Kamila Łojszczyka z rzutu karnego.

Polonia Warszawa przegrała z Sokołem Aleksandrów Łódzki po bramce w 4. minucie autorstwa Przemysława Woźniczaka