Terminarz dla IV liga wielkopolska w sezonie 2018/2019. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga wielkopolska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Lubuszanin Trzcianka 14 31 10 1 3 35 15 20
2 Unia Swarzędz 14 29 9 2 3 32 18 14
3 Centra Ostrów Wielkopolski 14 28 8 4 2 30 21 9
4 Nielba Wągrowiec 14 27 8 3 3 25 19 6
5 Pogoń Nowe Skalmierzyce 14 27 8 3 3 31 22 9
6 Polonia Kępno 14 25 8 1 5 24 20 4
7 Obra Kościan 14 24 7 3 4 17 15 2
8 Sokół Pniewy 14 22 7 1 6 23 21 2
9 Victoria Września 14 22 6 4 4 24 15 9
10 Polonia 1912 Leszno 14 20 6 2 6 18 15 3
11 Warta Międzychód 14 19 5 4 5 22 23 -1
12 Tarnovia Tarnowo Podgórne 14 18 4 6 4 22 18 4
13 Orkan Śmiłowo 14 18 5 3 6 18 23 -5
14 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 14 17 5 2 7 20 26 -6
15 LKS Gołuchów 14 16 5 1 8 20 19 1
16 Zjednoczeni Trzemeszno 14 16 5 1 8 24 28 -4
17 KS Opatówek 14 12 3 3 8 10 19 -9
18 Kotwica Kórnik 14 9 2 3 9 25 35 -10
19 Krobianka Krobia 14 9 2 3 9 12 37 -25
20 Olimpia Koło 14 5 1 2 11 10 33 -23
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga wielkopolska 4/5 sierpnia
Unia Swarzędz 3 - 1 Lubuszanin Trzcianka
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0 - 1 KS Opatówek
Orkan Śmiłowo 2 - 0 Polonia 1912 Leszno
Polonia Kępno 2 - 0 Krobianka Krobia
LKS Gołuchów 0 - 0 Sokół Pniewy
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 - 1 Olimpia Koło
Zjednoczeni Trzemeszno 6 - 3 Centra Ostrów Wielkopolski
Victoria Września 0 - 0 Warta Międzychód
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 - 2 Kotwica Kórnik
Obra Kościan 1 - 0 Nielba Wągrowiec

2. kolejka - IV liga wielkopolska 11/12 sierpnia
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2 - 1 Orkan Śmiłowo
Polonia 1912 Leszno 2 - 0 Polonia Kępno
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 3 Nielba Wągrowiec
LKS Gołuchów 3 - 1 Unia Swarzędz
Warta Międzychód 0 - 2 Sokół Pniewy
Centra Ostrów Wielkopolski 3 - 3 Krobianka Krobia
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 - 0 KS Opatówek
Obra Kościan 1 - 2 Kotwica Kórnik
Lubuszanin Trzcianka 4 - 0 Olimpia Koło
Victoria Września 1 - 1 Zjednoczeni Trzemeszno

3. kolejka - IV liga wielkopolska 15 sierpnia
LKS Gołuchów 4 - 0 Olimpia Koło
Unia Swarzędz 4 - 1 Warta Międzychód
Orkan Śmiłowo 1 - 1 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Nielba Wągrowiec 0 - 3 Lubuszanin Trzcianka
KS Opatówek 0 - 1 Obra Kościan
Pogoń Nowe Skalmierzyce 5 - 5 Kotwica Kórnik
Victoria Września 0 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski
Polonia Kępno 3 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Krobianka Krobia 1 - 0 Polonia 1912 Leszno
Zjednoczeni Trzemeszno 1 - 2 Sokół Pniewy

4. kolejka - IV liga wielkopolska 18/19 sierpnia
Centra Ostrów Wielkopolski 3 - 2 Polonia 1912 Leszno
Unia Swarzędz 1 - 0 Zjednoczeni Trzemeszno
LKS Gołuchów 1 - 2 Nielba Wągrowiec
Warta Międzychód 1 - 1 Olimpia Koło
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 - 3 Polonia Kępno
Obra Kościan 0 - 0 Orkan Śmiłowo
Lubuszanin Trzcianka 2 - 1 Kotwica Kórnik
Victoria Września 1 - 2 Sokół Pniewy
Krobianka Krobia 3 - 3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 - 1 KS Opatówek

5. kolejka - IV liga wielkopolska 25/26 sierpnia
Polonia 1912 Leszno 0 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
LKS Gołuchów 3 - 1 Kotwica Kórnik
Polonia Kępno 0 - 2 Obra Kościan
Unia Swarzędz 2 - 2 Victoria Września
Nielba Wągrowiec 3 - 2 Warta Międzychód
Centra Ostrów Wielkopolski 3 - 1 Sokół Pniewy
Orkan Śmiłowo 0 - 3 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Krobianka Krobia 1 - 1 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Zjednoczeni Trzemeszno 1 - 0 Olimpia Koło
KS Opatówek 0 - 2 Lubuszanin Trzcianka

6. kolejka - IV liga wielkopolska 29 sierpnia
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 1 Polonia Kępno
Nielba Wągrowiec 2 - 1 Zjednoczeni Trzemeszno
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 - 0 Polonia 1912 Leszno
LKS Gołuchów 1 - 0 KS Opatówek
Victoria Września 3 - 0 Olimpia Koło
Sokół Pniewy 3 - 1 Unia Swarzędz
Obra Kościan 2 - 0 Krobianka Krobia
Lubuszanin Trzcianka 5 - 2 Orkan Śmiłowo
Warta Międzychód 3 - 2 Kotwica Kórnik
Centra Ostrów Wielkopolski 2 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

7. kolejka - IV liga wielkopolska 1/2 września
Unia Swarzędz 3 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski
Nielba Wągrowiec 2 - 1 Victoria Września
Sokół Pniewy 4 - 1 Olimpia Koło
KS Opatówek 1 - 2 Warta Międzychód
Orkan Śmiłowo 1 - 0 LKS Gołuchów
Polonia Kępno 1 - 2 Lubuszanin Trzcianka
Krobianka Krobia 3 - 6 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Polonia 1912 Leszno 0 - 0 Obra Kościan
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2 - 2 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Zjednoczeni Trzemeszno 4 - 3 Kotwica Kórnik

8. kolejka - IV liga wielkopolska 8/9 września
Unia Swarzędz 4 - 3 Olimpia Koło
Obra Kościan 1 - 2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 - 0 Polonia 1912 Leszno
Lubuszanin Trzcianka 5 - 0 Krobianka Krobia
LKS Gołuchów 2 - 3 Polonia Kępno
Warta Międzychód 4 - 1 Orkan Śmiłowo
KS Opatówek 3 - 1 Zjednoczeni Trzemeszno
Centra Ostrów Wielkopolski 1 - 1 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Victoria Września 3 - 2 Kotwica Kórnik
Sokół Pniewy 1 - 3 Nielba Wągrowiec

9. kolejka - IV liga wielkopolska 15/16 września
Olimpia Koło 0 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski
Krobianka Krobia 1 - 0 LKS Gołuchów
Polonia 1912 Leszno 2 - 1 Lubuszanin Trzcianka
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Orkan Śmiłowo 3 - 2 Zjednoczeni Trzemeszno
KS Opatówek 1 - 0 Victoria Września
Polonia Kępno 1 - 0 Warta Międzychód
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0 - 1 Obra Kościan
Sokół Pniewy 2 - 4 Kotwica Kórnik
Nielba Wągrowiec 0 - 0 Unia Swarzędz

10. kolejka - IV liga wielkopolska 22/23 września
Centra Ostrów Wielkopolski 3 - 0 Obra Kościan
Unia Swarzędz 2 - 1 Kotwica Kórnik
LKS Gołuchów 0 - 3 Polonia 1912 Leszno
Olimpia Koło 2 - 3 Nielba Wągrowiec
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 - 0 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Lubuszanin Trzcianka 2 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Zjednoczeni Trzemeszno 2 - 1 Polonia Kępno
Victoria Września 2 - 0 Orkan Śmiłowo
Sokół Pniewy 1 - 0 KS Opatówek
Warta Międzychód 1 - 0 Krobianka Krobia

11. kolejka - IV liga wielkopolska 29/30 września
Polonia Kępno 3 - 4 Victoria Września
Polonia 1912 Leszno 4 - 1 Warta Międzychód
Nielba Wągrowiec 2 - 3 Centra Ostrów Wielkopolski
Orkan Śmiłowo 1 - 0 Sokół Pniewy
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2 - 1 LKS Gołuchów
Olimpia Koło 1 - 0 Kotwica Kórnik
KS Opatówek 1 - 4 Unia Swarzędz
Krobianka Krobia 0 - 3 Zjednoczeni Trzemeszno
Tarnovia Tarnowo Podgórne 4 - 0 Lubuszanin Trzcianka
Obra Kościan 4 - 0 Pogoń Nowe Skalmierzyce

12. kolejka - IV liga wielkopolska 6/7 października
Lubuszanin Trzcianka 6 - 1 Obra Kościan
Unia Swarzędz 3 - 1 Orkan Śmiłowo
Nielba Wągrowiec 3 - 1 Kotwica Kórnik
LKS Gołuchów 4 - 1 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Warta Międzychód 5 - 2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Olimpia Koło 0 - 0 KS Opatówek
Centra Ostrów Wielkopolski 2 - 2 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Zjednoczeni Trzemeszno 0 - 2 Polonia 1912 Leszno
Victoria Września 4 - 0 Krobianka Krobia
Sokół Pniewy 2 - 4 Polonia Kępno

13. kolejka - IV liga wielkopolska 13/14 października
Centra Ostrów Wielkopolski 4 - 1 Kotwica Kórnik
Polonia 1912 Leszno 1 - 1 Victoria Września
KS Opatówek 2 - 2 Nielba Wągrowiec
Orkan Śmiłowo 5 - 1 Olimpia Koło
Polonia Kępno 1 - 0 Unia Swarzędz
Krobianka Krobia 0 - 3 Sokół Pniewy
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4 - 2 Zjednoczeni Trzemeszno
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 - 1 Warta Międzychód
Obra Kościan 2 - 1 LKS Gołuchów
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 2 Lubuszanin Trzcianka

14. kolejka - IV liga wielkopolska 20/21 października
Unia Swarzędz 4 - 0 Krobianka Krobia
Nielba Wągrowiec 0 - 0 Orkan Śmiłowo
Centra Ostrów Wielkopolski 0 - 0 Lubuszanin Trzcianka
LKS Gołuchów 0 - 2 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Warta Międzychód 1 - 1 Obra Kościan
Zjednoczeni Trzemeszno 0 - 3 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Victoria Września 2 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Sokół Pniewy 0 - 2 Polonia 1912 Leszno
Olimpia Koło 0 - 1 Polonia Kępno
KS Opatówek 0 - 0 Kotwica Kórnik

16. kolejka - IV liga wielkopolska 3/4 listopada
Centra Ostrów Wielkopolski ? - ? LKS Gołuchów
Warta Międzychód ? - ? Lubuszanin Trzcianka
Zjednoczeni Trzemeszno ? - ? Pogoń Nowe Skalmierzyce
Victoria Września ? - ? Obra Kościan
Sokół Pniewy ? - ? Tarnovia Tarnowo Podgórne
Unia Swarzędz ? - ? Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Olimpia Koło ? - ? Polonia 1912 Leszno
Nielba Wągrowiec ? - ? Krobianka Krobia
KS Opatówek ? - ? Orkan Śmiłowo
Polonia Kępno ? - ? Kotwica Kórnik

17. kolejka - IV liga wielkopolska 10/11 listopada
Orkan Śmiłowo ? - ? Centra Ostrów Wielkopolski
Polonia Kępno ? - ? KS Opatówek
Krobianka Krobia ? - ? Kotwica Kórnik
Polonia 1912 Leszno ? - ? Nielba Wągrowiec
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski ? - ? Olimpia Koło
Tarnovia Tarnowo Podgórne ? - ? Unia Swarzędz
Obra Kościan ? - ? Sokół Pniewy
Pogoń Nowe Skalmierzyce ? - ? Victoria Września
Lubuszanin Trzcianka ? - ? Zjednoczeni Trzemeszno
LKS Gołuchów ? - ? Warta Międzychód

18. kolejka - IV liga wielkopolska 17/18 listopada
Centra Ostrów Wielkopolski ? - ? Warta Międzychód
Zjednoczeni Trzemeszno ? - ? LKS Gołuchów
Victoria Września ? - ? Lubuszanin Trzcianka
Sokół Pniewy ? - ? Pogoń Nowe Skalmierzyce
Unia Swarzędz ? - ? Obra Kościan
Olimpia Koło ? - ? Tarnovia Tarnowo Podgórne
Nielba Wągrowiec ? - ? Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
KS Opatówek ? - ? Krobianka Krobia
Orkan Śmiłowo ? - ? Polonia Kępno
Polonia 1912 Leszno ? - ? Kotwica Kórnik

19. kolejka - IV liga wielkopolska 24/25 listopada
Polonia Kępno ? - ? Centra Ostrów Wielkopolski
Krobianka Krobia ? - ? Orkan Śmiłowo
Polonia 1912 Leszno ? - ? KS Opatówek
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski ? - ? Kotwica Kórnik
Tarnovia Tarnowo Podgórne ? - ? Nielba Wągrowiec
Obra Kościan ? - ? Olimpia Koło
Pogoń Nowe Skalmierzyce ? - ? Unia Swarzędz
Lubuszanin Trzcianka ? - ? Sokół Pniewy
LKS Gołuchów ? - ? Victoria Września
Warta Międzychód ? - ? Zjednoczeni Trzemeszno


Inne terminarze / wyniki