Punktualnie w samo południe, zostanie rozegrany pojedynek beniaminków 2 ligi. Rezerwy wrocławskiego Śląska sprawdzą formę ekipy z Ostródy. Oglądajcie LIVE!


Punktualnie w samo południe, rozpocznie się pierwszy niedzielny mecz 10. kolejki o mistrzostwo 2 ligi, pomiędzy rezerwami Śląska Wrocław a Sokołem Ostróda. Podopieczni Piotra Jawnego do dzisiejszej potyczki podchodzą w doskonałych humorach, bowiem w minionej kolejce, wrocławianie pewnie pokonali Stal Rzeszów. Sokół natomiast nie grał, bowiem spotkanie zostało przełożone z powodu zagrożenia epidemicznego.

Aktualnie wyżej w tabeli jest drugi garnitur ekstraklasowego Śląska, który po ośmiu rozegranych meczach, ma na swoim 11 punktów i zajmuje dziewiąte miejsce. Na dorobek składają się 3 zwycięstwa, 2 remisy oraz 3 porażki. Sokół natomiast, zajmuje miejsce jedenastce, a w swoim dorobku po ośmiu meczach ma oczko mniej. Na to złożyły się 3 zwycięstwa, 1  remis oraz cztery porażki.

Spotkanie niestety odbędzie się bez udziału kibiców, jednak nie martwcie się. Klub z Wrocławia przygotował transmisję, którą będzie można obejrzeć za darmo na kanale Śląska. Pierwszy gwizdek zabrzmi punktualnie w samo południe. Odnośnik do transmisji znajdziecie poniżej. Oglądajcie LIVE.

Foto: Stal Rzeszów

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.