Punktualnie o godzinie 17, zostanie rozegrany zaległy mecz 9. kolejki o mistrzostwo 2 ligi. GKS Katowice na własnym obiekcie podejmie Błękitnych Stargard. Oglądajcie LIVE!


Punktualnie o godzinie 17, rozpocznie się zaległy mecz 9. kolejki o mistrzostwo 2 ligi, pomiędzy GKS-em Katowice a Błękitnymi Stargard. Podopieczni Rafała Góraka nie mają najlepszych humorów przed pierwszym gwizdkiem, bowiem żółto-zielono-czarni w sobotę przegrali ze Skrą Częstochowa. Błękitni w minionej kolejce natomiast nie grali, ponieważ mecz z rezerwami Lecha Poznań został przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego.

Aktualnie wyżej w tabeli jest zespół z Katowic, który po ośmiu meczach zajmuje 6. miejsce, z dorobkiem czternastu punktów. Składają się na to 4 zwycięstwa, 2 remisy i dwie porażki. Błękitni natomiast, zajmują 15. miejsce, z dorobkiem dziesięciu oczek. Składają się na to 3 zwycięstwa, 1 remis oraz cztery porażki.

Spotkanie niestety odbędzie się bez udziału kibiców, jednak nie martwcie się. Klub z Katowic przygotował transmisję, którą będzie można obejrzeć na żywo w internecie. Mecz będzie można zobaczyć w systemie PPV, na stronie tv.gkskatowice.eu. Koszt dostępu do niej to jedynie 12 zł, a wykupić go możecie, klikając w link poniżej.

2 liga: GKS Katowice - Błękitni Stargard [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.