Dziś zostanie rozegrane starcie inaugurujące 9. kolejki 2 ligi, w którym to czeka nas potyczka Chojniczanki Chojnice z KKS-em 1925 Kalisz! Oglądajcie LIVE.


Dziś punktualnie o godzinie 19:30, zostanie rozegrany mecz inaugurujący 9. kolejkę 2 ligi pomiędzy Chojniczanką Chojnice a KKS-em 1925 Kalisz. Oba zespoły do dzisiejszego starcia podchodzą w zgoła odmiennych nastrojach. Podopieczni Adama Noconia w minionej kolejce przegrali z rezerwami Śląska Wrocław, natomiast KKS wyrwał trzy oczka w spotkaniu z Bytovią Bytów.

Aktualnie wyżej w ligowej tabeli jest Chojniczanka, która na ten moment zajmuje 3. miejsce, z dorobkiem szesnastu punktów, na co składa się 5 zwycięstw, 1 remis oraz dwie porażki. Kaliszanie natomiast zajmują ósme miejsce, z dorobkiem dwunastu punktów. Na ten dorobek składają się 4 zwycięstwa oraz 3 porażki. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, bowiem dzięki wygranej, beniaminek do pretendenta do awansu będzie tracił już zaledwie oczko.

Wszyscy kibice, którzy nie będą mogli pojawić się na dzisiejszej potyczce, będą mogli obejrzeć ten mecz na żywo w internecie. Transmisję z tego starcia możecie oglądać w systemie PPV na  platformie TVCOM. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 20 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

2 liga: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz [TRANSMISJA NA ŻYWO]


Foto: Anna Jajkiewicz/PGE Stal Mielec

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.