Dziś zostanie rozegrane ostatnie starcie 9. kolejki 2 ligi, w którym to czeka nas potyczka Bytovii Bytów z Wigrami Suwałki! Oglądajcie LIVE.


Dziś punktualnie o godzinie 15:30, zostanie rozegrany mecz kończący 9. kolejkę 2 ligi pomiędzy Bytovią Bytów a Wigrami Suwałki. Oba zespoły do dzisiejszego starcia podchodzą w zgoła odmiennych nastrojach. Podopieczni Adriana Stawskiego w minionej kolejce przegrali na wyjeździe z KKS-em 1925 Kalisz, natomiast Wigry skromnie pokonały u siebie Motor Lublin.

Aktualnie wyżej w ligowej tabeli jest zespół z Suwałk, który na ten moment zajmuje 3. miejsce, z dorobkiem osiemnastu punktów, na co składa się 6 zwycięstw oraz jedna porażka. Bytovia natomiast zajmuje siódme miejsce, z dorobkiem dwunastu punktów, na co składają się 3 zwycięstwa, 3 remisy i dwie porażki. Mecz zapowiada się ciekawie, bowiem w przypadku wygranej, Wigry wrócą na fotel lidera.

Dzisiejsze spotkanie zostanie rozegrane bez udziału publiczności, ale nie martwcie się. Potyczkę będzie można obejrzeć na żywo w telewizji oraz internecie. Transmisję z tego starcia zapowiedziało TVP Sport, a ponadto możecie oglądać za darmo na stronie sport.tvp.pl. Link do meczu znajduje się poniżej.

2 liga: Bytovia Bytów - Wigry Suwałki [TRANSMISJA NA ŻYWO]


Foto: Maciej Hinc/Bytovia Bytów

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.