Terminarz dla IV liga śląska (gr. II) w sezonie 2013/2014. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

http://polskieligi.net/1204/pl/wydarzenia/1204,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga śląska (gr. II)"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 GKS 1962 Jastrzębie 30 78 25 3 2 100 18 82
2 Iskra Pszczyna 30 60 18 6 6 71 45 26
3 GTS Bojszowy 30 52 15 7 8 57 47 10
4 Jedność 32 Przyszowice 30 51 15 6 9 65 58 7
5 Gwarek Ornontowice 30 49 15 4 11 64 40 24
6 Krupiński Suszec 30 48 14 6 10 46 32 14
7 Czarni-Góral Żywiec 30 47 14 5 11 69 68 1
8 GKS II Katowice 30 43 12 7 11 70 58 12
9 Górnik Pszów 30 38 11 5 14 52 62 -10
10 Drzewiarz Jasienica 30 37 9 10 11 39 46 -7
11 Podlesianka Katowice 30 36 10 6 14 45 64 -19
12 Forteca Świerklany 30 32 8 8 14 44 52 -8
13 Unia Racibórz 30 32 9 5 16 51 66 -15
14 KS Wisła 30 27 7 6 17 40 81 -41
15 AKS Mikołów 30 25 8 1 21 33 76 -43
16 Spójnia Landek 30 18 3 9 18 30 63 -33
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 10/11 sierpnia
Górnik Pszów 2 - 6 GKS 1962 Jastrzębie
Drzewiarz Jasienica 2 - 2 GTS Bojszowy
Iskra Pszczyna 6 - 3 Unia Racibórz
GKS II Katowice 2 - 0 AKS Mikołów
Gwarek Ornontowice 1 - 0 Podlesianka Katowice
KS Wisła 2 - 2 Forteca Świerklany
Jedność 32 Przyszowice 1 - 2 Krupiński Suszec
Spójnia Landek 2 - 6 Czarni-Góral Żywiec

2. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 14 sierpnia
GTS Bojszowy 4 - 1 Forteca Świerklany
KS Wisła 0 - 5 GKS 1962 Jastrzębie
Podlesianka Katowice 1 - 1 Górnik Pszów
Czarni-Góral Żywiec 2 - 1 Gwarek Ornontowice
AKS Mikołów 1 - 0 Spójnia Landek
Unia Racibórz 1 - 1 GKS II Katowice
Krupiński Suszec 0 - 0 Iskra Pszczyna
Drzewiarz Jasienica 1 - 3 Jedność 32 Przyszowice

3. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 17/18 sierpnia
Górnik Pszów 2 - 1 Czarni-Góral Żywiec
Drzewiarz Jasienica 1 - 2 Iskra Pszczyna
Gwarek Ornontowice 3 - 1 AKS Mikołów
KS Wisła 4 - 4 Podlesianka Katowice
Forteca Świerklany 0 - 3* GKS 1962 Jastrzębie
GKS II Katowice 1 - 3 Krupiński Suszec
Jedność 32 Przyszowice 1 - 1 GTS Bojszowy
Spójnia Landek 0 - 4 Unia Racibórz

4. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 24/25 sierpnia
Podlesianka Katowice 1 - 0 Forteca Świerklany
Czarni-Góral Żywiec 0 - 0 KS Wisła
AKS Mikołów 0 - 6 Górnik Pszów
Krupiński Suszec 2 - 0 Spójnia Landek
Drzewiarz Jasienica 2 - 1 GKS II Katowice
Jedność 32 Przyszowice 1 - 4 Iskra Pszczyna
Unia Racibórz 1 - 5 Gwarek Ornontowice
GTS Bojszowy 0 - 0 GKS 1962 Jastrzębie

5. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 31 sierpnia/1 września
Iskra Pszczyna 0 - 1 GTS Bojszowy
Gwarek Ornontowice 0 - 1 Krupiński Suszec
Unia Racibórz 0 - 1 Górnik Pszów
KS Wisła 5 - 1 AKS Mikołów
GKS 1962 Jastrzębie 6 - 0 Podlesianka Katowice
GKS II Katowice 6 - 0 Jedność 32 Przyszowice
Spójnia Landek 1 - 1 Drzewiarz Jasienica
Czarni-Góral Żywiec 3 - 2 Forteca Świerklany

6. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 7/8 września
GTS Bojszowy 2 - 0 Podlesianka Katowice
AKS Mikołów 2 - 0 Forteca Świerklany
Unia Racibórz 4 - 1 KS Wisła
Krupiński Suszec 1 - 0 Górnik Pszów
Drzewiarz Jasienica 1 - 3 Gwarek Ornontowice
Iskra Pszczyna 3 - 0 GKS II Katowice
Jedność 32 Przyszowice 2 - 0 Spójnia Landek
Czarni-Góral Żywiec 0 - 3* GKS 1962 Jastrzębie

7. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 14/15 września
Górnik Pszów 3 - 1 Drzewiarz Jasienica
Gwarek Ornontowice 1 - 2 Jedność 32 Przyszowice
KS Wisła 3 - 2 Krupiński Suszec
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 0 AKS Mikołów
GKS II Katowice 1 - 2 GTS Bojszowy
Spójnia Landek 1 - 2 Iskra Pszczyna
Forteca Świerklany 2 - 1 Unia Racibórz
Podlesianka Katowice 4 - 1 Czarni-Góral Żywiec

8. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 21/22 września
GTS Bojszowy 0 - 3 Czarni-Góral Żywiec
AKS Mikołów 0 - 0 Podlesianka Katowice
Krupiński Suszec 4 - 0 Forteca Świerklany
Drzewiarz Jasienica 1 - 1 KS Wisła
Iskra Pszczyna 2 - 0 Gwarek Ornontowice
Unia Racibórz 0 - 3* GKS 1962 Jastrzębie
GKS II Katowice 0 - 0 Spójnia Landek
Jedność 32 Przyszowice 4 - 0 Górnik Pszów

9. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 28/29 września
Górnik Pszów 0 - 1 Iskra Pszczyna
KS Wisła 0 - 1 Jedność 32 Przyszowice
Gwarek Ornontowice 3 - 0* GKS II Katowice
GKS 1962 Jastrzębie 2 - 0 Krupiński Suszec
Podlesianka Katowice 3 - 1 Unia Racibórz
Czarni-Góral Żywiec 4 - 2 AKS Mikołów
Spójnia Landek 1 - 2 GTS Bojszowy
Forteca Świerklany 1 - 1 Drzewiarz Jasienica

10. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 5/6 października
GTS Bojszowy 4 - 0 AKS Mikołów
Unia Racibórz 5 - 1 Czarni-Góral Żywiec
Krupiński Suszec 3 - 2 Podlesianka Katowice
Drzewiarz Jasienica 0 - 1 GKS 1962 Jastrzębie
Iskra Pszczyna 7 - 0 KS Wisła
GKS II Katowice 6 - 0 Górnik Pszów
Jedność 32 Przyszowice 4 - 1 Forteca Świerklany
Spójnia Landek 0 - 1 Gwarek Ornontowice

11. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 12/13 października
Górnik Pszów 3 - 1 Spójnia Landek
Gwarek Ornontowice 2 - 1 GTS Bojszowy
KS Wisła 1 - 0 GKS II Katowice
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 1 Jedność 32 Przyszowice
Podlesianka Katowice 5 - 1 Drzewiarz Jasienica
Czarni-Góral Żywiec 2 - 0 Krupiński Suszec
AKS Mikołów 5 - 2 Unia Racibórz
Forteca Świerklany 0 - 1 Iskra Pszczyna

12. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 19/20 października
GTS Bojszowy 3 - 3 Unia Racibórz
Krupiński Suszec 5 - 1 AKS Mikołów
Drzewiarz Jasienica 2 - 2 Czarni-Góral Żywiec
Iskra Pszczyna 1 - 1 GKS 1962 Jastrzębie
Gwarek Ornontowice 1 - 0 Górnik Pszów
GKS II Katowice 4 - 3 Forteca Świerklany
Jedność 32 Przyszowice 4 - 2 Podlesianka Katowice
Spójnia Landek 1 - 1 KS Wisła

13. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 26/27 października
Górnik Pszów 2 - 2 GTS Bojszowy
KS Wisła 2 - 2 Gwarek Ornontowice
GKS 1962 Jastrzębie 5 - 1 GKS II Katowice
Podlesianka Katowice 0 - 4 Iskra Pszczyna
Czarni-Góral Żywiec 6 - 1 Jedność 32 Przyszowice
AKS Mikołów 1 - 2 Drzewiarz Jasienica
Unia Racibórz 1 - 0 Krupiński Suszec
Forteca Świerklany 2 - 2 Spójnia Landek

14. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 2/3 listopada
Górnik Pszów 2 - 4 KS Wisła
GTS Bojszowy 0 - 1 Krupiński Suszec
Drzewiarz Jasienica 3 - 1 Unia Racibórz
Iskra Pszczyna 3 - 3 Czarni-Góral Żywiec
Gwarek Ornontowice 4 - 1 Forteca Świerklany
GKS II Katowice 2 - 2 Podlesianka Katowice
Jedność 32 Przyszowice 4 - 0 AKS Mikołów
Spójnia Landek 1 - 4 GKS 1962 Jastrzębie

15. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 9/10 listopada
KS Wisła 2 - 6 GTS Bojszowy
GKS 1962 Jastrzębie 3 - 1 Gwarek Ornontowice
Podlesianka Katowice 1 - 0 Spójnia Landek
Czarni-Góral Żywiec 5 - 0 GKS II Katowice
AKS Mikołów 2 - 4 Iskra Pszczyna
Unia Racibórz 2 - 2 Jedność 32 Przyszowice
Krupiński Suszec 2 - 0 Drzewiarz Jasienica
Forteca Świerklany 2 - 3 Górnik Pszów

16. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 16/17 listopada
Krupiński Suszec 1 - 1 Jedność 32 Przyszowice
GTS Bojszowy 2 - 1 Drzewiarz Jasienica
Unia Racibórz 1 - 2 Iskra Pszczyna
AKS Mikołów 2 - 4 GKS II Katowice
Czarni-Góral Żywiec 0 - 0 Spójnia Landek
Podlesianka Katowice 1 - 4 Gwarek Ornontowice
GKS 1962 Jastrzębie 5 - 0 Górnik Pszów
Forteca Świerklany 1 - 0 KS Wisła

17. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 22/23 marca
Górnik Pszów 1 - 2 Podlesianka Katowice
GKS 1962 Jastrzębie 9 - 1 KS Wisła
Forteca Świerklany 5 - 0 GTS Bojszowy
Gwarek Ornontowice 6 - 2 Czarni-Góral Żywiec
Iskra Pszczyna 1 - 5 Krupiński Suszec
Jedność 32 Przyszowice 3 - 3 Drzewiarz Jasienica
Spójnia Landek 1 - 4 AKS Mikołów
GKS II Katowice 4 - 2 Unia Racibórz

18. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 29/30 marca
Iskra Pszczyna 1 - 1 Drzewiarz Jasienica
GTS Bojszowy 4 - 1 Jedność 32 Przyszowice
Krupiński Suszec 3 - 2 GKS II Katowice
Unia Racibórz 1 - 1 Spójnia Landek
AKS Mikołów 0 - 4 Gwarek Ornontowice
Czarni-Góral Żywiec 2 - 2 Górnik Pszów
Podlesianka Katowice 4 - 2 KS Wisła
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 0 Forteca Świerklany

19. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 5/6 kwietnia
Górnik Pszów 2 - 0 AKS Mikołów
GKS 1962 Jastrzębie 2 - 0 GTS Bojszowy
Forteca Świerklany 1 - 0 Podlesianka Katowice
KS Wisła 0 - 1 Czarni-Góral Żywiec
Gwarek Ornontowice 2 - 4 Unia Racibórz
Iskra Pszczyna 3 - 1 Jedność 32 Przyszowice
Spójnia Landek 0 - 0 Krupiński Suszec
GKS II Katowice 1 - 1 Drzewiarz Jasienica

20. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 12/13 kwietnia
Górnik Pszów 1 - 3 Unia Racibórz
Jedność 32 Przyszowice 3 - 3 GKS II Katowice
Forteca Świerklany 3 - 0 Czarni-Góral Żywiec
GTS Bojszowy 1 - 1 Iskra Pszczyna
Drzewiarz Jasienica 2 - 1 Spójnia Landek
Krupiński Suszec 2 - 2 Gwarek Ornontowice
AKS Mikołów 0 - 2 KS Wisła
Podlesianka Katowice 1 - 3 GKS 1962 Jastrzębie

21. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 19 kwietnia
GKS II Katowice 5 - 3 Iskra Pszczyna
Górnik Pszów 4 - 1 Krupiński Suszec
Gwarek Ornontowice 0 - 2 Drzewiarz Jasienica
GKS 1962 Jastrzębie 4 - 0 Czarni-Góral Żywiec
Forteca Świerklany 0 - 1 AKS Mikołów
KS Wisła 2 - 1 Unia Racibórz
Spójnia Landek 1 - 3 Jedność 32 Przyszowice
Podlesianka Katowice 1 - 1 GTS Bojszowy

22. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 26 kwietnia
GTS Bojszowy 2 - 1 GKS II Katowice
Iskra Pszczyna 1 - 2 Spójnia Landek
Drzewiarz Jasienica 1 - 2 Górnik Pszów
Krupiński Suszec 4 - 0 KS Wisła
Unia Racibórz 1 - 1 Forteca Świerklany
AKS Mikołów 0 - 8 GKS 1962 Jastrzębie
Czarni-Góral Żywiec 5 - 3 Podlesianka Katowice
Jedność 32 Przyszowice 0 - 4 Gwarek Ornontowice

23. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 29 kwietnia
Czarni-Góral Żywiec 2 - 1 GTS Bojszowy
Podlesianka Katowice 0 - 3 AKS Mikołów
GKS 1962 Jastrzębie 8 - 0 Unia Racibórz
Forteca Świerklany 1 - 1 Krupiński Suszec
KS Wisła 1 - 2 Drzewiarz Jasienica
Górnik Pszów 2 - 3 Jedność 32 Przyszowice
Gwarek Ornontowice 1 - 1 Iskra Pszczyna
Spójnia Landek 2 - 2 GKS II Katowice

24. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 3/4 maja
GTS Bojszowy 2 - 1 Spójnia Landek
Iskra Pszczyna 2 - 0 Górnik Pszów
Drzewiarz Jasienica 1 - 1 Forteca Świerklany
Krupiński Suszec 0 - 1 GKS 1962 Jastrzębie
Unia Racibórz 2 - 0 Podlesianka Katowice
AKS Mikołów 1 - 4 Czarni-Góral Żywiec
GKS II Katowice 2 - 1 Gwarek Ornontowice
Jedność 32 Przyszowice 4 - 0 KS Wisła

25. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 10/11 maja
AKS Mikołów 1 - 3 GTS Bojszowy
Czarni-Góral Żywiec 2 - 0 Unia Racibórz
Podlesianka Katowice 1 - 0 Krupiński Suszec
GKS 1962 Jastrzębie 4 - 0 Drzewiarz Jasienica
Forteca Świerklany 3 - 0 Jedność 32 Przyszowice
KS Wisła 0 - 1 Iskra Pszczyna
Górnik Pszów 2 - 2 GKS II Katowice
Gwarek Ornontowice 1 - 2 Spójnia Landek

26. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 17/18 maja
GTS Bojszowy 1 - 4 Gwarek Ornontowice
GKS II Katowice 6 - 0 KS Wisła
Iskra Pszczyna 3 - 2 Forteca Świerklany
Krupiński Suszec 1 - 2 Czarni-Góral Żywiec
Unia Racibórz 3 - 0 AKS Mikołów
Jedność 32 Przyszowice 2 - 0 GKS 1962 Jastrzębie
Spójnia Landek 4 - 3 Górnik Pszów
Drzewiarz Jasienica 0 - 1 Podlesianka Katowice

27. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 24/25 maja
Górnik Pszów 2 - 1 Gwarek Ornontowice
Unia Racibórz 3 - 1 GTS Bojszowy
AKS Mikołów 1 - 0 Krupiński Suszec
Czarni-Góral Żywiec 0 - 3 Drzewiarz Jasienica
Podlesianka Katowice 2 - 1 Jedność 32 Przyszowice
GKS 1962 Jastrzębie 4 - 1 Iskra Pszczyna
Forteca Świerklany 2 - 1 GKS II Katowice
KS Wisła 2 - 0 Spójnia Landek

28. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 31 maja/1 czerwca
Drzewiarz Jasienica 1 - 0 AKS Mikołów
GTS Bojszowy 3 - 2 Górnik Pszów
Gwarek Ornontowice 4 - 1 KS Wisła
Iskra Pszczyna 5 - 1 Podlesianka Katowice
Krupiński Suszec 1 - 0 Unia Racibórz
Jedność 32 Przyszowice 8 - 4 Czarni-Góral Żywiec
Spójnia Landek 2 - 5 Forteca Świerklany
GKS II Katowice 3 - 1 GKS 1962 Jastrzębie

29. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 7/8 czerwca
Krupiński Suszec 1 - 3 GTS Bojszowy
Unia Racibórz 0 - 2 Drzewiarz Jasienica
AKS Mikołów 0 - 1 Jedność 32 Przyszowice
Czarni-Góral Żywiec 4 - 5 Iskra Pszczyna
Podlesianka Katowice 2 - 5 GKS II Katowice
GKS 1962 Jastrzębie 4 - 2 Spójnia Landek
Forteca Świerklany 1 - 1 Gwarek Ornontowice
KS Wisła 1 - 3 Górnik Pszów

30. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 14/15 czerwca
GTS Bojszowy 3 - 2 KS Wisła
Górnik Pszów 1 - 1 Forteca Świerklany
Gwarek Ornontowice 1 - 2 GKS 1962 Jastrzębie
Spójnia Landek 1 - 1 Podlesianka Katowice
GKS II Katowice 4 - 2 Czarni-Góral Żywiec
Iskra Pszczyna 1 - 4 AKS Mikołów
Jedność 32 Przyszowice 3 - 1 Unia Racibórz
Drzewiarz Jasienica 0 - 0 Krupiński Suszec


Inne terminarze / wyniki