Terminarz dla IV liga małopolska (zachodnia) w sezonie 2013/2014. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga małopolska (zachodnia)"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 MKS Trzebinia 30 63 19 6 5 72 29 43
2 Wiślanie Jaśkowice 30 60 18 6 6 71 45 26
3 Jutrzenka Giebułtów 30 58 17 7 6 59 30 29
4 Cracovia II 30 52 16 4 10 72 51 21
5 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 30 48 13 9 8 55 33 22
6 Iskra Klecza Dolna 30 47 13 8 9 41 36 5
7 Karpaty Siepraw 30 45 13 6 11 51 58 -7
8 Garbarz Zembrzyce 30 41 12 5 13 43 46 -3
9 Halniak Maków Podhalański 30 40 10 10 10 41 36 5
10 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 30 40 12 4 14 43 53 -10
11 Niwa Nowa Wieś 30 40 10 10 10 51 46 5
12 Świt Krzeszowice 30 35 10 5 15 38 57 -19
13 Górnik Wieliczka 30 34 8 10 12 41 48 -7
14 Sokół Przytkowice 30 32 9 5 16 36 49 -13
15 Zieleńczanka Zielonki 30 19 4 7 19 32 69 -37
16 KS Borek Kraków 30 13 3 4 23 20 80 -60
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 10/11 sierpnia
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3 - 4 Wiślanie Jaśkowice
Niwa Nowa Wieś 2 - 1 Zieleńczanka Zielonki
MKS Trzebinia 3 - 0* Garbarz Zembrzyce
Świt Krzeszowice 2 - 1 Sokół Przytkowice
Halniak Maków Podhalański 1 - 2 Iskra Klecza Dolna
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3 - 3 Górnik Wieliczka
Karpaty Siepraw 1 - 3 Jutrzenka Giebułtów
Cracovia II 6 - 1 KS Borek Kraków

2. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 14 sierpnia
Zieleńczanka Zielonki 2 - 1 Sokół Przytkowice
Górnik Wieliczka 0 - 0 Świt Krzeszowice
Jutrzenka Giebułtów 2 - 0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Garbarz Zembrzyce 1 - 1 Karpaty Siepraw
Iskra Klecza Dolna 0 - 4 MKS Trzebinia
Cracovia II 2 - 2 Halniak Maków Podhalański
Wiślanie Jaśkowice 1 - 0 KS Borek Kraków
Niwa Nowa Wieś 1 - 2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska

3. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 17/18 sierpnia
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1 - 1 Zieleńczanka Zielonki
KS Borek Kraków 1 - 2 Niwa Nowa Wieś
Halniak Maków Podhalański 1 - 2 Wiślanie Jaśkowice
MKS Trzebinia 4 - 2 Cracovia II
Karpaty Siepraw 0 - 1 Iskra Klecza Dolna
Świt Krzeszowice 0 - 2 Jutrzenka Giebułtów
Sokół Przytkowice 0 - 0 Górnik Wieliczka
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0 - 1 Garbarz Zembrzyce

4. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 24/25 sierpnia
Niwa Nowa Wieś 2 - 2 Halniak Maków Podhalański
Zieleńczanka Zielonki 2 - 2 Górnik Wieliczka
Jutrzenka Giebułtów 3 - 2 Sokół Przytkowice
Garbarz Zembrzyce 2 - 1 Świt Krzeszowice
Iskra Klecza Dolna 4 - 0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Wiślanie Jaśkowice 2 - 1 MKS Trzebinia
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2 - 3 KS Borek Kraków
Cracovia II 5 - 2 Karpaty Siepraw

5. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 31 sierpnia/1 września
KS Borek Kraków 0 - 0 Zieleńczanka Zielonki
Halniak Maków Podhalański 0 - 0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
MKS Trzebinia 2 - 2 Niwa Nowa Wieś
Karpaty Siepraw 2 - 1 Wiślanie Jaśkowice
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0 - 2 Cracovia II
Świt Krzeszowice 1 - 0 Iskra Klecza Dolna
Górnik Wieliczka 0 - 2 Jutrzenka Giebułtów
Sokół Przytkowice 1 - 0 Garbarz Zembrzyce

6. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 7/8 września
Iskra Klecza Dolna 0 - 2 Sokół Przytkowice
Zieleńczanka Zielonki 3 - 5 Jutrzenka Giebułtów
Garbarz Zembrzyce 0 - 1 Górnik Wieliczka
Wiślanie Jaśkowice 3 - 0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Niwa Nowa Wieś 1 - 1 Karpaty Siepraw
KS Borek Kraków 2 - 1 Halniak Maków Podhalański
Cracovia II 1 - 3 Świt Krzeszowice
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2 - 3 MKS Trzebinia

7. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 14/15 września
Świt Krzeszowice 1 - 1 Wiślanie Jaśkowice
Karpaty Siepraw 0 - 2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Halniak Maków Podhalański 1 - 0 Zieleńczanka Zielonki
MKS Trzebinia 3 - 1 KS Borek Kraków
Górnik Wieliczka 1 - 3 Iskra Klecza Dolna
Jutrzenka Giebułtów 3 - 1 Garbarz Zembrzyce
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2 - 0 Niwa Nowa Wieś
Sokół Przytkowice 2 - 3 Cracovia II

8. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 21/22 września
Iskra Klecza Dolna 0 - 0 Jutrzenka Giebułtów
Zieleńczanka Zielonki 2 - 2 Garbarz Zembrzyce
Wiślanie Jaśkowice 2 - 0 Sokół Przytkowice
Niwa Nowa Wieś 0 - 0 Świt Krzeszowice
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1 - 2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
KS Borek Kraków 0 - 1 Karpaty Siepraw
Halniak Maków Podhalański 2 - 0 MKS Trzebinia
Cracovia II 0 - 0 Górnik Wieliczka

9. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 28/29 września
Jutrzenka Giebułtów 1 - 3 Cracovia II
MKS Trzebinia 6 - 0 Zieleńczanka Zielonki
Karpaty Siepraw 0 - 0 Halniak Maków Podhalański
Świt Krzeszowice 2 - 1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Sokół Przytkowice 1 - 0 Niwa Nowa Wieś
Górnik Wieliczka 2 - 2 Wiślanie Jaśkowice
Garbarz Zembrzyce 0 - 3 Iskra Klecza Dolna
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1 - 1 KS Borek Kraków

10. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 5/6 października
MKS Trzebinia 7 - 1 Karpaty Siepraw
Wiślanie Jaśkowice 2 - 3 Jutrzenka Giebułtów
Niwa Nowa Wieś 4 - 1 Górnik Wieliczka
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1 - 1 Sokół Przytkowice
KS Borek Kraków 0 - 1 Świt Krzeszowice
Halniak Maków Podhalański 0 - 0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Zieleńczanka Zielonki 2 - 2 Iskra Klecza Dolna
Cracovia II 2 - 4 Garbarz Zembrzyce

11. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 12/13 października
Karpaty Siepraw 2 - 1 Zieleńczanka Zielonki
Górnik Wieliczka 0 - 0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Jutrzenka Giebułtów 1 - 0 Niwa Nowa Wieś
Garbarz Zembrzyce 0 - 0 Wiślanie Jaśkowice
Iskra Klecza Dolna 1 - 4 Cracovia II
Świt Krzeszowice 0 - 2 Halniak Maków Podhalański
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1 - 1 MKS Trzebinia
Sokół Przytkowice 1 - 1 KS Borek Kraków

12. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 19/20 października
Zieleńczanka Zielonki 1 - 3 Cracovia II
Wiślanie Jaśkowice 1 - 1 Iskra Klecza Dolna
Niwa Nowa Wieś 4 - 1 Garbarz Zembrzyce
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2 - 4 Jutrzenka Giebułtów
KS Borek Kraków 1 - 0 Górnik Wieliczka
Halniak Maków Podhalański 6 - 1 Sokół Przytkowice
MKS Trzebinia 4 - 0 Świt Krzeszowice
Karpaty Siepraw 1 - 2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)

13. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 26/27 października
Garbarz Zembrzyce 0 - 0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Świt Krzeszowice 1 - 1 Karpaty Siepraw
Jutrzenka Giebułtów 2 - 0 KS Borek Kraków
Górnik Wieliczka 0 - 3 Halniak Maków Podhalański
Iskra Klecza Dolna 1 - 1 Niwa Nowa Wieś
Cracovia II 6 - 4 Wiślanie Jaśkowice
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1 - 0 Zieleńczanka Zielonki
Sokół Przytkowice 2 - 1 MKS Trzebinia

14. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 2/3 listopada
Zieleńczanka Zielonki 4 - 0 Wiślanie Jaśkowice
Niwa Nowa Wieś 2 - 0 Cracovia II
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 4 - 0 Iskra Klecza Dolna
KS Borek Kraków 0 - 2 Garbarz Zembrzyce
Halniak Maków Podhalański 1 - 1 Jutrzenka Giebułtów
MKS Trzebinia 1 - 1 Górnik Wieliczka
Karpaty Siepraw 2 - 1 Sokół Przytkowice
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3 - 0 Świt Krzeszowice

15. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 9/10 listopada
Jutrzenka Giebułtów 1 - 2 MKS Trzebinia
Świt Krzeszowice 0 - 1 Zieleńczanka Zielonki
Górnik Wieliczka 0 - 0 Karpaty Siepraw
Garbarz Zembrzyce 2 - 1 Halniak Maków Podhalański
Iskra Klecza Dolna 3 - 1 KS Borek Kraków
Wiślanie Jaśkowice 3 - 1 Niwa Nowa Wieś
Sokół Przytkowice 3 - 5 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Cracovia II 2 - 2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska

16. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 15/16 marca
KS Borek Kraków 0 - 4 Cracovia II
Zieleńczanka Zielonki 1 - 2 Niwa Nowa Wieś
Wiślanie Jaśkowice 0 - 2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Iskra Klecza Dolna 4 - 1 Halniak Maków Podhalański
Garbarz Zembrzyce 0 - 1 MKS Trzebinia
Górnik Wieliczka 2 - 0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Jutrzenka Giebułtów 2 - 0 Karpaty Siepraw
Sokół Przytkowice 2 - 1 Świt Krzeszowice

17. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 22/23 marca
Świt Krzeszowice 2 - 3 Górnik Wieliczka
Karpaty Siepraw 4 - 1 Garbarz Zembrzyce
MKS Trzebinia 1 - 1 Iskra Klecza Dolna
Halniak Maków Podhalański 1 - 0 Cracovia II
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0 - 0 Niwa Nowa Wieś
KS Borek Kraków 0 - 2 Wiślanie Jaśkowice
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3 - 2 Jutrzenka Giebułtów
Sokół Przytkowice 2 - 0 Zieleńczanka Zielonki

18. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 29/30 marca
Jutrzenka Giebułtów 1 - 0 Świt Krzeszowice
Zieleńczanka Zielonki 0 - 2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Wiślanie Jaśkowice 3 - 2 Halniak Maków Podhalański
Iskra Klecza Dolna 3 - 1 Karpaty Siepraw
Garbarz Zembrzyce 4 - 1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Górnik Wieliczka 0 - 3 Sokół Przytkowice
Niwa Nowa Wieś 6 - 1 KS Borek Kraków
Cracovia II 3 - 1 MKS Trzebinia

19. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 5/6 kwietnia
MKS Trzebinia 2 - 1 Wiślanie Jaśkowice
Górnik Wieliczka 3 - 0 Zieleńczanka Zielonki
Świt Krzeszowice 4 - 1 Garbarz Zembrzyce
Karpaty Siepraw 1 - 5 Cracovia II
Halniak Maków Podhalański 0 - 0 Niwa Nowa Wieś
KS Borek Kraków 0 - 4 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2 - 0 Iskra Klecza Dolna
Sokół Przytkowice 0 - 0 Jutrzenka Giebułtów

20. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 12/13 kwietnia
Niwa Nowa Wieś 1 - 4 MKS Trzebinia
Wiślanie Jaśkowice 3 - 2 Karpaty Siepraw
Garbarz Zembrzyce 2 - 1 Sokół Przytkowice
Zieleńczanka Zielonki 1 - 1 KS Borek Kraków
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1 - 1 Halniak Maków Podhalański
Iskra Klecza Dolna 0 - 2 Świt Krzeszowice
Jutrzenka Giebułtów 3 - 0 Górnik Wieliczka
Cracovia II 3 - 0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)

21. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 19 kwietnia
Górnik Wieliczka 5 - 1 Garbarz Zembrzyce
MKS Trzebinia 0 - 1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Sokół Przytkowice 0 - 1 Iskra Klecza Dolna
Świt Krzeszowice 0 - 1 Cracovia II
Jutrzenka Giebułtów 2 - 2 Zieleńczanka Zielonki
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2 - 4 Wiślanie Jaśkowice
Halniak Maków Podhalański 2 - 1 KS Borek Kraków
Karpaty Siepraw 7 - 6 Niwa Nowa Wieś

22. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 26/27 kwietnia
Cracovia II 4 - 0 Sokół Przytkowice
Niwa Nowa Wieś 2 - 4 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2 - 0 Karpaty Siepraw
Wiślanie Jaśkowice 8 - 2 Świt Krzeszowice
Garbarz Zembrzyce 0 - 2 Jutrzenka Giebułtów
KS Borek Kraków 1 - 2 MKS Trzebinia
Iskra Klecza Dolna 1 - 0 Górnik Wieliczka
Zieleńczanka Zielonki 2 - 1 Halniak Maków Podhalański

23. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 30 kwietnia
Garbarz Zembrzyce 3 - 1 Zieleńczanka Zielonki
Górnik Wieliczka 3 - 1 Cracovia II
Świt Krzeszowice 1 - 1 Niwa Nowa Wieś
Jutrzenka Giebułtów 0 - 0 Iskra Klecza Dolna
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0 - 3 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Karpaty Siepraw 3 - 1 KS Borek Kraków
MKS Trzebinia 1 - 1 Halniak Maków Podhalański
Sokół Przytkowice 2 - 2 Wiślanie Jaśkowice

24. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 3/4 maja
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 6 - 1 Świt Krzeszowice
Niwa Nowa Wieś 3 - 0 Sokół Przytkowice
Halniak Maków Podhalański 1 - 2 Karpaty Siepraw
Wiślanie Jaśkowice 3 - 1 Górnik Wieliczka
KS Borek Kraków 0 - 2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Iskra Klecza Dolna 3 - 0 Garbarz Zembrzyce
Cracovia II 2 - 1 Jutrzenka Giebułtów
Zieleńczanka Zielonki 1 - 5 MKS Trzebinia

25. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 10/11 maja
Garbarz Zembrzyce 2 - 0 Cracovia II
Górnik Wieliczka 0 - 0 Niwa Nowa Wieś
Iskra Klecza Dolna 1 - 0 Zieleńczanka Zielonki
Jutrzenka Giebułtów 2 - 3 Wiślanie Jaśkowice
Świt Krzeszowice 5 - 2 KS Borek Kraków
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1 - 2 Halniak Maków Podhalański
Sokół Przytkowice 0 - 1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Karpaty Siepraw 0 - 0 MKS Trzebinia

26. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 17/18 maja
Niwa Nowa Wieś 1 - 1 Jutrzenka Giebułtów
Halniak Maków Podhalański 1 - 0 Świt Krzeszowice
KS Borek Kraków 0 - 4 Sokół Przytkowice
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3 - 4 Górnik Wieliczka
Cracovia II 2 - 2 Iskra Klecza Dolna
Zieleńczanka Zielonki 1 - 4 Karpaty Siepraw
Wiślanie Jaśkowice 0 - 0 Garbarz Zembrzyce
MKS Trzebinia 2 - 1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)

27. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 24/25 maja
Cracovia II 4 - 0 Zieleńczanka Zielonki
Garbarz Zembrzyce 4 - 0 Niwa Nowa Wieś
Górnik Wieliczka 5 - 1 KS Borek Kraków
Iskra Klecza Dolna 0 - 2 Wiślanie Jaśkowice
Jutrzenka Giebułtów 3 - 0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Świt Krzeszowice 1 - 7 MKS Trzebinia
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1 - 2 Karpaty Siepraw
Sokół Przytkowice 2 - 1 Halniak Maków Podhalański

28. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 31 maja/1 czerwca
Niwa Nowa Wieś 3 - 1 Iskra Klecza Dolna
Karpaty Siepraw 3 - 2 Świt Krzeszowice
Halniak Maków Podhalański 3 - 1 Górnik Wieliczka
KS Borek Kraków 0 - 6 Jutrzenka Giebułtów
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2 - 1 Garbarz Zembrzyce
Wiślanie Jaśkowice 3 - 2 Cracovia II
Zieleńczanka Zielonki 2 - 3 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
MKS Trzebinia 2 - 0 Sokół Przytkowice

29. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 7/8 czerwca
Wiślanie Jaśkowice 6 - 0 Zieleńczanka Zielonki
Cracovia II 0 - 3 Niwa Nowa Wieś
Iskra Klecza Dolna 0 - 0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Garbarz Zembrzyce 5 - 0 KS Borek Kraków
Jutrzenka Giebułtów 1 - 1 Halniak Maków Podhalański
Górnik Wieliczka 0 - 1 MKS Trzebinia
Sokół Przytkowice 1 - 2 Karpaty Siepraw
Świt Krzeszowice 3 - 1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)

30. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 14 czerwca
Niwa Nowa Wieś 1 - 3 Wiślanie Jaśkowice
Zieleńczanka Zielonki 1 - 2 Świt Krzeszowice
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2 - 0 Sokół Przytkowice
Karpaty Siepraw 5 - 3 Górnik Wieliczka
MKS Trzebinia 1 - 0 Jutrzenka Giebułtów
Halniak Maków Podhalański 0 - 3 Garbarz Zembrzyce
KS Borek Kraków 0 - 3 Iskra Klecza Dolna
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 5 - 0 Cracovia II


Inne terminarze / wyniki