Statystyki IV liga małopolska (zachodnia), sezon2017/2018

http://polskieligi.net/1040/pl/wydarzenia/1040,mistrzostwa-polski-firm-w-ostrodzie-pod-naszym-patronatem!.html
http://polskieligi.net/1114/pl/wydarzenia/1114,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
STATYSTYKI Sezon:

MECZE LIVE
TERMINARZ/WYNIKI

Statystyki dla "IV liga małopolska (zachodnia)"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Hutnik Kraków 30 81 27 0 3 126 26 100
2 Dalin Myślenice 30 65 20 5 5 84 28 56
3 Unia Oświęcim 30 61 18 7 5 65 32 33
4 Wiślanka Grabie 30 57 17 6 7 67 42 25
5 Górnik Wieliczka 30 56 18 2 10 72 46 26
6 Pcimianka Pcim 30 50 15 5 10 64 42 22
7 Orzeł Ryczów 30 49 14 7 9 60 41 19
8 Jutrzenka Giebułtów 30 48 14 6 10 65 41 24
9 Beskid Andrychów 30 37 10 7 13 50 62 -12
10 Clepardia Kraków 30 35 9 8 13 47 54 -7
11 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 30 33 9 6 15 51 71 -20
12 KS Olkusz 30 33 9 6 15 45 63 -18
13 TS Węgrzce 30 31 9 4 17 56 71 -15
14 Iskra Klecza Dolna 30 23 6 5 19 34 68 -34
15 Sosnowianka Stanisław Dolny 30 4 1 1 28 18 173 -155
16 Michałowianka Michałowice 30 18 5 3 22 29 73 -44
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga małopolska (zachodnia)" - mecze rozegrane u siebie
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Hutnik Kraków 15 42 14 0 1 68 16 52
2 Wiślanka Grabie 15 35 11 2 2 42 18 24
3 Górnik Wieliczka 15 33 11 0 4 40 20 20
4 Dalin Myślenice 15 31 9 4 2 37 11 26
5 Jutrzenka Giebułtów 15 30 9 3 3 39 17 22
6 Unia Oświęcim 15 28 8 4 3 28 17 11
7 Pcimianka Pcim 15 24 7 3 5 29 21 8
8 Orzeł Ryczów 15 20 6 2 7 29 22 7
9 KS Olkusz 15 20 6 2 7 25 34 -9
10 Clepardia Kraków 15 18 4 6 5 25 23 2
11 Beskid Andrychów 15 17 5 2 8 24 36 -12
12 TS Węgrzce 15 16 5 1 9 24 34 -10
13 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 15 12 3 3 9 23 36 -13
14 Michałowianka Michałowice 15 11 3 2 10 17 33 -16
15 Iskra Klecza Dolna 15 7 1 4 10 15 37 -22
16 Sosnowianka Stanisław Dolny 15 4 1 1 13 15 78 -63
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga małopolska (zachodnia)" - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Hutnik Kraków 15 39 13 0 2 58 10 48
2 Dalin Myślenice 15 34 11 1 3 47 17 30
3 Unia Oświęcim 15 33 10 3 2 37 15 22
4 Orzeł Ryczów 15 29 8 5 2 31 19 12
5 Pcimianka Pcim 15 26 8 2 5 35 21 14
6 Górnik Wieliczka 15 23 7 2 6 32 26 6
7 Wiślanka Grabie 15 22 6 4 5 25 24 1
8 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 15 21 6 3 6 28 35 -7
9 Beskid Andrychów 15 20 5 5 5 26 26 0
10 Jutrzenka Giebułtów 15 18 5 3 7 26 24 2
11 Clepardia Kraków 15 17 5 2 8 22 31 -9
12 Iskra Klecza Dolna 15 16 5 1 9 19 31 -12
13 TS Węgrzce 15 15 4 3 8 32 37 -5
14 KS Olkusz 15 13 3 4 8 20 29 -9
15 Michałowianka Michałowice 15 7 2 1 12 12 40 -28
16 Sosnowianka Stanisław Dolny 15 0 0 0 15 3 95 -92
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga małopolska (zachodnia)" - ostatnie 5 spotkań
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Dalin Myślenice 5 13 4 1 0 26 6 20
2 Hutnik Kraków 5 12 4 0 1 24 3 21
3 Unia Oświęcim 5 11 3 2 0 9 2 7
4 Pcimianka Pcim 5 10 3 1 1 10 6 4
5 Wiślanka Grabie 5 9 2 3 0 10 3 7
6 Iskra Klecza Dolna 5 9 3 0 2 10 7 3
7 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 5 8 2 2 1 11 8 3
8 Jutrzenka Giebułtów 5 7 2 1 2 7 8 -1
9 Orzeł Ryczów 5 7 2 1 2 8 7 1
10 Beskid Andrychów 5 7 2 1 2 9 11 -2
11 KS Olkusz 5 5 1 2 2 2 5 -3
12 TS Węgrzce 5 4 1 1 3 9 18 -9
13 Górnik Wieliczka 5 3 1 0 4 11 14 -3
14 Clepardia Kraków 5 3 0 3 2 6 9 -3
15 Michałowianka Michałowice 5 0 0 0 5 0 15 -15
16 Sosnowianka Stanisław Dolny 5 0 0 0 5 2 37 -35
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

Czas bramek
Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Beskid Andrychów 59 117 412 911 914 810
Clepardia Kraków 54 510 610 87 912 1111
Dalin Myślenice 43 104 156 194 144 181
Górnik Wieliczka 62 95 145 98 138 1115
Hutnik Kraków 182 173 226 205 216 254
Iskra Klecza Dolna 15 69 511 513 611 720
Jutrzenka Giebułtów 85 89 154 74 117 129
KS Olkusz 68 46 108 513 810 914
Michałowianka Michałowice 22 46 55 52 86 66
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 38 612 314 139 88 1119
Orzeł Ryczów 65 106 63 108 107 1413
Pcimianka Pcim 91 98 87 87 88 166
Sosnowianka Stanisław Dolny 020 320 227 228 439 334
TS Węgrzce 36 68 79 1017 1111 1620
Unia Oświęcim 56 65 96 85 113 186
Wiślanka Grabie 83 106 108 96 118 129
    - bramki zdobyte,     - bramki stracone

"IV liga małopolska (zachodnia)" - średnia ilość bramek
Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Sosnowianka Stanisław Dolny 30 6.37 0.6 5.77 86.67 % 13.33 %
2 Hutnik Kraków 30 5.07 4.2 0.87 93.33 % 6.67 %
3 TS Węgrzce 30 4.23 1.87 2.37 80 % 20 %
4 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 30 4.07 1.7 2.37 90 % 10 %
5 Górnik Wieliczka 30 3.93 2.4 1.53 86.67 % 13.33 %
6 Dalin Myślenice 30 3.73 2.8 0.93 63.33 % 36.67 %
7 Beskid Andrychów 30 3.73 1.67 2.07 80 % 20 %
8 Wiślanka Grabie 30 3.63 2.23 1.4 70 % 30 %
9 KS Olkusz 30 3.6 1.5 2.1 63.33 % 36.67 %
10 Pcimianka Pcim 30 3.53 2.13 1.4 66.67 % 33.33 %
11 Jutrzenka Giebułtów 30 3.53 2.17 1.37 66.67 % 33.33 %
12 Iskra Klecza Dolna 30 3.4 1.13 2.27 76.67 % 23.33 %
13 Michałowianka Michałowice 30 3.4 0.97 2.43 83.33 % 16.67 %
14 Orzeł Ryczów 30 3.37 2 1.37 76.67 % 23.33 %
15 Clepardia Kraków 30 3.37 1.57 1.8 66.67 % 33.33 %
16 Unia Oświęcim 30 3.23 2.17 1.07 56.67 % 43.33 %
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych , Śr. Bs - średnia bramek straconych , >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

STRZELCY
Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Krzysztof Świątek Hutnik Kraków 26
2 Klemens Drobniak Orzeł Ryczów 20
3 Kamil Sobala Hutnik Kraków 18
4 Przemysław Dudzic Unia Oświęcim 17
5 Krzysztof Kozieł Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 17
6 Kacper Sołtys Pcimianka Pcim 15
7 Dawid Witko TS Węgrzce 14
8 Jakub Górecki Dalin Myślenice 13
9 Dawid Kałat Dalin Myślenice 13
10 Bartosz Praciak Unia Oświęcim 13
zobacz wszystkich

Bramki samobójcze
Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Jakub Niedźwiedź Jutrzenka Giebułtów 1
2 Michał Mistarz Dalin Myślenice 1
3 Michał Iliński Jutrzenka Giebułtów 1
4 Jakub Sieniawski Clepardia Kraków 1
5 Henryk Ciastoń Jutrzenka Giebułtów 1
6 Mariusz Bienias Hutnik Kraków 1
7 Przemysław Sanderski Dalin Myślenice 1
8 Krzysztof Skrzypiec Unia Oświęcim 1
9 Tomasz Wolak Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1
10 Papa Niang Michałowianka Michałowice 1
11 Tomasz Pakosz Iskra Klecza Dolna 1
12 Artur Terbalyan KS Olkusz 1
13 Maciej Kasprzyk KS Olkusz 1


Inne statystyki