Statystyki IV liga małopolska (zachodnia), sezon2017/2018

http://clicks.fortunaaffiliates.com/afs/come.php?id=2289&cid=2988&ctgid=3&atype=1
STATYSTYKI Sezon:

MECZE LIVE
TERMINARZ/WYNIKI

Statystyki dla "IV liga małopolska (zachodnia)"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Hutnik Kraków 15 39 13 0 2 67 16 51
2 Wiślanka Grabie 15 39 13 0 2 44 17 27
3 Górnik Wieliczka 15 36 12 0 3 44 20 24
4 Unia Oświęcim 15 34 11 1 3 41 20 21
5 Dalin Myślenice 15 31 10 1 4 39 14 25
6 Pcimianka Pcim 15 27 9 0 6 35 26 9
7 Orzeł Ryczów 15 24 7 3 5 34 25 9
8 Jutrzenka Giebułtów 15 23 7 2 6 26 20 6
9 Michałowianka Michałowice 15 18 5 3 7 29 28 1
10 Beskid Andrychów 15 17 5 2 8 25 39 -14
11 KS Olkusz 15 16 5 1 9 28 43 -15
12 Clepardia Kraków 15 14 4 2 9 26 32 -6
13 Iskra Klecza Dolna 15 11 3 2 10 19 37 -18
14 TS Węgrzce 15 10 3 1 11 29 41 -12
15 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 15 10 3 1 11 17 48 -31
16 Sosnowianka Stanisław Dolny 15 1 0 1 14 12 89 -77
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga małopolska (zachodnia)" - mecze rozegrane u siebie
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Górnik Wieliczka 8 21 7 0 1 24 9 15
2 Wiślanka Grabie 8 21 7 0 1 24 9 15
3 Hutnik Kraków 7 18 6 0 1 38 9 29
4 Dalin Myślenice 7 15 5 0 2 21 5 16
5 Orzeł Ryczów 9 13 4 1 4 21 15 6
6 Jutrzenka Giebułtów 8 13 4 1 3 14 11 3
7 Unia Oświęcim 7 12 4 0 3 14 13 1
8 Michałowianka Michałowice 8 11 3 2 3 17 12 5
9 Pcimianka Pcim 6 9 3 0 3 9 12 -3
10 Clepardia Kraków 8 8 2 2 4 16 16 0
11 Beskid Andrychów 9 7 2 1 6 13 27 -14
12 TS Węgrzce 8 6 2 0 6 12 21 -9
13 KS Olkusz 7 6 2 0 5 11 25 -14
14 Iskra Klecza Dolna 6 5 1 2 3 11 14 -3
15 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 7 3 1 0 6 8 24 -16
16 Sosnowianka Stanisław Dolny 7 1 0 1 6 9 31 -22
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga małopolska (zachodnia)" - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Oświęcim 8 22 7 1 0 27 7 20
2 Hutnik Kraków 8 21 7 0 1 29 7 22
3 Pcimianka Pcim 9 18 6 0 3 26 14 12
4 Wiślanka Grabie 7 18 6 0 1 20 8 12
5 Dalin Myślenice 8 16 5 1 2 18 9 9
6 Górnik Wieliczka 7 15 5 0 2 20 11 9
7 Orzeł Ryczów 6 11 3 2 1 13 10 3
8 Jutrzenka Giebułtów 7 10 3 1 3 12 9 3
9 Beskid Andrychów 6 10 3 1 2 12 12 0
10 KS Olkusz 8 10 3 1 4 17 18 -1
11 Michałowianka Michałowice 7 7 2 1 4 12 16 -4
12 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 8 7 2 1 5 9 24 -15
13 Clepardia Kraków 7 6 2 0 5 10 16 -6
14 Iskra Klecza Dolna 9 6 2 0 7 8 23 -15
15 TS Węgrzce 7 4 1 1 5 17 20 -3
16 Sosnowianka Stanisław Dolny 8 0 0 0 8 3 58 -55
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga małopolska (zachodnia)" - ostatnie 5 spotkań
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wiślanka Grabie 5 15 5 0 0 21 2 19
2 Górnik Wieliczka 5 15 5 0 0 18 5 13
3 Unia Oświęcim 5 15 5 0 0 16 3 13
4 Orzeł Ryczów 5 13 4 1 0 13 4 9
5 Hutnik Kraków 5 12 4 0 1 28 3 25
6 Dalin Myślenice 5 9 3 0 2 14 8 6
7 Beskid Andrychów 5 7 2 1 2 7 11 -4
8 Clepardia Kraków 5 7 2 1 2 7 10 -3
9 KS Olkusz 5 6 2 0 3 15 15 0
10 Iskra Klecza Dolna 5 4 1 1 3 7 13 -6
11 TS Węgrzce 5 3 1 0 4 13 15 -2
12 Michałowianka Michałowice 5 3 0 3 2 4 10 -6
13 Pcimianka Pcim 5 3 1 0 4 7 15 -8
14 Jutrzenka Giebułtów 5 1 0 1 4 1 10 -9
15 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 5 0 0 0 5 4 23 -19
16 Sosnowianka Stanisław Dolny 5 0 0 0 5 1 39 -38
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

Czas bramek
Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Beskid Andrychów 56 54 210 45 48 47
Clepardia Kraków 32 36 36 33 59 96
Dalin Myślenice 22 21 73 121 52 81
Górnik Wieliczka 42 51 103 44 83 64
Hutnik Kraków 132 113 101 114 112 114
Iskra Klecza Dolna 13 55 45 28 24 413
Jutrzenka Giebułtów 33 43 62 63 53 44
KS Olkusz 36 34 66 49 79 68
Michałowianka Michałowice 22 46 55 52 86 66
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 15 09 110 74 16 412
Orzeł Ryczów 45 74 31 54 54 107
Pcimianka Pcim 50 55 45 45 31 115
Sosnowianka Stanisław Dolny 011 212 211 217 318 215
TS Węgrzce 23 32 45 511 79 811
Unia Oświęcim 44 54 54 52 72 103
Wiślanka Grabie 51 83 83 41 83 74
    - bramki zdobyte,     - bramki stracone

"IV liga małopolska (zachodnia)" - średnia ilość bramek
Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Sosnowianka Stanisław Dolny 15 6.73 0.8 5.93 100 % 0 %
2 Hutnik Kraków 15 5.53 4.47 1.07 86.67 % 13.33 %
3 KS Olkusz 15 4.73 1.87 2.87 80 % 20 %
4 TS Węgrzce 15 4.67 1.93 2.73 93.33 % 6.67 %
5 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 15 4.33 1.13 3.2 93.33 % 6.67 %
6 Górnik Wieliczka 15 4.27 2.93 1.33 93.33 % 6.67 %
7 Beskid Andrychów 15 4.27 1.67 2.6 93.33 % 6.67 %
8 Wiślanka Grabie 15 4.07 2.93 1.13 86.67 % 13.33 %
9 Unia Oświęcim 15 4.07 2.73 1.33 86.67 % 13.33 %
10 Pcimianka Pcim 15 4.07 2.33 1.73 80 % 20 %
11 Orzeł Ryczów 15 3.93 2.27 1.67 86.67 % 13.33 %
12 Clepardia Kraków 15 3.87 1.73 2.13 80 % 20 %
13 Michałowianka Michałowice 15 3.8 1.93 1.87 66.67 % 33.33 %
14 Iskra Klecza Dolna 15 3.73 1.27 2.47 86.67 % 13.33 %
15 Dalin Myślenice 15 3.53 2.6 0.93 60 % 40 %
16 Jutrzenka Giebułtów 15 3.07 1.73 1.33 60 % 40 %
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych , Śr. Bs - średnia bramek straconych , >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

STRZELCY
Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Krzysztof Świątek Hutnik Kraków 19
2 Klemens Drobniak Orzeł Ryczów 15
3 Kacper Sołtys Pcimianka Pcim 15
4 Kamil Sobala Hutnik Kraków 12
5 Konrad Spurna KS Olkusz 12
6 Przemysław Dudzic Unia Oświęcim 10
7 Łukasz Nowak Wiślanka Grabie 9
8 Bartosz Praciak Unia Oświęcim 9
9 Paweł Wojdała Jutrzenka Giebułtów 9
10 Jakub Górecki Dalin Myślenice 8
zobacz wszystkich

Bramki samobójcze
Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Jakub Niedźwiedź Jutrzenka Giebułtów 1
2 Michał Iliński Jutrzenka Giebułtów 1
3 Krzysztof Skrzypiec Unia Oświęcim 1
4 Papa Niang Michałowianka Michałowice 1
5 Artur Terbalyan KS Olkusz 1
6 Maciej Kasprzyk KS Olkusz 1


Inne statystyki