Stal Stalowa Wola sezonu 2020/21 w 3 lidze gr. IV nie będzie miło wspominać. Zespół z Podkarpacia chciał jak najszybciej wrócić na szczebel centralny, ale lepsza okazała się Wisła Puławy. W poniedziałek, została zwołana specjalna konferencja.


Roland Thomas został ogłoszony w poniedziałek nowym trenerem Stali Stalowa Wola, którą obejmie po sezonie 2020/21. Nowy opiekun popularnej "Stalówki" ma 25 lat i legitymuje się licencją UEFA A, a ostatnio był asystentem Wojciecha Stawowego w ŁKS-ie Łódź. W przeszłości pracował natomiast w Escoli Varsovia czy Olimpii Warszawa. To jednak nie koniec zmian. Nowym dyrektorem sportowym "zielono-czarnych" został Marek Citko.

Nie jest znany jeszcze natomiast sztab szkoleniowy Stali, jednak ten zostanie podany do wiadomości niebawem. Jak poinformował na konferencji Marek Citko, jest opcja, że asystent trenera będzie również pracował z drużyną rezerw. Przed włodarzami klubu ze Stalowej Woli gorący okres, których czeka sporo rozmów z obecnymi zawodnikami, jak i kandydatami do gry przy Hutniczej 10A.

"Stalówka" powoli wyznacza sobie cele na najbliższą przyszłość. Lucjusz Nadereżny stwierdził, że takim jest wyrwanie się z trzeciej ligi. Prócz prezydenta Stalowej Woli, na konferencji pojawił się także Stanisław Sobieraj


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.