Polski legalny bukmacher Fortuna ma dla Was 20 PLN na dobry początek. Wystarczy się zarejestrować i potwierdzić konto.
Jeżeli nie macie jeszcze konta w Fortunie  - warto je założyć. Na dobry początek dostaniecie kasę bez depozytu, więc jak tylko się zarejestrujecie możecie grać za darmo. Do dyspozycji będziecie mieli 20 PLN - na dobry początek.
 
Fortuna ma też dużo więcej ciekawych bonusów i już na start dostajesz dwukrotnie więcej na grę - nawet do 1000 zł.

Fortuna - promocje na start:

20 zł - bez depozytu
By otrzymać 20 zł za FREE na grę w Fortunie wystarczy założyć darmowe konto. Możecie to zrobić tutaj: założ darmowe konto w Fortunie. Po ukończeniu procesu rejestracji otrzymasz darmowe 20 PLN.
100 zł - pierwszy zakład bez ryzyka
Jeżeli zdecydujecie się na wpłatę własnych pieniędzy do Fortuny już na samym początku otrzymacie dodatkowy bonus. Wasz pierwszy zakład, do kwoty 100 PLN, będzie zakładem bez ryzyka. W przypadku przegranej - otrzymacie zwrot pieniędzy na Wasze konto gracza. Nic więc nie ryzykujecie!
1000 zł - bonus 100% od pierwszej wpłaty
Jeżeli zdecydujecie się na wpłatę pierwszych pieniędzy do Fortuny w ciągu 10 dni od rejestracji otrzymacie dodatkowe pieniądze - będzie to podwojenie kwoty depozytu - aż do 1000 zł.
 
By otrzymać ten bonus musisz jednak w ciągu 2 miesięcy (60 dni) zagrać za czterokrotność wpłaty (do obrotu zaliczane są zakłady z min 3 spotkaniami o łącznym kursie 1.90 lub wyższym).
 
Przykład? Wpłacacie 200 zł. Obstawiacie 8 zakładów po 100 zł każdy (zakładamy, że przynajmniej część wejdzie). Po dokonaniu tego obrotu dostajecie dodatkowe 200 zł na konto gracza.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.