Udany występ mają za sobą piłkarze Ślęzy Wrocław, którzy bez problemowo poradzili sobie z Cariną Gubin przed własną publicznością ogrywając beniaminka aż 6:0. Są to pierwsze punkty dla ekipy z Wrocławia w tym sezonie.

Do tego spotkania to goście przystępowali z większą ilością punktów - remis w poprzedniej kolejce z MKS-em Kluczbork dał im pierwsze punkty. Ślęza natomiast, mimo wywalczonego trudem remisu w Goczałkowicach na swoim koncie miała zerowy dorobek punktowy za sprawą walkoweru.

Wynik spotkania otworzył w 7.minucie kapitan Ślęzy Robert Pisarczuk, który wykorzystał błąd jednego z defensorów gości i wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Drugie trafienie padło łupem Huberta Muszyńskiego, który strzałem głową podwyższył wynik rywalizacji. Taki wynik utrzymał się do przerwy, ale patrząc na nastawienie gospodarzy, można było być pewnym, że na tym się nie skończy.

Tak też się stało po zmianie stron, w 64. minucie podanie Piotra Stępnia do Adama Samca, który pięknym uderzeniem zdobył swoją pierwszą bramkę w tym spotkaniu. Ślęza poszła za ciosem i nie dała wytchnienia rywalom, dzięki czemu pięć minut później było już 4:0 a autorem gola był Adrian Niewiadomski. Wysoka wygrana miejscowych była już niemal przesądzona, teraz należało określić tylko rozmiar tej wygranej. Tuż przed końcem kropkę na i postawili Vinicius Matheus oraz Piotr Stępień - ustalając wynik spotkania na 6:0.

7' 1:0 Pisarczuk
16' 2:0 Muszyński
64' 3:0 Samiec
69' 4:0 Niewiadomski
88' 5:0 Matheus
90' 6:0 Stępień

Ślęza Wrocław: Wąsowski - Afonso, Niewiadomski, Samiec, Muszyński, Bohdanowicz, Tomaszewski, Stempin, Pisarczuk, Fediuk, Stępień
Carina Gubin: Kubasiewicz - Walczak, Pietrzczyk, Woźniak, Staszkowian, Diduszko, Antochów, Grzysławski, Maraszkiewicz, Boksiński, Matuszewski