Gol Krzysztofa Piątka [WIDEO]

Nasz El Pistolerro się nie zatrzymuje i wciąż strzela w Serie A. Tym razem pokonał golkipera Udinese Calcio. Zobaczcie to trafienie.

więcej →

Krzysztof Piątek z golem miesiąca w Milanie!

Niedawno klub Krzysztofa Piątka, AC Milan ogłosił plebiscyt na gola miesiąca. Zwycięzcą okazał się Polski napastnik!

więcej →

Kolejny gol Krzysztofa Piątka [WIDEO]

To już chyba staje się tradycją. Krzysztof Piątek zdobył kolejną bramkę dla ekipy z Mediolanu. Z taką formą polski napastnik za długo w drużynie Rossonerich nie zabawi!

więcej →

Drugie trafienie Krzysztofa Piątka w meczu Atalanta - Milan [WIDEO]

AC Milan w meczu 24. kolejki Serie A wygrał na wyjeździe z Atalantą Bergamo 3-1 (1-1). Dwa gole w tym spotkaniu zdobył El Pistollero Krzysztof Piątek. Polski snajper ma na...

więcej →

Bramka Krzysztofa Piątka [WIDEO]

Zobaczcie 16 bramkę Krzysztofa Piątka w Serie A. Klub z Mediolanu zrobił świetny interes sprowadzając El Pistolerro.

więcej →

Kolejny gol Krzysztofa Piątka [BRAMKA]

Zobaczcie kolejną bramkę Krzysztofa Piątka w Serie A. El Pistolerro zabawił się z obroną i pokonał golkipera Cagliari Calcio.

więcej →

Krzysztof Piątek z dubletem [WIDEO]

"El Pistolerro" z pierwszym dubletem w barwach AC Milan. Polak w znakomity sposób odwdzięczył Gunnaro Gatuso za otrzymaną szansę. Zobaczcie bramki, a w szczególności drugie trafienie.

więcej →

"El Pistolerro" z dubletem. AC Milan górą w polskim meczu

Ależ forma Krzysztofa Piątka, który ledwo co przyszedł do Mediolanu i już strzela. W dzisiejszym polskim meczu, "El Pistolerro" ustrzelił dublet.

więcej →

AC Milan - SSC Napoli w Pucharze Włoch już jutro

Krzysztof Piątek w sobotnim meczu dostał 18 minut i nie udało mu się zdobyć bramki. We wtorkowy wieczór jednak liczy na pierwsze trafienie dla Rossonerich.

więcej →

Krzysztof Piątek lepszy od Ronaldo. Kolejna bramka Polaka! [WIDEO]

Krzysztof Piątek się nie zatrzymuje. Tym razem Polak trafił w spotkaniu derbowym przeciwko Sampdorii. Polak na swoim koncie ma już 10 ligowych trafień i przewodzi klasyfikacji strzeleckiej z jedną bramką...

więcej →

Krzysztof Piątek w Genoa CFC

Krzysztof Piątek po dwóch latach spędzonych w Krakowie zmienia klub. Przenosi się do dwunastej drużyny włoskiej Serie A - Genoa CFC.

więcej →