Echa niedzielnego zwycięstwa Cracovii nad Legią Warszawa nie milkną. Na dzisiejszym posiedzeniu Komisja Ligi surowo ukarała francuskiego obrońcę. Ponadto oberwało się klubom za zachowania kibiców.


William Remy odpocznie chwile od meczów. Obrońca Legii Warszawa został zawieszony na cztery mecze. To efekt czerwonej kartki, którą zawodnik obejrzał za brutalny faul. Piłkarz kary mógł uniknąć, bowiem najpierw zobaczył drugą żółtą kartkę, jednak do gry wkroczył VAR.

Ponadto na dzisiejszym posiedzeniu Komisji Ligi oberwało się kilku klubom za zachowanie kibiców. Decyzje prezentują się następująco: 

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Legia Warszawa - Cracovia w 22. kolejce Ekstraklasy, na klub Legia nałożono karę finansową w wysokości 70 tysięcy złotych, karę zamknięcia trybuny północnej na 1 mecz w zawieszeniu na 6 miesięcy oraz karę zakazu wyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na 3 wskazane przez Komisję mecze w Ekstraklasie. 

W związku z zachowaniem kibiców gości podczas meczu Legia Warszawa - Cracovia w 22. kolejce Ekstraklasy, na klub Cracovia nałożono karę finansową w wysokości 20 tysięcy złotych oraz karę zakazu wyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na 1 mecz Ekstraklasy. 

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze w 22. kolejce Ekstraklasy, na klub Pogoń nałożono karę finansową w wysokości 20 tysięcy złotych oraz karę zakazu wyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na 1 mecz w Ekstraklasie. 

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Zagłębie Lubin - Miedź Legnica w 22. kolejce Ekstraklasy, na klub Zagłębie Lubin nałożono karę finansową w wysokości 40 tysięcy złotych oraz karę wyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na 2 wskazane przez Komisję mecze w Ekstraklasie.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.