Doświadczony szkoleniowiec wraca odbudować swoją markę. 47-latek urodzony w Skierniewicach po niepowodzeniach na szczeblu centralnym, wraca pomóc w utrzymaniu na trzecioligowym poziomie.


Kamil Socha wrócił do trzecioligowego Piasta Żmigród, poinformował oficjalny serwis klubu. 47-letni szkoleniowiec wraca tam, skąd wypłynął szerokie wody, gdzie wykonał kawał świetnej roboty. Teraz przybywa pomóc, bowiem zespół z województwa dolnośląskiego ma problemy.

Trener urodzony w Skierniewicach, ostatnio pracował na szczeblu centralnym. Najpierw objął pierwszoligowe Wigry Suwałki, a następnie był szkoleniowcem grającej szczebel niżej Pogoni Siedlce. Niestety jednak 47-latek nie potrafił na długo zagrzać miejsca w obu klubach.

Nowy opiekun zespołu biało-czerwono-zielonych ponownie będzie miał szansę się wykazać, bowiem ostatni pobyt Kamila Sochy wyglądał podobnie. Władze klubu z ulicy Wrocławskiej 12 liczą na podobne zakończenie, którym będzie utrzymanie się na trzecioligowym szczeblu.


Foto: Pogoń Siedlce

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.