Transmisja na żywo z meczu 11. kolejki 3 ligi gr. IV pomiędzy Siarką Tarnobrzeg a rezerwami Cracovii jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!

Już dziś o godzinie 16 piłkarze Siarki Tarnobrzeg podejmą na u siebie ekipę rezerw Cracovii, w ramach 11. kolejki rozgrywek o mistrzostwo 3 ligi gr. IV w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna za pośrednictwem platformy TVCOM

Obie ekipy do dzisiejszego meczu przystępują w zgoła odmiennych nastrojach. Siarka w minionej kolejce pewnie wygrała u siebie z Orlętami Radzyń Podlaski, natomiast drugi garnitur Pasów rzutem na taśmę uratował punkt i zremisował na wyjeździe z Lewartem Lubartów. Zapowiada się więc bardzo ciekawe spotkanie przy Alei Niepodległości 2

Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna w systemie PPV. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 12 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

3 liga gr. IV: Siarka Tarnobrzeg - Cracovia II [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.