Remisem zakończyło się spotkanie pomiędzy Unią Tarnów a Siarką Tarnobrzeg. Gospodarze prowadzili już dwoma trafieniami, ale pozwolili gościom na zbyt wiele, efektem czego spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Do Tarnowa przyjechała liderująca Siarka Tarnobrzeg, która w tym sezonie jeszcze się nie pomyliła. Takie mecze działają zazwyczaj podwójnie motywująco, by być tą pierwszą drużyną, która urwie punkty, przed taką szansą stanęła miejscowa Unia, która doskonale czuje się na swoim obiekcie.

Na pierwsze trafienie w tym spotkaniu musieliśmy chwilę poczekać, bowiem dopiero w 36. minucie wynik spotkania dla gospodarzy otworzył Adrian Kajpust co równocześnie było jedynym trafieniem w tej części spotkania.

Po zmianie stron, przez 15 minut goście liczyli na doprowadzenie do wyrównania, bo dokładnie tyle czasu po wznowieniu gry, gospodarze podwyższyli swoje prowadzenie. W 57. minucie Viktor Putin trafił do siatki gości i lider stanął przed trudnym wyzwaniem odrobienia aż dwóch bramek w tym spotkaniu, 

W 74. minucie Siarka złapała kontakt, a pierwsze trafienie dla tej drużyny zanotował Ivan Agudo. Po tej bramce gościom pozostawało piętnaście minut do zakończenia regulaminowego czasu gry, aby urwać choćby punkt w tym starciu. Ta sztuka im się udała, bramkę na wagę jednego punktu w 90. minucie spotkania zdobył Krzysztof Zawiślak, dla którego również było to pierwsze trafienie.

Unia Tarnów - Siarka Tarnobrzeg 2:2 (1:0)

36' 1:0 Kajpust

57' 2:0 Putin

74' 2:1 Agudo

90' 2:2 Zawiślak

Unia Tarnów: Zając - Biś, Węgrzyn, Biały, Orlik, Putin, Sojda, Dubas, Kajpust, Kokoszka, Sierczyński Zając - Biś, Węgrzyn, Biały, Orlik, Putin, Sojda, Dubas, Kajpust, Kokoszka, Sierczyński

Siarka Tarnobrzeg: Pietryga - Józefiak, Stefanik, Bierzało, Sulkowski, D'Apollonio, Tyl, Rogala, Zawiślak, Janeczko, Bałdyga

Foto: Unia Tarnów

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.