Dziś gra Liga Mistrzów i z tej okazji Fortuna ma dla Was bonus 50 PLN. Promocja dotyczy wszystkich graczy, którzy jeszcze nie wpłacali pieniądzy. Nie musicie zakładać konta w Fortunie jeżeli już je macie.


50 za 50 – podwajamy pierwszy depozyt

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania?
 
W dniu 2 listopada 2021 oprócz pierwszego zakładu bez ryzyka do 600 zł i 20 zł na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W FORTUNIE. Wystarczy, że wpłacisz min. 50 zł, a otrzymasz również 50 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

Zasady promocji:

  • Kto może skorzystać z promocji?
Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów, którzy utworzyli konto w dniu 2.11.2021 oraz graczy, którzy posiadają już konto w Fortunie, ale przed 2.11.2021 nie dokonali żadnego depozytu.
 
  • Co muszę zrobić, by otrzymać bonus 50 zł?
Zrób w dniu 2.11.2021 pierwszy depozyt w Fortunie na kwotę min. 50 zł (w ramach jednej transakcji), a maksymalnie w ciągu 24 godzin po dokonaniu depozytu otrzymasz bonus w wysokości 50 zł w punktach FKP.
 
  • Jakie kanały gry obejmuje promocja?
Promocja jest dostępna przez stronę efortuna.pl i aplikację mobilną Fortuny.

  • W jaki sposób dowiem się, że otrzymałem bonus?
Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.
 
  • Jak mogę wykorzystać punkty FKP przyznane w ramach bonusu?
Punkty można przeznaczyć na zawieranie dowolnych zakładów prematch i live (nie dotyczy wirtualnych sportów oraz Bet on Games)

<< ODBIERZ BONUS 50 PLN W FORTUNIE >>

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.