Turnieje piłkarskie gromadzą dziesiątki tysięcy kibiców na stadionach i jeszcze więcej przed ekranami telewizorów. Wystarczy spojrzeć na Euro 2020, które nawet w czasie pandemii zgromadziło pełne trybuny na głównych meczach. Z kolei włoski finał przeciwko Anglii przyciągnął na stadion Wembley 67 000 ludzi.

Jeśli jesteś nowy w świecie piłki nożnej, polecamy Ci sprawdzić kanały Youtube i blogerów, którzy popularyzują sport na całym świecie. Ich filmy dadzą Ci lepszy wgląd w grę, jej zasady, popularne drużyny i graczy.

Cóż, jeśli jesteś także hazardzistą, niektórzy z blogerów będą mówić o zakładach na wydarzenia sportowe i gry hazardowe na piłkę nożną. W takie tematyczne maszyny można zagrać na stronie kasynabonusy.com. W kolekcji operatora znajduje się kilka modeli gier wykonanych w duchu piłki nożnej. Będziesz musiał zebrać kombinacje różnych graczy, wziąć udział w grze bonusowej z darmowymi obrotami i interaktywną rundą.

1. KraSawa

Listę popularnych kanałów otwiera bloger Evgeny Savin, były piłkarz klubu piłkarskiego Tyumen, grający w ataku. Krasava zakończył karierę w młodym wieku, potem przez jakiś czas pracował jako współprowadzący i komentator, a następnie stworzył swój własny kanał na YouTube, gdzie podróżuje po świecie i kręci ciekawe materiały o piłce nożnej. W swoich filmach skupia się głównie na rosyjskim futbolu, ale od czasu do czasu jeździ na duże turnieje i kręci filmy o zagranicznych drużynach. Osobliwością jego filmów jest to, że sam jest byłym piłkarzem, dzięki czemu możemy bardziej żywo rozmawiać z trenerami i innymi zawodnikami. Obecnie kanał Savina ma ponad 1 mln. subskrybentów, co świadczy o jego popularności.

2. Świat piłki nożnej

Kanał Yevhena Kushnira, byłego zawodnika Avangardu z Ukrainy, pojawił się w 2016 roku. W ciągu kilku lat blogerka opublikowała ponad 100 różnych filmów. Ma ponad 500 tys. subskrybentów. Kanał zawiera głównie zabawne filmy z wyzwaniami, a także przemyślenia Yevhena na temat różnych wiadomości piłkarskich. Posiada wiele przydatnych informacji o wielkich mistrzostwach, prognozy meczów i porady dla początkujących piłkarzy. Od czasu do czasu bloger organizuje losowania dla widzów, recenzuje sprzęt piłkarski i zaprasza gwiazdorów na różne testy.

3. Cała piłka nożna

Kanał zagraniczny zarejestrowany w 2015 r. Ponad 500 000 subskrybentów od 2021 roku. Zawiera krótkie 10-15 minutowe klipy piłkarskie pokazujące najlepsze momenty z meczu lub konkretnego zawodnika. Wśród gwiazd teledysku można znaleźć słynnych piłkarzy Neymar, Cristiano Ronaldo, Lionel Messi i inni. Filmiki mogą być używane jako rozrywka lub do nauki pewnych feintów. Klipy mogą być spowolnione poprzez ustawienie prędkości odtwarzania do własnych upodobań i można oglądać drybling w szczegółach. Na kanale można znaleźć również najlepsze momenty z Euro 2020 i innych zakończonych wydarzeń. Możesz użyć list odtwarzania z posortowanymi klipami, aby ułatwić wyszukiwanie.

4. TKHD

Kanał pojawił się w 2017 roku i w krótkim czasie zgromadził prawie 3 miliony użytkowników. Każdy filmik ma po kilka milionów wyświetleń. Kanał jest w całości poświęcony piłce nożnej i nie zawiera dużo treści, ale za to w dobrej jakości. Najwięcej polubień i wyświetleń zebrały starsze filmiki z najbardziej prześmiewczymi zagraniami, niespodziewanymi golami i niebezpiecznymi momentami. Pojawiły się już także filmiki z niezrealizowanych karnych, które zadecydowały o wyniku imprezy, gdzie osławiony Killian Mbappe trafił ze swoim strzałem przeciwko Szwajcarii. Filmy mają tylko 5-10 minut długości, ale zbierają mnóstwo pozytywnych komentarzy i opinii z całego świata.

5. SportsHD

Kolejny wielomilionowy kanał piłkarski powstały w 2015 roku. W sumie zgromadził ponad miliard wyświetleń z całego świata. Filmy ukazują się mniej więcej dwa razy w miesiącu i są to krótkie, 10-20 minutowe filmiki z najlepszymi momentami dryblingu, szansami i bramkami. Możesz również znaleźć niektóre z najlepszych ratunków przez bramkarza lub głupie symulacje graczy, którzy chcą zarobić rzut karny dla swojej drużyny. Znajdziesz tu ponad 100 filmów, stare momenty z Ibrahimovicem, Ronaldo, Zidane i innymi legendarnymi graczami klasycznego futbolu. Jakość wideo jest w HD, możesz cieszyć się najlepszymi momentami w najdrobniejszych szczegółach, zwalniając lub przyspieszając powtórki, tak jakbyś był tam na boisku.

Na YouTube jest wiele przydatnych kanałów poświęconych piłce nożnej i innym sportom. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak grać w piłkę nożną, bardziej odpowiednie są filmy instruktażowe z zasadami i podstawowymi mechanikami. Dla treści rozrywkowych bardziej odpowiednie są najlepsze momenty, ładne bramki i niebezpieczne momenty. Istnieją również kanały analityczne, które są bardziej odpowiednie dla graczy, którzy obstawiają mecze i chcą poznać potencjalnych zwycięzców.


Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.