Ciekawe widowisko i aż sześć bramek obejrzeli kibice zgromadzeni na meczu, w którym rezerwy Cracovii podejmowały Chełmiankę Chełm. Lepsi w tym spotkaniu okazali się gospodarze, którzy pomimo czterobramkowego prowadzenia, dali gościom zdobyć dwa trafienia.

Spora ilość bramek padła w starciu wicelidera z trzecią drużyną w lidze. Mimo, że gospodarze prowadzili już 4:0, to goście w końcówce pokazali charakter i dwukrotnie trafiali do bramki Cracovii.

Na pierwsze trafienie musieliśmy zaczekać do 22. minucie, akcja na połowie gości, Filip Piszczek otrzymuje prostopadłe podanie od kolegi z zespołu i wychodzi sam na sam z bramkarzem Chełmianki. Piłka po jego strzale odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki gości.

Po upływie pół godziny gry, gospodarze podwyższyli wynik rywalizacji, dośrodkowana piłka z głębi pola trafiła do Michał Rakoczego, który nie zmarnował tej sytuacji i umieścił piłkę w siatce obok bezradnego goalkeepera. To nie był koniec strzelania w pierwszej części spotkania. Autorem trzeciego trafienia ponownie został Piszczek. Tym razem pewnie egzekwował rzut karny.

Stan 3:0 do przerwy dawał gospodarzom bezpieczny wynik natomiast gościom konieczność wprowadzenia zmian w dalszej części spotkania. Na początku drugiej połowy goście dokonali dwóch zmian, ale nie wiele to zmieniło bo w 50. minucie Cracovia trafiła po raz kolejny. Drugie swoje trafienie w spotkaniu zanotował Rakoczy, jego strzał w polu karnym, po rykoszecie znalazł drogę do bramki.

Chełmianka próbowała grać odważnie i wysoko odbierać piłkę, lecz przez dłuższy okres czasu nie przynosiło to oczekiwanych efektów, aż do 82. minuty, kiedy to Ezana Kahsay otrzymał podanie od kolegi, wbiegł w pole karne i oddał skuteczny strzał. Bramka ta dodała skrzydeł przyjezdnym bo niespełna dwie minuty później ponownie trafili do bramki Karola Niemczyckiego. Tym razem dośrodkowana piłka z rzutu rożnego trafiła do Piotra Piekarskiego, który głową skierował ją do bramki.

Cracovia II - Chełmianka Chełm 4:2 (3:0)

22' 1:0 Piszczek

30' 2:0 Rakoczy

36' 3:0 Piszczek

50' 4:0 Rakoczy

82' 4:1 Kahsay

84' 4:2 Piekarski

Cracovia II: Niemczycki - Stachera, Bracik, Ziemnik, Zaucha, Kanach, Rakoczy, Myszor, Wiśniewski, Ogorzały, Piszczek

Chełmianka Chełm: Ciołek - Kanarek, Zbiciak, Mazurek, Wołos, Wiatrak, Bednara, Piekarski, Myśliwiecki, Grądz, Kahsay