Podopieczni Bogdana Jóźwiaka zremisowali w Nowym Dworze Mazowieckim i zwiększyli stratę do liderującej Legionovii, która skromnie wygrała w Warszawie. 


Piłkarze Sokoła Aleksandrów Łódzki do meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki przystępowali z nożem na gardle bowiem Legionovia Legionowo wygrała swój mecz z Legią II Warszawa.

To przyniosło odpowiedni skutek, bowiem już w 12. minucie goście otrzymali rzut karny, a futbolówkę z jedenastu metrów pewnie umieścił Paweł Kaczmarek w bramce Mateusza Prusa. Gospodarze jednak nie zamierzali poddawać i ruszyli do odrabiania strat.

Piłkarze Marka Brzozowskiego wyrównali w 28. minucie, a do siatki rywali trafił Kamil Tlaga. Do przerwy więcej bramek już nie padło. W drugiej odsłonie obie ekipy starały się przechylić szalę na swoją korzyść.

Dobrych okazji po stronie Sokoła nie wykorzystali Dawid Cempa i Mateusz Bróź. Gospodarze także mieli dogodne sytuacje, a w jednej z okazji miejscowych golkipera przyjezdnych uratowała poprzeczka. 


Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 (1-1)

0-1 Paweł Kaczmarek (13)

1-1 Kamil Tlaga (28)


Sokół Aleksandrów Łódzki: Lemanowicz – Żwir, Gieraga, Woźniczak, Szarpak – Kaczmarek, Kasperkiewicz (46. Ślęzak), Głowiński (70. Bogołębski), Pecyna (78. Broź), Miller (57. Maćczak) – Cempa

Foto: Sokół Aleksandrów Łódzki


Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.