Podopieczni Marka Brzozowskiego postawili kolejny krok w kierunku utrzymania i pewnie pokonali beniaminka z Radomia. Broń włączyła się do walki o utrzymanie.

Piłkarze Świtu Nowy Dwór Mazowiecki od początku ruszyli do ataku i już w 8. minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Kamila Tlagi, który pokonał Pawła Młodzińskiego. Niedługo po tym dogodne okazje mieli Dominik Leśniewski, Konrad Paterek i Adam Imiela ale po stronie zdobyczy Broni Radom widniało zero.

W 38. minucie na 2-0 podwyższył Marcin Kozłowski i wynik ten utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron radomianie starali się przeciwstawić ekipie Świtu, ale zabrakło im argumentów i w 69. minucie Hubert Michalik podwyższył prowadzenie.

60 sekund później było 4-0, a do siatki trafił Marcin Kozłowski, a w 78. minucie Rafał Maciejewski zdobył piątego gola dla swojej drużyny.

Goście zdobyli honorową bramkę po czterech minutach za sprawą Przemysława Nogaja.

1-0 Kamil Tlaga (8)
2-0 Marcin Kozłowski 38, 70,
3-0 Hubert Michalik (69)
4-0 Marcin Kozłowski (70)
5-0 Rafał Maciejewski (78)
5-1 Przemysław Nogaj (82)

Świt Nowy Dwór Mazowiecki: Prus - Kamiński, Cuch, Pomorski, Ostrowski, Broniszewski, Tlaga (78. Śledziewski), Napora (63. Michalik), Wiśniewski, Basiuk (81. Szulkowski), Maciejewski

Broń Radom: Młodziński - Góźdź, Kupiec, Gorczyca, Wicik, Leśniewski (56. Nogaj), Sala, Czarnota (56. Więcek), Imiela (79. Goljasz), Paterek, Czarnecki (79. Śliwiński)