Świt Nowy Dwór Mazowiecki pokonał przed własną publicznością Broń Radom 3:0. Zwycięstwo w tym starciu pozwala Świtowcom utrzymywać się nadal w czołówce ligowej i liczyć się w walce o awans.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki podejmował przed własną publicznością Broń Radom. Gospodarze tego spotkania mają za sobą dość udany ostatni okres, zaskakujące zwycięstwo w Pucharze Polski oraz niezła sytuacja w tabeli to sprawiało, że przystępowali do tego spotkania w roli faworyta.

Początek spotkania był wyrównany, obie drużyny prezentowały zbliżony poziom co nie przekładało się na zdobywane bramki. Pierwsze trafienie padło dopiero pod koniec pierwszej połowy a piłkę do siatki gości skierował Radosław Kamiński. Wynik do przerwy nie uległ zmianie i gospodarze na przerwę schodzili z jednobramkowym prowadzeniem.

Druga połowa przebiegała pod dyktando gospodarzy, którzy czuli się w tym starciu równie dobrze w ofensywie jak i defensywie, która była szczelna i nie puściła w tym spotkaniu żadnego trafienia. W 62. minucie gospodarze podwyższyli swoje prowadzenie za sprawą trafienia Mateusza Długołęckiego. Wynik ten pozwalał na delikatne odetchnięcie z ulgą, ale to nie wystarczało miejscowym i szukali kolejnych trafień.

Wynik spotkania został ustalony w ostatnich sekundach spotkania, trzecią bramkę zdobył Szymon Kuźma pieczętując wygraną swojego zespołu.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Broń Radom 3:0 (1:0)

41' 1:0 Kamiński

62' 2:0 Długołęcki

90+' 3:0 Kuźma