W piłkę nożną można grać w zasadzie we wszystkim. Ważne, żeby ubranie było wygodne, nie ograniczało ruchów ciała i było przewiewne. Sytuacja wygląda inaczej, kiedy decydujesz się na granie profesjonalne. Kluby piłkarskie, amatorskie drużyny, a także zawodowe kluby - to drużyny, które muszą zainwestować w profesjonalne stroje piłkarskie. Zobacz, na co zwrócić uwagę przy ich wyborze!

Czy stroje piłkarskie są obowiązkowe?

Inwestycja w wysokiej jakości stroje piłkarskie jest jednym z nieodłącznych elementów kariery piłkarza. Chociaż na początku wystarczy grać w wygodnym ubraniu sportowym, wraz z czasem konieczny będzie zakup strojów piłkarskich o jednolitej dla wszystkich graczy barwie. To właśnie one zapewniają spójną identyfikację wizualną wszystkich zawodników.

Wybierając stroje piłkarskie PEHA - znanego polskiego producenta, możesz mieć również pewność, że będą dopasowane wyglądem do obowiązujących przepisów. Aby drużyna mogła zagrać w oficjalnym meczu, musi posiadać:

  • odpowiednio spersonalizowane stroje piłkarskie,

  • spójne kolorystycznie stroje dla każdego z członków drużyny,
  • odpowiedni krój: koszulka z krótkim rękawem i spodenki.

Niezwykle ważna jest również właściwa personalizacja strojów piłkarskich. Koszulka każdego zawodnika powinna być oznaczona numerem (na plecach duży numer, na przedniej części mniejszy), a także nazwą drużyny/klubu/szkoły itp. Opcjonalnie na koszulki piłkarskie nanoszone są również nazwiska graczy, logotypy sponsorów i inne grafiki (np. godła).

Z jakiego materiału powinny być wykonane stroje piłkarskie?

Stroje piłkarskie powinny być wykonane z oddychających, wysokiej jakości materiałów. To właśnie one gwarantują komfort termiczny podczas gry, a także redukują ryzyko przegrzania, czy nadmiernego pocenia. Najlepszym materiałem na stroje piłkarskie jest oddychający, zapewniający maksymalną cyrkulację powietrza poliester. Stroje piłkarskie PEHA zostały wykonane z miłej w dotyku i odprowadzającej wilgoć dzianiny poliestrowej CoolMax. To 100% poliester, którego przędzę wyróżnia czterokanałowa budowa. Dzięki niej wilgoć jest jeszcze szybciej odprowadzana z ciała zawodnika na zewnątrz materiału. To gwarancja uczucia chłodzenia, nawet podczas bardzo dużego wysiłku fizycznego.

Jeżeli planujesz zamówienie strojów do gry, zdecyduj się na skorzystanie z oferty polskiego producenta! Stroje piłkarskie PEHA to gwarancja największego wyboru i polskiej, najlepszej jakości!


Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.