Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Nie żyje Stanisław "Leon" Sętkowski, najbardziej znany kibic Górnika Zabrze, którego charakterystycznym elementem był dzwonek podczas meczów, a po nich kogut dla najlepszego piłkarza.


Stanisław Sętkowski nie żyje, miał 82 lata - poinformowała oficjalna strona Górnika Zabrze. Popularny "Leon" był jednym z najbardziej znanych kibiców "biało-niebiesko-czerwonych", którym towarzyszył na każdym meczu, a jego elementem charakterystycznym był dzwonek podczas spotkań Górnika. 

Jak czytamy na oficjalnej stronie klubu z Zabrza, "Leon" był wielkim kibic i symbol Górnika, ale przede wszystkim człowiekiem o wielkim sercu i pogodzie ducha. Stanisław Sętkowski zasłynął z charakterystycznego dzwonka podczas meczów zabrzańskiej drużyny oraz z wręczania koguta najlepszemu zawodnikowi "biało-niebiesko-czerwonych", po każdym spotkaniu


Foto: Pixabay

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.