W końcu zapadła decyzja. Stadion ŁKS-u Łódź w końcu się powiększy. Roboty zaczną się jak tylko szybko to możliwe.


O rozbudowanie stadionu ŁKS-u Łódź mówiono już od dawna. Obiekt, który obecnie mieści 5700 osób, od pewnego czasu już nie wystarcza. ŁKS rok po roku awansował z 3 do 2 i z 2 do 1 ligi. W tym momencie zespół z Łodzi zajmuje drugie, premiowanego awansem do Ekstraklasy miejsce w Fortuna 1 Lidze. 

Pani Prezydent miasta Łódź - Hanna Zdanowska mówi jasno - "Mamy w Łodzi dwa zespoły, chcielibyśmy aby obiekt ŁKS-u także ukazał się kibicom w pełnej krasie. W przeciągu ostatnich lat zainwestowaliśmy już ponad 500 milionów złotych w rozwój sportu i infrastruktury. Niestety całą tę kwotę pokryliśmy z budżetu miasta, bez żadnej pomocy z Ministerstwa, tak samo będzie w przypadku stadionu ŁKS-u."

"Rozbudowa stadionu ŁKS-u ruszy tak szybko, jak tylko radni przyjmą projekt. Mamy już firmę, która wygrała przetarg, jej oferta spełnia wszystkie nasze wymagania. Rozbudowa stadionu będzie obejmować trzy trybuny. Cała docelowa pojemność stadionu będzie wynosić 18 tysięcy miejsc."

"Mamy nadzieję, że za rozbudową infrastruktury pójdzie także wzrost poziomu sportowego i już niedługo ŁKS będzie walczył o najwyższe cele w Ekstraklasie i w przyszłości na arenie międzynarodowej."

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.