Dziś zostaną rozegrane zaległe spotkania na szczeblu pierwszoligowym. Sympatycy zmagań w tejże klasie rozgrywkowej mogą sobie już rezerwować popołudnie przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!


Dziś zostaną rozegrane zaległe dwa mecze Fortuna 1 ligi. Na pierwszy ogień, Radomiak Radom zagra z Puszczą Niepołomice. Obie ekipy w sobotę zremisowały. Podopieczni Dariusza Banasika ugrali oczko z Odrą Opole, natomiast Puszcza podzieliła się punktami z Miedzią Legnica. Zarówno jedni jak i drudzy z pewnością będą chcieli dziś wygrać. Spotkanie odbędzie się bez udziału publiki, ale nie martwcie się. Transmisję z tego spotkania będzie można obejrzeć za darmo na platformie Ipla, a link do niego znajduje się poniżej.

Fortuna 1 liga: Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Czterdzieści minut później, Górnik Łęczna u siebie podejmie Arkę Gdynia. Oba zespoły w minionej kolejce także ugrały po oczku. Górnik u siebie zremisował z Widzewem Łódź, natomiast spadkowicz z PKO Ekstraklasy zgarnął punkt w meczu ze Stomilem Olsztyn. Zarówno jedni jak i drudzy z pewnością będą chcieli dziś wygrać. Spotkanie odbędzie się bez udziału publiki, ale nie martwcie się. Transmisję dzisiejszego spotkania przeprowadzi Polsat Sport Extra, a mecz możecie także oglądać w systemie PPV na platformie Ipla. Koszt jednorazowego dostępu wynosi zaledwie 5 zł, a link do meczu jest dostępny poniżej.

Fortuna 1 liga: Górnik Łęczna - Arka Gdynia [TRANSMISJA NA ŻYWO]


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.