Kolejny zespół nie podołał trzecioligowym wyzwaniom i przed sezonem wycofał się z rozgrywek. Oświęcimski zespół walczył do końca, lecz zrezygnował na kilka dni przed rozpoczęciem. Kto zagra w miejsce Soły?


Soła Oświęcim oficjalnie wycofała się z rozgrywek trzeciej ligi. Oświęcimski zespół mimo sportowego utrzymanie pod wodzą Łukasza Surmy do końca jednak nie był pewny startu w lidze. Podlasie Biała Podlaska walczyło z Sołą o walkower za jesienny mecz, w którym szkoleniowiec Solarzy rzekomo nie posiadał uprawnień, do prowadzenia drużyny z trzeciej ligi.

Ostatecznie jednak Polski Związek Piłki Nożnej oddalił odwołania Podlasia i Soła oficjalnie utrzymała się w lidze. Niestety jednak klub z Oświęcimia w trakcie sezonu przeżywał bardzo poważne problemy finansowe, wobec czego wątpliwy był jej start w nowym sezonie.

W związku z wycofaniem się Solarzy z trzeciej ligi, propozycję gry w tej klasie rozgrywkowej otrzymało Podlasie Biała Podlaska.

Rozgrywki 3 ligi gr IV ruszą już w najbliższy weekend, a Soła miała rozpocząć wyjazdowym meczem z rezerwami Korony Kielce.


Foto: Paweł Suski

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.