Już dziś rozpocznie się siódma seria gier na zapleczu piłkarskiej elity. W sobotnie popołudnie zostaną rozegrane trzy mecze. O 12:40 na murawę wybiegną piłkarze GKS-u Tychy i Korony Kielce oraz Zagłębia Sosnowiec i Sandecji Nowy Sącz. Punktualnie o 16 natomiast zagra Miedź Legnica z Chrobrym Głogów. Oglądajcie LIVE.

Pierwszy gwizdek, inaugurujący wtorkowe zmagania, zabrzmi punktualnie o 12:40 w Tychach. Tam GKS Tychy podejmie Koronę Kielce. Humory obu ekip przed dzisiejszym meczem są zgoła odmienne. Podopieczni Artura Derbina we wtorek pokonali na wyjeździe Arkę Gdynia, natomiast Korona przegrała z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza. Zarówno jedni jak i drudzy z pewnością będą chcieli dziś wygrać. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać w internecie lub w telewizji. Transmisję dzisiejszego spotkania przeprowadzi Polsat Sport, a mecz możecie także oglądać w systemie PPV na platformie Ipla. Koszt jednorazowego dostępu wynosi zaledwie 5 zł, a link do meczu jest dostępny poniżej.

Fortuna 1 liga: GKS Tychy - Korona Kielce [TRANSMISJA NA ŻYWO]

W tym samym czasie, rozpocznie się także mecz Zagłębia Sosnowiec z Sandecją Nowy Sącz. Zarówno jedni jak i drudzy nie mają najlepszych nastrojów przed dzisiejszą potyczką. Zagłębie we wtorek zremisowało na wyjeździe z Widzewem Łódź, natomiast Sandecja przegrała u siebie ze Stomilem Olsztyn. Zarówno jedni jak i drudzy z pewnością będą chcieli dziś wygrać. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać za darmo na platformie Ipla, a link do niego jest dostępny poniżej.

Fortuna 1 liga: Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz [TRANSMISJA NA ŻYWO]

O godzinie 16, Miedź Legnica w derbach podejmie Chrobrego Głogów. Lepsze humory przed pierwszym gwizdkiem z pewnością mają podopieczni Jarosława Skrobacza, którzy w środę wygrali na wyjeździe z Radomiakiem Radom. Chrobry natomiast zremisował u siebie z Górnikiem Łęczna. Zarówno jedni jak i drudzy z pewnością będą chcieli dziś wygrać. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać za darmo na platformie Ipla, a link do niego jest dostępny poniżej.

Fortuna 1 liga: Miedź Legnica - Chrobry Głogów [TRANSMISJA NA ŻYWO]


Foto: Tomasz Chabior

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.